Články k tématu: Štěch, Milan

Ústavní žaloba na Zemana? Senátoři se nedomnívají, že se dopustil velezrady

28.03. 19:02

Praha - Senátoři pravděpodobně nenavrhnou žalobu na prezidenta Miloše Zemana kvůli tomu, že nechal Bezpečnostní informační službu prověřit, zda v Česku nebyl vyvíjen nebo skladován jed novičok. Za jednání na hraně velezrady prezidentovo označil úkolování BIS kvůli novičoku předseda STAN Petr Gazdík…

Hádka o žáby? Babiš chce dlouhodobý investiční plán ČR, ale čelí skepticismu

15.02. 14:22

Praha - Premiér Andrej Babiš (ANO) hodlá vytvořit dlouhodobý investiční plán České republiky na základě požadavků regionů i obcí, které podle něj představují tisíce miliard korun. Senát je k tomu poněkud skeptický.

Milan Štěch bude zastupovat Česko při zahájení ZOH. Stát není cestovka, varoval Babiš

02.02. 15:13

Praha - Českou republiku bude na zahájení zimní olympiády zastupovat předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD). Zúčastní se také oficiálního otevření českého domu a podpoří české sportovce v prvních dnech her.

reklama

Šéf Sněmovny se vyslovil proti nenávistným ideologiím

26.01. 13:04

Praha - Na shromáždění v předvečer Dne památky obětí holokaustu a předcházení zločinům proti lidskosti promluvil předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO). Současná civilizovaná společnost podle něj není samozřejmostí. Z podceňované jiskry nenávistných ideologií může vzniknout nezvladatelný požár.

Postup exsenátora Hlavatého je podle Štěcha podvod na voličích

03.11. 21:27

Praha - Za trapas a podvod na voličích označil předseda Senátu Milan Štěch postup podnikatele Jiřího Hlavatého, který by se chtěl po třech měsících poslancování znovu stát členem horní komory Parlamentu.

Letadlo se šéfem českého Senátu Štěchem muselo neplánovaně přistát v Mongolsku

30.10. 08:46

Praha/Soul - Letadlo s předsedou Senátu Milanem Štěchem muselo o víkendu během letu do Jižní Koreje neplánovaně přistát v Mongolsku. Čína podle pilota armádního speciálu tvrdila, že byly nesrovnalosti v předložených letových plánech.

Naslouchejme vědcům, názory by nám mohli i vnucovat, prohlásil šéf Senátu Štěch

26.09. 17:41

Praha - Po větší spolupráci mezi politiky a vědci volá předseda českého Senátu Milan Štěch (ČSSD). Myslí si, že vědci mohou radit bez postranních úmyslů a možná by nebylo na škodu, kdyby jednali podobně jako lobbisté. Štěch to prohlásil po dnešním semináři Akademie věd ČR na půdě Senátu.

Socialistický přístup? Štech by měl upravit postup u omluvenek předškoláků, žádá ODS

11.09. 18:14

Praha – Šéf rezortu školství Stanislav Štech (za ČSSD) by měl metodickým pokynem upravit, jak by měli rodiče postupovat v případě omluvenek u dětí v posledním ročníku mateřské školy. Vyzvala jej dnes k tomu ODS.

Senátoři do sněmovních voleb zřejmě nestihnou projednat zbraňovou ústavní novelu

23.08. 19:51

Praha - Senát podle svého předsedy Milana Štěcha (ČSSD) do říjnových sněmovních voleb novelu ústavního zákona, která má posílit práva majitelů legálně držených zbraní, neprojedná. Štěch to dnes řekl novinářům. 

Štěch vyhlásil první kolo prezidentských voleb, k urnám půjdeme 12. a 13. ledna

23.08. 10:18

Praha - První kolo prezidentské volby se uskuteční 12. a 13. ledna 2018. Zájemci o křeslo hlavy státu se tak budou muset oficiálně přihlásit do 7. listopadu. Předseda Senátu Milan Štěch (ČSSDD) řekl, že rozhodnutí o termínu konání voleb učinil dříve než před pěti lety.

Předseda Senátu Štěch ve středu vyhlásí termín prezidentských voleb

22.08. 10:02

Praha - Předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD) ve středu oznámí termín druhých přímých voleb prezidenta republiky. Zájem ucházet se o post hlavy státu již ohlásily dvě desítky lidí, Miloš Zeman bude svůj mandát obhajovat.

ČSSD to pořádně schytala: Stává se z vás parta komiků. I já jsem OSVČ, vzkazuje Kraus

23.06. 11:20

Praha - Hodně tvrdě se do sociálních demokratů navezl moderátor a bavič Jan Kraus. Ve své show se zaměřil na dění kolem strany, na výměnu ve vedení sociální demokracie, na její program i výrok o OSVČ. A rozhodně se nedá říct, že by byl z nápadů ČSSD nadšen.

Z Česka se stal šikanistán, naštval se Kalousek

Aktualizovali jsme 21.6.2017, 22:20, 19.06. 14:54

Praha – Předseda Senátu a sociální demokrat Milan Štěch vyvolal pořádný poprask, když ve čtvrtek na sjezdu odborového svazu Kovo mluvil o zvýšení odvodů pro živnostníky jako způsobu, jak získat firmám zaměstnance. ČSSD se sice snaží od jeho slov distancovat, opozice to ale straně dává „pořádně…

Štěch mírní svá slova: Moje vyjádření o OSVĆ nebylo namířeno proti živnostníkům

16.06. 17:13

Praha - Předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD) dnes na svou obhajobu, že jeho čtvrteční slova o zvýšení odvodů na zdravotní a sociální pojištění pro živnostníky nebyla namířena proti nim. Oznámil také, že nebude navrhovat zvýšení těchto odvodů na úroveň odvodů zaměstnanců.

Chovanec musí žehlit kvůli Štěchovi: Nápady k OSVČ nepovažuji za realistické, vzkazuje

16.06. 13:28

Praha - Zvýšení odvodových podmínek pro osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) na úroveň nyní platnou pro zaměstnance by podle předsedy Senátu Milana Štěcha (ČSSD) firmám v ČR mohlo zajistit příliv až několika desítek tisíc pracovníků. Výrok vzbudil lavinu odmítavých reakcí. Úřadující předseda…

Štěch návrhem na vyšší odvody pro OSVČ pobouřil živnostníky. Ti teď žádají jeho hlavu

16.06. 12:06

Praha - Předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD) včera mluvil o zvýšení odvodů pro živnostníky jako způsobu, jak získat zaměstnance pro tuzemské firmy. Výrok pobouřil Asociaci malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP), požaduje odvolání šéfa horní komory.

Jak získat pracovní sílu? Zvedněme odvody OSVČ, ať se radši nechají zaměstnat, navrhl Štěch

16.06. 08:14

Olomouc - Předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD) navrhuje zvýšení odvodových podmínek pro osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) na úroveň nyní platnou pro zaměstnance. Podle něj by tak české firmy mohly získat až desítky tisíc pracovníků.

Čuba se křesla v Senátu nevzdá. Prý už ale nebude brát plat ani náhrady

14.06. 15:53

Praha/Zlín - František Čuba (SPO) mandát senátora nesloží. Hodlá úřadovat ze svého zlínského obvodu a chce se vzdát svého senátorského platu a náhrad. To ovšem není právně možné. Předseda horní komory mluví o trapném divadle.

Čubova absence v Senátu? Nabídl "chlapské" řešení problému, oznámil Veleba

12.06. 15:57

Praha - Senátor František Čuba (81), který chyběl více než devět měsíců v Senátu, nabídl předsedovi horní komory Milanu Štěchovi (ČSSD) "čestné a chlapské" řešení své dlouhodobé absence. Uvedl to dnes bez dalších podrobností předseda SPO Jan Veleba.

Rychetský, Štěch, Zaorálek ČSSD jedná o možném protikandidátovi Zemana

26.05. 13:10

Praha - V ČSSD se vede intenzivní debata o možném prezidentském kandidátovi, řekl dnes po jednání grémia sociální demokracie novinářům předseda strany a premiér Bohuslav Sobotka. Nejčastěji podle něj padají jména ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka a předsedy Senátu Milana Štěcha (oba ČSSD).…

ČSSD možná navrhne za prezidenta Zaorálka nebo Štěcha

25.05. 22:06

Praha - Kandidátem ČSSD v prezidentských volbách by mohli být ministr zahraniční Lubomír Zaorálek nebo předseda Senátu Milan Štěch.

V Senátu je téměř pětina bývalých komunistů

15.05. 15:43

Praha - Server EuroZprávy.cz zkoumal, kolik z celkového počtu 81 senátorů je, nebo bylo členem KSČ nebo KSČM. Ač komunisté nemají svůj vlastní senátorský klub, v minulosti nebo současnosti působilo ve straně téměř 20 procent senátorů.

Štěch podporuje Sobotku, postavil se proti Hradu

05.05. 17:15

Praha - Předseda Senátu Milan Štěch plně podporuje postup premiéra Bohuslava Sobotky (oba ČSSD). Chování prezidenta Miloše Zemana naopak označil za absolutně nepřijatelné. Šéf opoziční TOP 09 Miroslav Kalousek řekl, že prezident sice nemá termíny pro odvolání ministra, pokud ale bude záležitost…

Česko si na Staroměstské radnici připomnělo Pražské povstání

05.05. 15:25

Praha - Česko si dnes připomíná 72 let od Pražského povstání, během nějž v roce 1945 padlo podle zpřesněných údajů Vojenského historického ústavu téměř 3000 lidí. Primátorka Adriana Krnáčová při pietě na Staromětsksé radnici vyjádřila lítost nad zmařenými životy.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací