Články k tématu: Trumpová, Ivana

Už by neměl obhajovat mandát, říká o Trumpovi exmanželka Ivana

23.04. 11:11

Washington - Bývalá manželka prezidenta USA Donalda Trumpa Ivana nechce, aby její první muž v roce 2020 znovu kandidoval na prezidenta. Řekla to v rozhovoru, který o víkendu zveřejnil internetový bulvární magazín Page Six. Má také starost o svou dceru Ivanku Trumpovou, která je prezidentskou…

Ivana Trumpová se označila za první dámu USA. Trumpově manželce Ivaně se to nelíbí

10.10. 08:01

Washington - Československá rodačka a někdejší manželka současné americké hlavy státu Donalda Trumpa Ivana Trumpová, rozená Zelníčková, se v dnešním pořadu Dobré ráno, Ameriko stanice ABC žertem označila za faktickou první dámu, neboť byla Trumpovou první ženou.

Jaký byl rozvod s Trumpem? Trumpová popsala detaily

07.10. 12:36

New York - Nová kniha první manželky amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivany odhaluje období jejich společného života, včetně bouřlivého rozvodu, který byl po celé týdny propírán bulvárními listy v New Yorku.

reklama

Zeman si dal společný oběd s Ivanou Trumpovou

18.09. 21:12

New York - Obědem v New Yorku s bývalou manželkou nynějšího amerického prezidenta Donalda Trumpa, českou rodačkou Ivanou Trumpovou zahájil dnes prezident Miloš Zeman svou pracovní návštěvu Spojených států.

Zemanova cesta do USA: Převezme cenu, poobědvá s Trumpovou a vystoupí v OSN

15.09. 17:09

Praha - Prezident Miloš Zeman se v USA, kam odlétá v neděli, setká mimo jiné s korejským prezidentem Mun Če-inem. Bude jednat také s šéfem OSN Antóniem Guterresem a předsedou Valného shromáždění OSN Miroslavem Lajčákem. Při soukromém setkání poobědvá s bývalou manželkou amerického prezidenta Ivanou…

Byla by to samá práce a žádná zábava. Trumpová vysvětluje, proč se nestala velvyslankyní

13.09. 16:53

New York – Už od doby, kdy byl Donald Trump zvolen do Bílého domu, se mluvilo o tom, že americkou velvyslankyní v Česku by se mohla stát jeho bývalá žena Ivana. Tuto možnost otevřeně podpořil také prezident Miloš Zeman. Nakonec k tomu ale nedošlo, v květnu se objevila informace, že americkým…

Ivana Trumpová dnes na Hradě navštívila Miloše Zemana

21.06. 18:32

Praha - Bývalá manželka amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivana Trumpová je od pondělí v Praze, přijela převzít titul Ambasador České republiky, který uděluje Společnost CZECH TOP 100. Dnes zavítala na Hrad za prezidentem Milošem Zemanem.

Ivana Trumpová je v Praze, poobědvala s Gottem a fyzioterapeutem Kolářem

20.06. 17:38

Praha - Exmanželka amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivana dnes ve francouzské restauraci v pražském Obecním domě poobědvala se zpěvákem Karlem Gottem a fyzioterapeutem Pavlem Kolářem.

Velvyslancem USA v Praze bude místo Trumpové King

18.05. 18:00

Praha - Novým americkým velvyslancem v České republice se má stát kongresman Steve King. S odkazem na české diplomatické zdroje o tom dnes informovaly server IHNED.cz a Aktuálně.cz. Ve Spojených státech má King, sedmašedesátiletý člen Sněmovny reprezentantů, pověst kontroverzního konzervativního…

Bodyguardi chránící Trumpovi jsou totálně vyčerpaní, zní z USA

15.04. 13:13

Washington - Chránit rodinu amerického prezidenta Donalda Trumpa je velmi složité a nákladné. Úskalí představuje roztříštěná logistika. Prezidentova manželka Melania zůstává v New Yorku společně se synem Barronem (11). Prezidentova dcera Ivanka a její choť Jared Kushner bydlí v luxusní rezidenci ve…

Zpráva StB odhalila zajímavé věci. Trump si prý byl jist, že bude prezidentem

12.01. 20:39

Praha – Už téměř před 30 lety si byl Donald Trump jistý, že jako nezávislý kandidát zvítězí v amerických prezidentských volbách. Šlo ale o volby v roce 1996.

Komunistická StB vedla spis o Trumpovi. Co se v něm píše?

02.12. 14:30

Praha - Jméno budoucího amerického prezidenta Donalda Trumpa figuruje ve spisech československé komunistické policie. Podle České televize se o něj státní bezpečnost začala zajímat poté, co se oženil s českou emigrantkou Ivanou Zelníčkovou.

VIDEO: Ivana Trumpová otevřeně o bohatství u Marka Ebena na Plovárně

Aktualizovali jsme 30.11.2016, 17:35, 30.11. 03:21

Praha - Exmanželka Donalda Trumpa Ivana byla hostem Marka Ebena na Plovárně, kde hovoří o svém bohatství.

Budou USA posílat velvyslance bez praxe? Trumpová může být jen začátek

22.11. 13:23

Washington - List The Washington Post dnes napsal, že Ivana Trumpová, exmanželka nově zvoleného prezidenta USA, je pouze jednou z osobností bez diplomatických zkušeností, které se mohou stát velvyslanci. Také druhá Trumpova žena Marla Maplesová by mohla skončit na ambasádě, prý "kdesi v Africe".

Ve světě se opět píše o Česku. Tentokrát kvůli Trumpovi

Aktualizovali jsme 16.11.2016, 22:01, 16.11. 12:07

Washington - List The New York Times si všiml nadšení některých Čechů z toho, že by se novou velvyslankyní USA v Praze mohla stát Ivana Trumpová, bývalá žena budoucího prezidenta.

Zeman o Trumpové. Lepší velvyslankyni si Česko nemůže přát

16.11. 18:04

Praha - Prezident Miloš Zeman dnes telefonicky mluvil s Ivanou Trumpovou, bývalou manželkou příštího amerického prezidenta. Zeman jí poděkoval za odvahu, že se chce stát velvyslankyní v Česku. Lepší velvyslankyni podle něj USA do Prahy vyslat nemohou. ČTK to sdělil Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček.

Nahradí Schapira v Praze Ivana Trumpová? Hrad je myšlenkou nadšený

13.11. 18:11

Washington - Podle listu The New York Post chce Ivana Trumpová (67), exmanželka nově zvoleného prezidenta USA, posloužit vlasti a stát se americkou velvyslankyní v Česku. Pražskému hradu se návrh zamlouvá.

Amerika Trumpa potřebuje. Věřím, že vyhraje, říká jeho bývalá tchyně Zelníčková

02.11. 16:11

Zlín/Washington - Marie Zelníčková, bývalá tchyně Donalda Trumpa, pozorně sleduje dění v USA před prezidentskými volbami a věří v úspěch republikánského kandidáta.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací