Články k tématu: Svoboda a přímá demokracie (SPD)

Ukrajina odsoudila účast českého poslance Holíka na oslavách na Krymu

Aktualizovali jsme 20.3.2017, 23:47, 20.03. 18:42

Praha - Český poslanec hnutí Svoboda a přímá demokracie Jaroslav Holík se zúčastnil oslav třetího výročí obsazení Krymu Ruskem. Ukrajinské bezpečnostní složky proto Holíkovi udělily pětiletý zákaz vstupu na území státu.

Populisté v Česku posilují, revoluce nekončí. Britský server se zaměřil na dění u nás

14.02. 08:02

Paříž/Praha – Pozornost Evropy se zaměřuje na Francii, kde už na konci dubna proběhne první kolo prezidentské volby. Republikánský kandidát François Fillon kvůli skandálům kolem něj a jeho ženy v průzkumech propadá, podle predikcí by se do druhého kola měli dostat někdejší ministr hospodářství…

Zeman je pro spolupráci SPO s hnutím SPD Tomia Okamury

11.02. 13:49

Praha - Prezident Miloš Zeman bude opět volit ve sněmovních volbách Stranu práv občanů (SPO). Při svém projevu na sjezdu se vyslovil pro rovnoprávnou spolupráci s hnutím Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury.

reklama

Veleba navrhuje předvolební spolupráci s Okamurou

11.02. 13:19

Praha - Strana práv občanů (SPO) by podle svého předsedy Jana Veleby měla kandidovat do sněmovních voleb společně s hnutím Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury. Veleba to řekl na dnešním volebním sjezdu strany.

Okamura u vlády neuspěl s návrhem na trestání podpory propagace a ideologie hlásající nenávist

09.01. 13:00

Praha - Vláda na svém dnešním zasedání dle očekávání nepodpořila návrh poslanců Svobody a přímé demokracie (SPD), aby byla trestná i podpora a propagace ideologie, která potlačuje práva a svobody nebo hlásá nenávist.

Vláda asi odmítne návrh SPD na trestání podpory nenávistné ideologie

06.01. 09:34

Praha - Vláda na svém pondělním zasedání patrně zamítne návrh poslanců opoziční Svobody a přímé demokracie (SPD), aby byla trestná i podpora a propagace ideologie, která potlačuje práva a svobody nebo hlásá nenávist, nejen podpora a propagace takového hnutí.

Okamura chce trestat podporu ideologie hlásající nenávist

17.12. 11:10

Praha - Poslanec Tomio Okamura navrhuje, aby byla trestná i podpora a propagace ideologie, která potlačuje práva a svobody nebo hlásá nenávist. Nejen podpora a propagace takového hnutí.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací