Články k tématu: Summit G20

Kdo vyvolával násilí během loňského summitu G20 v Hamburku? Na fotkách i Češi

12.05. 10:21

Hamburk - Německo se v pátrání po výtržnících z loňských demonstrací během červencové schůzky představitelů zemí skupiny největších ekonomik světa G20 v Hamburku obrátilo s žádostí o pomoc na 15 evropských zemí, mimo jiné i na Českou republiky. Dotčené země obdržely z Německa fotografie 24 osob,…

Čech dostal podmínku rok a půl za násilnosti při hamburském summitu G20

26.09. 19:53

Hamburk - Devětadvacetiletý Čech dostal podmínečný trest roku a půl odnětí svobody za násilnosti během červencového summitu zemí G20 v Hamburku.

Za násilnosti v Hamburku padl první trest, mladík dostal dva roky a sedm měsíců

29.08. 11:52

Hamburk - Jako první stanul před německým soudem kvůli násilnostem během červencového summitu zemí G20 v Hamburku 21letý Nizozemec. Dostal dva roky a sedm měsíců, což je dle médií nečekaně tvrdý trest.

reklama

O čem mluvil Putin s Trumpem? Kreml prozradil detaily

20.07. 14:16

Moskva - Neformální schůzka prezidentů USA a Ruska při večeři účastníků na nedávného summitu skupiny G20 v Hamburku nebyla podle Kremlu tajná ani neohlášená. Tématem rozhovoru byl prý zákaz adopcí ruských dětí americkými rodiči, vyhlášený Moskvou koncem roku 2012.

Měl se summit G20 uspořádat jinde? Merkelová má jasno

19.07. 16:52

Merkelová si stojí za tím, že Hamburk byl správné místo pro summit G20. Svůj názor potvrdila v interview s ARD. Přesto se děly věci, které se rozhodně dít neměly. Merkelová děkovala bezpečnostním složkám.

Trump se s Putinem setkal v Hamburku hned dvakrát

19.07. 08:56

Washington - Americký prezident Donald Trump a jeho ruský protějšek Vladimir Putin měli během summitu velkých ekonomik G20 v Hamburku ještě jednu, dosud neoznámenou schůzku. Oznámila to agentura Reuters s odvoláním na nejmenovaného představitele Bílého domu.

Postřílet demonstranty z Hamburku? Německý politik vyvolal svým návrhem pořádný rozruch

15.07. 10:09

Hamburk – Německo pobouřil politik krajně pravicové Alternativy pro Německo (AfD). Ten na sociálních sítích zveřejnil hodně ostrý komentář k násilí, které provázelo nedávný summit G20 v německém Hamburku.

Summit G20 totálně selhal, za násilí může i Merkelová, tvrdí šéf německé diplomacie

12.07. 08:13

Berlín - Nedávný summit zemí G20 v Hamburku totálně selhal, pokud jde o zmírnění palčivých problémů lidstva. Řekl to dnes německý ministr zahraničí Sigmar Gabriel. Podle něj nese kancléřka Angela Merkelová spoluodpovědnost i za řádění části demonstrantů.

Uprchlíci nechápou: Německo je tak krásné, proč si ho ničíte?

Aktualizovali jsme 10.7.2017, 22:10, 10.07. 15:17

Hamburk - Někteří uprchlíci nechápou protesty v německém Hamburku při příležitosti summitu zemí G20. V Egyptě by se prý za podobné chování při protestech do davů začalo střílet, uvedl jeden z uprchlíků pro agenturu Reuters.

Hamburk po pouličních bojích uklízejí dobrovolníci, úřady chtějí potrestat násilníky

10.07. 17:03

Hamburk - Život v Hamburku, kde se odehrály násilné střety mezi demonstranty a policií, se vrací k normálu. Město chce hnát k odpovědnosti všechny výtržníky a násilníky. Policie pro vyšetřování incidentů již zřídila zvláštní komisi.

Novináři summit ignorovali? Média si všímají hlavně násilností

09.07. 13:23

Berlín - Německá média se ve svých dnešních komentářích k summitu G20 v Hamburku věnují hlavně výtržnostem, než jeho politickým závěrům.

Kdo demonstruje v Hamburku a proč?

Aktualizovali jsme 8.7.2017, 22:22, 08.07. 12:16

Hamburk - Demonstrace Vítejte v pekle ukázala již v pátek svou sílu. Největší protesty jsou však naplánovány v německém Hamburku na dnešek. Do ulic by měly vyjít údajně statisíce demonstrujících. O koho ale jde? Kdo má největší zájem na protestech proti Summitu G20?

Co bude s KLDR? Trump zhodnotil summit G20

08.07. 18:45

Hamburk (Německo) - Zbavit Severní Koreu jaderných ambicí možná nějaký čas potrvá. Řekl to dnes americký prezident Donald Trump. Spojeným státům a Číně by se to ale podle něj nakonec mohlo podařit. Trump se tak vyjádřil na závěr summitu velkých světových ekonomik G20 v Hamburku.

Některé otázky mohou vyřešit jen USA a Rusko, přiznala Merkelová

08.07. 18:44

Hamburk (Německo)/Berlín - Německá kancléřka Angela Merkelová je ráda, že se americký prezident Donald Trump a jeho a ruský protějšek Vladimir Putin poprvé setkali v Hamburku. Myslí si totiž, že jsou otázky, které mohou vyřešit jen tyto dvě země. Jako příklad uvedla konflikt v Sýrii.

OBRAZEM: Summit G20 je u konce. Zářili Trump, Merkelová, Putin a Macron

08.07. 18:43

Hamburk (Německo) - V Hamburku dnes končí summit velkých světových ekonomik G20. Vyjednávačům se podle diplomatů z EU už podařilo najít shodu na všech bodech závěrečného prohlášení s výjimkou ochrany klimatu.

Putin po summitu vyjádřil důvěru ve zlepšování vztahů mezi Ruskem a USA

08.07. 18:43

Hamburk (Německo)- Ruský prezident Vladimir Putin dnes po summitu G20 vyjádřil důvěru ve zlepšování vztahů mezi Moskvou a Washingtonem.

Macron: Summit přinesl rovnováhu klimatu a obchodu

08.07. 18:41

Hamburk (Německo) - Summit velkých světových ekonomik G20 pomohl zachovat nutnou rovnováhu v otázce boje proti klimatickým změnám i v otázce volného obchodu.

Co se děje mezi Německem a Tureckem? Merkelová promluvila

08.07. 18:40

Hamburk (Německo)/Berlín - Jednání s tureckým prezidentem Recepem Tayyipem Erdoganem ukázalo hluboké rozdíly v názorech mezi Berlínem a Ankarou. Řekla to dnes německá kancléřka Angela Merkelová.

Summit G20 končí. Dojednal volný obchod, klimatické cíle a studii k obchodu s ocelí

08.07. 18:39

Hamburk (Německo)/Berlín - Skupina velkých světových ekonomik G20 se v závěrečném komuniké ze summitu v Hamburku dnes přihlásila k volnému obchodu. Země skupiny G20 se také podle německé kancléřky Angely Merkelové dohodly, že do listopadu budou mít podrobnou zprávu k problematice vývozu oceli.

Vztahy Ruska a Francie se podle Macrona zlepšily

08.07. 18:37

Hamburk (Německo)/Paříž - Francie a Rusko dosáhly pokroku ve vzájemných vztazích, které by se mohly dostat do nové fáze. Ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi to dnes podle agentury Reuters řekl jeho francouzský protějšek Emmanuel Macron.

Moskva do voleb v USA nezasahovala, tvrdí Putin

08.07. 17:38

Hamburk (Německo)/Moskva - Ruský prezident Vladimir Putin v Hamburku ujistil partnery ze skupiny velkých světových ekonomik G20, že Moskva do loňských prezidentských voleb ve Spojených státech nezasahovala. S odvoláním na ruskou zástupkyni v G20 to dnes uvedla agentura Reuters. Totéž už v pátek…

Summit G20 dnes končí, účastníci ještě hledají shodu v ochraně klimatu

08.07. 15:34

Hamburk (Německo) - Druhým a závěrečným dnem v Hamburku pokračuje summit velkých světových ekonomik G20. Vyjednávačům se podle diplomatů z EU dnes už podařilo najít shodu na všech bodech závěrečného prohlášení s výjimkou ochrany klimatu. Vrcholné jednání, které pokračuje schůzkami lídrů…

Trump ocenil Merkelovou jako skvělou a inspirující vůdkyni

08.07. 13:27

Hamburk (Německo)/Berlín - Americký prezident Donald Trump dnes ocenil vůdčí schopnost německé kancléřky Angely Merkelové a označil ji za naprosto neuvěřitelnou a inspirující. Šéf Bílého domu, který v minulosti kancléřku tvrdě kritizoval, vyzdvihl i její skvělou organizaci summitu G20 v Hamburku.

Putin a Trump se setkali na summitu G20, v ulicích pokračují násilnosti

07.07. 22:14

Hamburk - První společná schůzka prezidentů USA a Ruska Donalda Trumpa a Vladimira Putina dominovala dnešnímu úvodu dvoudenního hamburského summitu předních světových ekonomik (skupiny G20); Washington s Moskvou po jednání ohlásily dohodu o příměří v jihozápadní Sýrii. Vrcholné setkání G20…

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací