Články k tématu: Topolánek, Mirek

Topolánek kárá Zemana: Sakra, Miloši, kdo Ti dal právo Romy urážet? Cos pro ně kdy udělal?

08.10. 08:48

Prezident Zeman to za své výroky o Romech schytal od známých českých osobností. Nelibě se k jeho chování vyjádřili například Pavel Fischer, Marek Ženíšek či Miroslav Topolánek.

Topolánek se pustil do Babiše: Zbabělý skunk a s*áč. Neschovávej se

Aktualizovali jsme 27.7.2018, 22:22, 27.07. 11:56

Praha – Premiér Andrej Babiš (ANO) se nehodlá omlouvat za to, že šéfa poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska označil za zloděje a ožralu. Do jejich sporu se teď vložil i Mirek Topolánek.

Topolánek vybouchl: Úřaduje tu s*áč! A přidali se další

Aktualizovali jsme 2.7.2018, 22:13, 01.07. 15:42

Praha – Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek na TV Barrandov prozradil, že mu premiér Andrej Babiš předal seznam s dvěma kandidáty na ministra zahraničí - s Miroslavem Pochem i Janem Hamáčkem (oba ČSSD). Jeho slova vyvolala mezi politiky pořádnou kritiku.

reklama

Topolánek se naštval na Babiše: Děláte si pr*el? Kecy prdy. Týýý voe

07.06. 09:34

Praha - Premiér v demisi Andrej Babiš se nechal slyšet, že nemá problém se zdaněním náhrad za majetek, které církve nedostaly v restitucích. Právě tento bod KSČM označila za jednu z podmínek pro podporu menšinové vlády ANO a ČSSD. tento nápad ale mezi dalšími politiky vyvolal spíše negativní odezvu…

Nemohl by to někdo přepočítat? Ať je alespoň v něčem jednička? Topolánek se vysmál Babišovi:

31.05. 08:00

Praha – Expremiér a někdejší uchazeč o Hrad Mirek Topolánek pravidelně na svém twitteru komentuje aktuální politické dění. Naváží se například do premiéra v demisi Andreje Babiše.

Drahoš 50 miliónů, Hynek přes 700 tisíc. Kolik zaplatili kandidáti za kampaň?

28.04. 10:43

Praha - Prezidentská volební kampaň Mirka Topolánka stála asi 18,1 milionu korun. Sám Topolánek do ní investoval 7,4 milionu korun. Kandidatura finalisty prezidentské volby Jiřího Drahoše na post hlavy státu stála jeho sponzory téměř 50 milionů korun. Vyplývá to ze zpráv o financování volební…

Topolánek apeluje: Pane profesore, Marku, Pavle. Nebuďte zbabělci, vyprdněte se na to!

23.03. 08:09

Praha – Bývalý předseda Akademie věd ČR Jiří Drahoš, který neuspěl v prezidentské volbě, oznámil, že se bude ucházet o post senátora v Praze 4. Podobně se rozhodli i další kandidáti na prezidenta. Všichni se ucházejí o podporu demokratických stran, chtějí ale kandidovat jako nezávislí. Podle Mirka…

Babiš je estébák? Exposlanec ANO vyhrožoval oběšením. A Topolánek se jen směje

16.02. 08:09

Praha – Slovenský soud v obnoveném líčení zamítl žalobu českého premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO), že je neoprávněně veden v archivních svazcích někdejší československé tajné policie StB jako agent. ´Tento fakt se stal terčem vtípků celé řady osobností českého politického života.

Topolánek a Kalousek se trefují do Babiše a Čapího hnízda: Asi požádáme o dotace na vola

03.02. 15:50

Praha – Jak jsme vás již informovali, farma Čapí hnízdo stále dostává od státu dotace na chov zvířat nebo přepravu koní na výstavy. Jde řádově o tisíce korun, peníze z rozpočtu ministerstva zemědělství jsou ale určené pro malé a střední podniky. Toto téma se stalo terčem vtípků některých politiků.

Topolánek čeká na Zemanův Zemanův konec? Chce se od něj naučit objímat stromy

25.01. 08:08

Praha – Bývalý český premiér a jeden z neúspěšných kandidátů na prezidenta Mirek Topolánek se vydal ve stopách Miloše Zemana a začal objímat stromy. Navíc naznačil, že čeká, až stávající prezident na Hradě skončí a přidá se k němu.

Topolánek už se vrátil k práci ve firmách, které patří do holdingu Křetínského

15.01. 17:08

Praha - Expremiér a neúspěšný prezidentský kandidát Mirek Topolánek se ode dneška vrátil k práci ve firmách, které patří do Energetického a průmyslového holdingu (EPH) podnikatele Daniela Křetínského.

Topolánek ve druhém kole podpoří Drahoše

13.01. 16:28

Praha - Prezidentský kandidát Mirek Topolánek považuje za výhru už to, že probudil z letargie lidi i sám sebe. Řekl to svým podporovatelům ve volebním štábu.

Prezidentští kandidáti u uren. Topolánkova manželka popíchla Zemana

12.01. 16:56

Praha - Prezidentský kandidát Mirek Topolánek s manželkou Lucií Talmanovou dnes před 15:00 odevzdali v Praze 6 hlas v prvním kole voleb. V hudební škole v pražských Kunraticích krátce po 15:00 odvolil Petr Hannig, další s uchazečů o Hrad.

Komentář: Nebudete volit Zemana? Dejte si pozor na úskalí taktické volby

Aktualizovali jsme 8.1.2018, 22:17, 08.01. 14:41

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Jste váhaví a volit se vám současnou hlavu státu v prvním kole prezidentské volby nechce? Pak velmi pečlivě zvažujte, kterému jinému kandidátovi hlas nakonec hodíte. Většinová volba v situaci, kdy proti sobě stojí několik velmi podobných kandidátů, skýtá úskalí a pasti.…

Zeman v rádiu opět mluvil vulgárně. Volte si, koho chcete, vzkázal občanům

07.01. 19:56

Praha - Pokud by prezident Miloš Zeman nepostoupil do druhého kola prezidentských voleb, nepodpořil by v něm žádného ze svých soupeřů. Nemají podle něj potřebné zkušenosti. Zeman také pět dní před volbami v živě vysílaném rozhovoru pro rozhlasovou stanici Frekvenci 1 nedal voličům doporučení, pro…

Komentář: Souboj Mohykánů? Řežba Topolánka se Zemanem jsme už jednou zažili, a takto dopadl

Aktualizovali jsme 6.1.2018, 15:09, 05.01. 18:19

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – První kolo prezidentské volby tu je za týden a vše nasvědčuje tomu, že míříme k vyostřenému pravo-levému boji, který jsme naposledy zažili v roce 2006. Hlavním účastníkem by však tentokrát nebyl Jiří Paroubek, ale spolu s Mirkem Topolánkem prezident Miloš Zeman.

Boj o Hrad finišuje: Útoky proti soupeřům zintenzivňují

06.01. 12:56

Praha - Do 1. kola prezidentských voleb už zbývá jen týden a někteří uchazeči o Pražský hrad zesilují útoky na soupeře. Vymezují se hlavně proti současnému současné hlavě státu Miloši Zemanovi.

Komentář: Jak se jedna televize rozhodla, kdo je dobro a kdo zlo v prezidentské volbě

Aktualizovali jsme 4.1.2018, 10:46, 03.01. 18:49

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Na komerční televizi Barrandov se množí stížnosti, její šéf a několikanásobný moderátor Jaromír Soukup si však pochvaluje popularitu a na formátech svých pořadů nehodlá nic měnit. Televize nepokrytě hlásá, kdo je v prezidentské volbě dobrý a kdo špatný kandidát.

Češi hodnotí kandidáty: Největší charisma má Horáček. Zeman špatně reprezentuje ČR, ale je inteligentní a čitelný

04.01. 08:04

Praha - Méně než měsíc zbývá do druhé přímé prezidentské volby. Všech devět kandidátů na prezidentský úřad se v dnešních dnech snaží získat hlasy nerozhodnutých voličů. Právě tato fáze předvolební kampaně je pro výsledky voleb stěžejní a osobní sympatie začínají hrát čím dál větší roli. Z tohoto…

Zpráva OLAF by měla být zveřejněna, myslí si většina kandidátů na prezidenta

03.01. 18:06

Praha - Zpráva Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF) k dotaci na Čapí hnízdo zveřejněna, myslí si většina uchazečů o Hrad. Někteří se kvůli tomu dokonce obrátili na ministerstvo financí.

Jak komunikují uchazeči o Hrad? Fischer je nejvěcnější, Zeman a Topolánek nejagresivnější

03.01. 10:28

Komunikace prezidentských kandidátů mimo jiné vypovídá o jejich postojích a chování. Podle analýzy vypracované na základě jejich rozhovorů v loňském roce nejracionálněji komunikoval Pavel Fischer. Naopak z pohledu textové analýzy se nejemotivněji vyjadřovali Petr Hannig a Michal Horáček. Miloš…

Jmenování profesorů? Do toho nemá prezident co mluvit, myslí si kandidáti na Hrad

25.12. 14:41

Praha - Prezidentští kandidáti by ve funkci hlavy státu jmenovali profesory podle návrhů vysokých škol. Například podle Marka Hilšera udělují univerzity akademické tituly na základě stanovených kritérií a prezident jako představitel státní moci nemá právo zasahovat do vysokoškolských samospráv.

Kandidáti pro prezidenta nejsou pro zákonnou úpravu postavení manželky

24.12. 14:49

Praha - Prezidentští kandidáti nejsou pro zákonnou úpravu postavení manželky prezidenta. Bývalý předseda Akademie věd Jiří Drahoš pro nový zákon nevidí důvod, ani textař Michal Horáček se vznikem speciálního zákona nesouhlasí.

Komentář: Peleton prezidentského závodu se trhá, největší boj bude o druhé a poslední místo

Aktualizovali jsme 20.12.2017, 22:27, 20.12. 17:55

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO - První kolo prezidentské volby se odehraje už druhý týden v lednu. Kvůli vánočním svátkům se dá očekávat, že nejostřejší a rozhodující fáze kampaně přijde až po Novém roce. Už teď je ale jasné, že největší boj svedou kandidáti o druhé místo. Pomyslná řežba se dá očekávat…

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie