Články k tématu: UFO

Přelomový objev? Vědci ve Sluneční soustavě objevili asteroid, který může být kosmickou lodí mimozemšťanů

15.12. 12:40

Londýn - Astronomové mohou být podle všeho na stopě kolosálního objevu. První mezihvězdný asteroid, který proletěl sluneční soustavou, by ve skutečnosti mohl být kosmickou lodí. Těleso bylo objeveno na konci října a přesně o měsíc později se dostalo jako první pozorovaná mezihvězdná hmota na území…

Mimozemšťané existují, schovali se u Saturnu, tvrdí prestižní vědec

19.07. 15:12

Podle inženýra Normana Bergruna, který dříve pracoval pro NASA v Ames Research Center jsou v naší sluneční soustavě a stojí za prstenci okolo planet, jako je například Saturn. Co tam dělají? Máme se bát?

Létající talíře jsou s námi 70 let.Kde se vzaly?

04.07. 16:29

Představa, že jsme ve vesmíru sami, je děsivá. Podle některých odborníků existují civilizace mnohem vyspělejší, než je v současné době lidstvo, jiní tvrdí, že mimozemské formy života existují například v podobě bakterií a prvoků. Od padesátých let minulého století je ale řada lidí, především…

reklama

Lidstvo vzniklo šťastnou náhodou či „nehodou"? Život na Zemi vznikl příliš brzy

18.05. 08:09

Zatím marně si lidé pokládají otázku: „Jsme ve vesmíru sami?“ Ačkoliv jasnou odpověď jen tak nedostaneme, studie vědců z astrofyzikálního ústavu Harvard-Smithsonian Center for Astrophysics se snaží vysvětlit, proč jsme zatím při hledání mimozemského života nebyli úspěšní.

Jsme ve vesmíru sami? Lidstvo usilovně hledá mimozemšťany, výsledek?

12.05. 18:30

Jsme ve vesmíru sami? Odpověď na tuto otázku lidstvo hledá zatím marně, přesto velmi usilovně. Už desítky let spekulujeme o možnostech, že by se mimo naší soustavu nacházel jiný, vyspělý život, postupně ale zjišťujeme, že vůbec nemusíme pátrat tak daleko. A že je možná lepší nepátrat vůbec.

Mějte oči otevřené, říkají příznivci UFO. Představme si tento fenomén podrobněji

21.04. 14:24

Byly doby, kdy se UFO objevovalo na stránkách tisku pod palcovými titulky, pak zase jako kdyby tiše a nenápadně vyklidilo pole. Ať věříte či nevěříte, jde o natolik zvláštní téma, že je dobré si o něm říci něco víc.

Záhada kolem zmizení letu MH370 stále nebyla objasněna. Expert představuje velmi bizarní teorii

Aktualizovali jsme 31.3.2017, 22:03, 31.03. 11:29

Kuala Lumpur – Již více než tři roky se svět pokouší zjistit, jaký osud vlastně potkal ztracený let MH370 společnosti Malaysia Airlines. Objevila se další bizarní teorie, která by údajně tuto záhadu mohla vysvětlit.

Muž, který byl na Měsíci: Ve vesmíru nejsme sami, mimozemšťané o nás ale ještě neví

Aktualizovali jsme 30.3.2017, 21:23, 28.03. 12:51

Washington - Astronaut Alan Bean byl čtvrtým člověkem v historii, který se procházel po povrchu Měsíce. Nyní je přesvědčen, že ve vesmíru nejsme sami, ale stejně jako zatím my nevíme o existenci mimozemšťanů, oni podle něj nevědí o nás.

Setkání UFO s letectvem RAF? Winston Churchill věděl víc a rozhodl se vše utajit. Proč?

22.03. 12:01

Sir Winston Churchill, bývalý britský ministerský předseda, podle zveřejněných vládních dokumentů nařídil utajit blízké setkání letounu Královského letectva (RAF) s neidentifikovatelným létajícím předmětem UFO. Informovala o tom televize SkyNews.

Kerry navštívil Antarktidu, aby prozkoumal nacistickou UFO základnu? Konspirátoři mají žně

01.01. 10:35

Washington – Americký ministr zahraničí John Kerry navštívil Antarktidu, aby prozkoumal pozůstatky tajné nacistické UFO základny. Právě to tvrdí konspirační teoretici, kteří se o zařízení na zmrzlém kontinentě zajímají.

VIDEO: UFO nadšenci tvrdí, že umí přivolat mimozemšťany a mají na to důkaz

02.11. 18:03

Melbourne – Skupina Australanů z Melbourne tvrdí, že je možné „přivolat“ mimozemšťany. Své tvrzení dokládá videem, na kterém se jí podařilo zachytit podivný objekt na obloze, který se objevil těsně poté, co se parta pokusila „navázat kontakt“.

Vyšlete do vesmíru kondomy. Bojíme se sexu s ufony, prosí lidé NASA

Aktualizovali jsme 30.9.2016, 16:27, 30.09. 08:06

Stockholm - Bojíte se, že přiletí mimozemšťané a budou vás chtít znásilnit? Pak vás možná bude zajímat petice švédské firmy, která se snaží donutit NASA, aby vyslala do vesmíru kondomy, takže bude sex s mimozemšťany bezpečnější.

UFO v Malajsii, vyděšení vesničané natočili neuvěřitelné záběry

Aktualizovali jsme 4.9.2016, 22:51, 03.09. 16:51

Kuala Lumpur - Záběry údajných létajících talířů se na internet objevují denně. Většinou jde ovšem jen o podivné tečky nebo světýlka někde daleko na obloze. Tentokrát ovšem záběry vypadají úplně jinak.

Průhledné tělo, dlouhé nohy. Objevili manželé před svým domem mimozemšťana?

Aktualizovali jsme 30.8.2016, 22:19, 29.08. 18:40

Oslo - Hrozivě vypadající tvor vyděsil manželský pár v Norsku. Asi 25 centimetrů velkého tvora s hladkou kůží, téměř průhledným tělem a dlouhýma nohama by si mohl kdekdo splést s rekvizitou z filmu o mimozemšťanech. Podle odborníků je ale velmi nepravděpodobné, že by pocházel z jiné planety.

V Paříži spatřili na obloze něco divného. Jde o UFO?

11.08. 15:44

Paříž - Francouzský pár má z sebou nevšední zážitek. Když večer vystupoval z auta, spatřil na obloze něco, co silně připomíná neidentifikovatelný létající objekt, neboli UFO. Podivný objekt natočili na mobilní telefon.

NASA něco tají? Zastavila přímý přenos z ISS, když se objevil zářící objekt +VIDEO

Aktualizovali jsme 16.7.2016, 21:48, 15.07. 17:22

Washington – Americká vesmírná agentura NASA nabízí lidem možnost sledování přímého přenosu z Mezinárodní vesmírné stanice (ISS). Na síti YouTube se nyní objevilo video z tohoto přenosu, které má zachycovat UFO vstupující do zemské atmosféry. Více informací přinesl server Science Alert.

Víra v UFO na vzestupu. Co lidi přimělo znovu věřit?

Aktualizovali jsme 11.7.2016, 13:26, 11.07. 09:35

Na konci devadesátých let minulého století byl veřejný zájem o UFO velký, mohly za to všemožné sci-fi seriály, dokumenty anebo konference, které se konaly i na půdách věhlasných univerzit jako MIT. Na počátku nového tisíciletí ale zájem začal upadat, za což může podle mnohých internet. Nyní se ale…

V Číně byl dokončen největší radioteleskop na světě. Bude hledat mimozemský život

04.07. 14:13

Peking - Čína úspěšně dokončila stavbu největšího radioteleskopu na světě, který má za úkol hledat mimozemský život. Poslední část teleskopu, který je znám pod jménem FAST, se podařilo upevnit v neděli. Vědci stojící za projektem nyní začnou s kalibrací a prvními testy.

VIDEO: Pár sledoval západ slunce, místo toho spatřili UFO. A není to poprvé!

Aktualizovali jsme 31.5.2016, 19:24, 31.05. 08:22

Drayton (USA) - Další UFO, nebo zdařilá videomontáž? Tuto otázku si klade velké množství lidí kvůli videu, které zaplavilo internet. To zachycuje neznámý objekt poblíž vojenské základny v americkém Ohiu, který po chvíli vznášení se na nebi splyne s mraky. Podobný objekt už se v dané oblasti objevil…

Obama zveřejní informace o mimozemšťanech. Může za to Clintonová?

25.05. 12:16

Washington - Americký prezident Barack Obama hodlá potvrdit existenci mimozemských civilizací, kterou Bílý dům doposud pečlivě tajil. Před odchodem z úřadu prý zveřejní další detaily a důkazy, které má k dispozici. Novinářům to řekl odborník na mimozemské civilizace v Bílém domě Stephen Basset.

Plout oceánem v UFO talíři? Italská firma má řešení +VIDEO

17.05. 09:48

Řím - Snili jste někdy o životě na oceánu a zároveň nebýt na nějaké kocábce? Italská firma má řešení a navíc nabude stát desítky milionů jako jachty. Plovoucí UFO talíř by mohl stát méně než 5 milionů korun.

Ufologové jsou na nohách. V poušti se našel neznámý objekt +VIDEO

Aktualizovali jsme 10.5.2016, 23:30, 10.05. 13:33

Káhira - Služba Google Earth neslouží jen jako soubor map nebo k cestování "prstem po mapě", ale i lovcům mimozemšťanů. Odborníci na UFO pomocí ní našli záhadný objekt.

Nalezeno tělo mimozemšťana? Vědci jsou zmateni

Aktualizovali jsme 30.4.2016, 21:55, 29.04. 14:20

Kalifornie - Muž z Arizony objevil na zahradě svého domu podivné tělo připomínající mimozemšťana. Podle odborníků jde zřejmě o mutanta vzniklého zkřížením několika zvířat, jisti si ale nejsou.

NASA zastavila přenos v zajímavém čase. Konspirátoři mají jasno, zatajují nám mimozemský život

22.04. 16:04

Washington - Lovci mimozemských civilizací mají opět žně, při živém vysílání z Mezinárodní vesmírné stanice (ISS) se na dohled objevilo UFO ve tvaru podkovy, které se zde bez hnutí vznášelo. NASA poté měla přímý přenos zastavit a zastánci konspiračních teorií nyní vesmírnou agenturu obviňují z…

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací