Články k tématu: Štěpánová, Bára

Bára Štěpánová zve lidi na demonstraci za svobodu. Češi jí ale poslali dost vulgární vzkazy

Aktualizovali jsme 14.2.2018, 22:34, 14.02. 09:53

Praha – V neděli 25. února se v Praze uskuteční demonstrace za demokracii a svobodu. Prostřednictvím videa akci podpořila herečka Bára Štěpánová, která Čechy vyzvala, aby také přišli a vyjádřili svůj postoj. Na sociálních sítích to ale za svoje slova pěkně schytala.

Prachař, žilková, Rottrová, Kubišová. Komu svůj hlas dají české osobnosti?

19.10. 08:03

Praha - Umělci a známé osobnosti upozorňují občany, jak důležité je odevzdat v blížících se volbách svůj hlas. Celá řada celebrit také veřejně deklaruje podporu celým stranám nebo jednotlivým politikům. Víte třeba koho bude volit Marta Kubišová Věra Pospíšilové nebo Josef Váňa?

Bára Štěpánová se pustila do Babiše. Je to ostré

Aktualizovali jsme 9.5.2017, 22:15, 09.05. 17:14

Praha - Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se už podruhé v jednom týdnu dostal do hledáčku herečky Báry Štěpánové. Ve svém pořadu na Youtube "Bárometr" se znepokojovala otázkou, proč lidem nevadí, jak Andrej Babiš přišel ke svému majetku a jak je možné, že mohl za komunismu cestovat.

reklama

Nebála jsem se za komunistů, nebojím se ani dneska. Česká herečka tvrdě sepsula Babiše a jeho hnutí + VIDEO

30.04. 13:12

Praha – Herečka Bára Štěpánová patří k těm osobnostem české kultury, které opakovaně a velmi hlasitě kritizují ministra financí a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. Na začátku dubna se například jako jedna z mála lidí zúčastnila demonstrace nazvané „Oslava Babišových daní” před Generálním finančním…

reklama

Fotogalerie