Články k tématu: Taťána Malá (ANO)

Malá se při psaní diplomky chovala neeticky. O titul ale nepřijde, rozhodla komise

10.08. 16:54

Brno - Etická komise Mendelovy univerzity dospěla k závěru, že diplomová práce bývalé ministryně spravedlnosti Taťány Malé (ANO) o chovu králíků z roku 2005 vykazuje v rešeršní části shody významného rozsahu s prací obhájenou na stejné univerzitě o dva roky dříve.

Konec ministrů kvůli plagiátorství? Podle Zemana je to adekvátní

18.07. 17:13

Praha - Prezident Miloš Zeman považuje za adekvátní, že kvůli podezřením z opisování v akademických pracích skončili v posledních týdnech ministryně spravedlnosti Taťána Malá (ANO) i ministr práce a sociálních věcí Petr Krčál (ČSSD).

Taťána Malá zůstane náměstkyní jihomoravského hejtmana

16.07. 15:28

Brno - Taťána Malá (ANO), která minulý týden skončila po 13 dnech v čele ministerstva spravedlnosti, zůstane náměstkyní hejtmana Jihomoravského kraje. Čelila obvinění z plagiátorství svých diplomových prací. Politička kauzu označila za kampaň.

reklama

Rezignací Malé to nekončí: Univerzita i tak přezkoumá její diplomovou práci

10.07. 12:06

Praha/Brno - Rezignace ministryně spavedlnosti Taťány Malé (ANO) nic nemění na skutečnosti, že etická komise Mendelovy univerzity prozkoumá její diplomovou práci, na kterou padlo podezření z plagiátorství.

Hamáček má jasno: Rizika spojená s nominací ministra spravedlnosti nese ANO

09.07. 22:11

Praha – Vicepremiér a předseda ČSSD Jan Hamáček se domnívá, že Česko potřebuje vládu s důvěrou. Všechna rizika spojená s nominací ministra spravedlnosti nese hnutí ANO, upozornil.

Diplomkou Taťány Malé se bude zabývat etická komise Mendelovy univerzity

09.07. 19:26

Brno - Etická komise Mendelovy univerzity v Brně se bude zabývat první diplomovou prací ministryně spravedlnosti Taťány Malé kvůli podezření z plagiátorství. Na Mendelově univerzitě Malá zpracovala a s úspěchem obhájila diplomovou práci Mikroklimatické podmínky v chovu králíků.

Malá se brání zuby nehty. Opisování přiznala, prý ale nejde o plagiátorství

09.07. 17:47

Praha - Ministryně spravedlnosti Taťána Malá (ANO) odmítla obvinění z plagiátorství ve svých diplomových pracích. Připustila sice, že v některých částech zapomněla uvést citaci, trvá však na tom, že jednala v dobré víře.

Akademici a legislativci žádají rezignaci Malé. Petici podepsalo přes 2000 lidí

09.07. 16:47

Praha - Internetovou petici na odvolání Taťány Malé (ANO) z funkce ministryně spravedlnosti podepsalo přes 2000 lidí včetně několika členů legislativní rady vlády, které Malá předsedá. Piráti chtějí, aby se podezřeními z plagiátorství zabýval na úterní schůzi sněmovní ústavně-právně výbor.

Malá skončí na dlažbě? Pokud se prokáže plagiátorství, měla by odstoupit, tvrdí Babiš

07.07. 21:46

Praha - Ministryně spravedlnosti Taťána Malá (ANO) by podle premiéra Andreje Babiše (ANO) měla odstoupit, pokud se prokáže, že opisovala v diplomových pracích. Malá se má v pondělí k podezřením z plagiátorství vyjádřit na jednání poslanců ANO.

Pryč s Malou! Sama se diskvalifikovala. Akademici podepisují petici za její odvolání

07.07. 10:41

Praha - Na internetu koluje petice, ve které stovky signatářů žádají odvolání ministryně spravedlnosti Taťány Malé (ANO). Poukazují na to, že se svým plagiátorství prohřešila nejen morálně, ale i proti akademickým hodnotám.

Malá prý nechala vyvést z ministerstva novinářku ČT, která zajímala o opsané diplomky

05.07. 19:59

Praha – Nová ministryně spravedlnosti Taťána Malá (ANO) podle zjištění médií a expertů částečně opsala obě své diplomové práce. Když se jí ale novinářka České televize chtěla zeptat na její vyjádření, ochranka ji prý vyvedla pryč. Podle mluvčí ministerstva to ale bylo trošku jinak.

ODS má jasno: Malá prý nemá ve vládě co dělat

03.07. 19:04

Praha - Plagiátorská kauza ministryně spravedlnosti Taťány Malé (ANO) bobtná. Experti minulý týden objevili opsané pasáže v diplomové práci Malé na soukromé vysoké škole v Bratislavě. Opsané pasáže jsou však údajně i v diplomové práci Malé z brněnské Mendelovy univerzity. Podle ODS nemá Malá ve…

Komentář: Porušování pravidel povýšeno na normu, Babišův kabinet se nepoučil z minulosti

Aktualizovali jsme 30.6.2018, 22:05, 30.06. 20:08

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Politika bohužel není pouze o vládnutí v čisté podobě a uskutečňování vládních programů či vizí. Je také o vystupování, výrocích a působení na veřejnost. Nově vzniklá vláda právě na tomto poli tragicky pochybila. Dává našim občanům najevo, že právo a pravidla jsou pouze…

Malá se chopila roli ministryně, plagiátorskou kauzu odmítla

29.06. 21:08

Praha - Taťána Malá (ANO) byla dnes uvedena do úřadu, a to jako poslední ze členů vlády. Mezi prioritami na ministerstvu spravedlnosti zmínila například novelu insolvenčního zákona a novelu trestního řádu. Znovu odmítla pochybnosti o originalitě své diplomové práce. Malé se zastal i premiér Andrej…

Diplomka ministryně Malé je pole školy v pořádku

29.06. 19:50

Bratislava/Praha - Bratislavská soukromá Paneurópska vysoká škola (PEVŠ) se postavila za českou ministryni spravedlnosti Taťánu Malou. Její diplomová práce prý obstála ve standardním systému kontroly slovenského registru závěrečných prací studentů (CRZP).

Ministryně Malá prý v diplomce opisovala, text cizí práce převzala i s překlepy

28.06. 19:48

Praha – Nově jmenovaná ministryně spravedlnosti Taťána Malá (ANO) má další problém. Její magisterská práce nese podle expertů prvky možného plagiátorství. Informoval o tom Český rozhlas radiožurnál.

Olympionik se naštval: Jsme už vážně v p*deli. Babiš se Zemanem a komančema tu páchaj šílený zvěrstvo

Aktualizovali jsme 26.6.2018, 22:00, 26.06. 12:26

Praha - Jméno Taťány Malé (ANO), která byla nominována na ministryni spravedlnosti, budí dál velké vášně. Babiš sice tvrdí, že ministr musí být především dobrý manažer, to se ale nelíbí například

Ministryně spravedlnosti Malá? Měla by naslouchat a nic nekomentovat, vzkázal jí Babiš

25.06. 15:12

Praha – Premiér Andrej Babiš (ANO) v pátek oznámil, že ministra spravedlnosti Roberta Pelikána v nové vládě vystřídá poslankyně a šéfka jihomoravské buňky hnutí ANO Taťána Malá. Politici i média v té souvislosti připomínají, že Malá je značně kontroverzní postava. A uvědomuje si to i sám Babiš.

Zeman se zastal Malé, slova o Babišově stíhání prý ale nebyla šťastná

24.06. 18:53

Praha - Prezident Miloš Zeman dnes řekl, že někdejší vyjádření kandidátky ANO na ministryni spravedlnosti Taťány Malé o možném odkladu trestního stíhání premiéra Andreje Babiše (ANO) v případu Čapí hnízdo do doby, až skončí volební období, nebylo šťastné. Babiš to sice podle něj může považovat za…

Malá se jako ministryně vzdá postu náměstkyně hejtmana, krajskou šéfkou ANO chce zůstat

23.06. 13:38

Brno - Poslankyně Taťána Malá (ANO) se v případě jmenování ministryní spravedlnosti vzdá funkce náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje. Jako svého nástupce by navrhla stranického kolegu, radního Petra Hýblera. Malou kritizuje opozice. Připomíná zejména její výrok o tom, že by se trestní stíhání…

reklama

Fotogalerie