Články k tématu: Samkova, Klara

Kvůli Ovčáčkovi to v televizi lítalo. Islám a EU byly jen začátek

02.10. 18:30

Jiří Ovčáček ve své Talk show na TV Barrandov přivítal advokátku Kláru Samkovou. V rozhovoru řekla, ze Evropská unie uměle ruší naší identitu. Také vzpomněla islám, který vnímá jako nepřátelskou ideologii.

„Prosím nelžete.“ Samková se pustila do moderátorky ČT kvůli migraci

Aktualizovali jsme 21.5.2019, 22:47, 21.05. 15:27

Právnička Klára Alžběta Samková se svou stranou Alternativa pro Českou republiku 2017 (AltpČR) by se ráda dostala do Evropského parlamentu. V rozhovoru pro Českou televizi (ČT) uvedla, co jsou její priority.

Česká televize poslala mail Kláře Samkové. Dopadlo to hodně špatně

05.05. 09:17

Právnička Klára Samková jakožto kandidátka ve volbách do Evropského parlamentu byla pozvána na diskuzi do České televize jako zástupci všech ostatních kandidujících stran. Ovšem s pozváním nebyla spokojená.

reklama

Historie se opakuje! Okamurova partaj je opět ve Volném rozkladu

Aktualizovali jsme 21.3.2019, 14:22, 19.03. 11:00

Komentář Petra Šulky – Jako bychom se vrátili o čtyři roky v čase. Tomio Okamura má opět problémy se stranou, opouštějí ho poslanci a zakládají si vlastní hnutí. Poprvé je historie drama. Při opakování už je to většinou fraška, jak pravil Karel Marx.

Čarodějnické procesy? Samková proklela tureckého velvyslance, byla potrestána za vyhrožování

18.05. 14:12

Praha - Praha – Známá česká advokátka Klára Samková čelila kárné žalobě, která souvisí s jejím projevem o islámu na půdě Sněmovny v květnu 2016. Na následné akci proklela tureckého velvyslance. Podle České advokátní komory se tím vzepřela pravidlům svého stavu. S tím ale advokátka nesouhlasí.

Drahošovi a jeho lidem uniká to hlavní? Advokátka Samková vysvětluje, proč nedokáže "utřít" Zemana

Aktualizovali jsme 29.1.2018, 22:11, 26.01. 11:51

Praha - Známá advokátka Klára Samková patřila k těm, kteří sledovali první přímou debatu mezi Milošem Zemanem a Jiřím Drahošem. „Ráda bych shrnula závěrečné dojmy ze včerejšího večera v Karlínském divadle z prezidentské debaty. A to takto: akademik je z Marsu a Zeman... ze země...“ uvádí Samková.

Exřéf Sazky Hušák se nemusí omlouvat a platit odškodné sportovcům

28.03. 18:44

Praha - Bývalý šéf společnosti Sazka Aleš Hušák nemusí zaplatit dva miliony korun České unii sportu (dříve ČSTV) a omluvit se za poškození dobrého jména svazu i českého sportu obecně. Rozhodl o tom dnes pražský vrchní soud, který potvrdil loňské rozhodnutí podřízeného soudu. Zamítnutí žaloby…

Klára Samková čelí kárné žalobě kvůli prokletí tureckého velvyslance

22.02. 14:31

Praha - Advokátka Klára Samková neporušila etický kodex při loňském projevu na konferenci ve Sněmovně, v němž přirovnala islám k nacismu, fašismu a komunismu. Dříve tento případ odložila i policie. Samková naopak čelí kárné žalobě za vystoupení před tureckou ambasádou, kde proklela velvyslance,…

Proč nejde Bohoušek na Hrad a neodvolá Andrejka z postu ministra financí? Zachránil by tak svojí ozubenou pleš. Samková se ostře pustila do Sobotky

05.12. 16:11

Praha – Ve středu čeká premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) poslední bilanční schůzka s ministrem financí a vicepremiérem Andrejem Babišem (ANO). Advokátka Klára Samková mu před tímto jednáním poslala prostřednictvím Facebooku „přátelskou radu“.

Samková je v klidu: Policie kauzu kolem jejího přirovnání islámu k nacismu odložila

04.11. 08:47

Praha - Podle informací Českého rozhlasu policie odložila případ advokátky Kláry Samkové, která přirovnala islám k nacismu, fašismu a komunismu. Svá slova pronesla na jednom ze seminářů ve Sněmovně. Kauzou se nezabývala ani Česká advokátní komora.

Zeman a "poblité klenoty"? Samková se pořádně naštvala

26.10. 17:42

Praha - Oslavy 28. října pořádně hýbou českou společností. Kvůli kauze neudělení vyznamenání Jiřímu Bradymu se část poslanců, akademiků i umělců rozhodla udílení ocenění bojkotovat. To se ale jiným nelíbí.

Omezování svobody slova: Autogramiáda Kláry Samkové a knihy Proč islám nesmí do Česka se nekoná

20.10. 14:42

Praha/Brno – Známá advokátka a bojovnice proti islámu Klára Samková napsala knihu Proč islám nesmí do Česka. V rámci propagace měla v pátek proběhnout v jednom z brněnských knihkupectví její autogramiáda. Ta ale nakonec byla zrušena. Podle knihkupectví kvůli celé řadě stížností a negativních reakcí…

Samková na to jde zostra. Spustila kanonádu, která se Babišovi nebude líbit

Aktualizovali jsme 10.10.2016, 20:47, 10.10. 09:12

Praha – Krajské volby dopadly pro tradiční strany, které své posty obhajovaly, poměrně špatně. Většinu krajů ovládl o hnutí ANO. A i když není jasné, kolik hejtmanů hnutí Andreje Babiše nakonec získá, mnozí před tímto výsledkem varovně zdvihají prst. Důrazné varování zveřejnila například advokátka…

Hušák patří do vězení, ne do senátu, tvrdí Zeman. To si ředitel Sazky nenechal líbit

06.10. 15:20

Praha – Prezident Miloš Zeman se při návštěvě Zlínského kraje opět postaral o rozruch. Uvedl totiž, že generální ředitel společnosti Sazka a současný kandidát na senátora Aleš Hušák patří ne do Senátu, ale do vězení. A to si Hušák nenechal jen tak líbit.

Islám ohrožuje Evropu? Samková křtila novou knihu a spustila...

13.09. 13:13

Praha - Známá advokátka Klára Samková dnes pokřtila svou knihu Proč islám nesmí do Česka. Mimo jiné v ní tvrdí, že islám svým antihumánním, barbarským a nelidským přístupem ohrožuje euro-americkou civilizací.

Samková varuje: Obama je věrný islámu, pomáhá soukmenovcům do Evropy

21.07. 11:46

Praha – Advokátka Klára Samková opět spustila na sociálních sítích kanonádu, znovu se zaměřila na islám, tentokrát ale na ten, kterému podle ní pomáhá americký prezident Barack Obama. Varuje, že to, co se děje v Turecku, čeká i Evropu.

Příznivci Samkové přitvrzují: Pošlete velvyslanci botu, nejlépe od hnoje

09.06. 12:00

Praha – Boj proti tureckému velvyslanci nekončí. Poté, co vyzval k potrestání advokátky Kláry Samkové, které označila islám za totalitní ideologii a srovnala ho s nacismem a fašismem, se kolem kritičky islámu objevily skupiny, které jí vyjádřili podporu. Ta se teď přetavila do akce „Bota pro…

Samková opět v ráži: Proklínám vás, naše české dcerušky vám nedáme, křičela před tureckým velvyslanectvím

08.06. 08:52

Praha – Přestřelka mezi advokátkou Klárou Samkovou a tureckým velvyslancem Ahmetem Bigalim pokračovala v pondělí odpoledne další kapitolou. Před tureckým velvyslanectvím se sešli ti, kteří českou advokátu podpořili. Samková před nedávnem označila islám za totalitní režim a přirovnala ho k fašismu a…

Samková, OKD, zachránce Švejnar. To nedomyslel ani Orwell, hlásí Macek

Aktualizovali jsme 6.6.2016, 22:38, 06.06. 09:20

Praha - Publicista a spoluzakladatel ODS Miroslav Macek se ve svých glosách podíval nejen na osobu advokátky a bojovnice proti islámu Kláry Samkové, ale i na prezidentské kandidáty.

Komunisté jsou jako islám, fanatici, varuje Samková. A přišla reakce

Aktualizovali jsme 2.6.2016, 22:31, 02.06. 13:32

Praha - Komunisté jsou nebezpeční nejen proto, že to jsou komunisté, ale i proto, že jsou zastánci muslimů, tvrdí známá advokátka a bojovnice proti islámu Klára Samková. Reaguje tak na slova místopředsedy KSČM Josefa Skály, který tvrdí, že muslimy je od fanatiků potřeba izolovat.

Samková urazila islám, to je trestné i v Česku, říká turecký velvyslanec. Bude čelit žalobě?

27.05. 12:42

Praha - Nedávnými veřejnými výroky advokátky Kláry Samkové o islámu se začaly z vlastní iniciativy zabývat Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 1 i Česká advokátní komora (ČAK). Na dotaz ČTK to dnes uvedl státní zástupce Jan Lelek a mluvčí komory Iva Chaloupková. Právnička prohlásila na semináři…

Překvapení pro Samkovou: Po ostrém proslovu na téma islám se dočkala stížnosti

Aktualizovali jsme 25.5.2016, 21:35, 25.05. 11:36

Praha - Advokátka Klára Samková v rámci semináře "Máme se bát islámu?" vystoupila s projevem tak ostrým, že prostory Poslanecké sněmovny, kde se akce odehrávala, opustil turecký velvyslanec. Celá věc má dohru na České advokátní komoře, na právničku byla totiž podána stížnost.

Samková komentovala svůj výstup ve sněmovně, sklidila bouřlivé ovace

Aktualizovali jsme 24.5.2016, 21:59, 24.05. 11:29

Praha - Známá česká advokátka Klára Samková v Poslanecké sněmovně v rámci semináře "Máme se bát islámu?" vystoupila s projevem, který přinutil některé velvyslance opustit sál. V rozhovoru pro EuroZprávy.cz následně vysvětlila, že je potřeba začít o věcech otevřeně diskutovat.

Matka paterčat stále nedostala peníze ze sbírky, bude požadovat náhradu

23.05. 17:07

Praha – Loni 17. dubna byla ukončena veřejná sbírka do které přispívali lidé pro první česká paterčata. Vybralo se více než 600 tisíc, rodina dětí však doteď peníze nedostala. Matka Alexandra Kiňová se bude domáhat náhrady, pokud by kvůli postupu Klubu dvojčat a vícerčat a jeho ředitelky Kláry…

reklama
Fotogalerie