Články k tématu: UFO

Postavili Velkou pyramidu v Gíze starověcí astronauté? Konečně máme jasný důkaz, hlásí badatelé

04.04. 17:17

Legendární film Hvězdná brána a na něj navazující stejnojmenný seriál vycházejí z jedné z nejznámějších konspiračních teorií, podle které vytvořili egyptské pyramidy mimozemšťané. Řada „věřících“ je ale přesvědčena, že nejde jen o teorii. A konečně prý našli důkaz.

Kruhy v obilí a UFO nad Českem? Loni bylo hlášeno 117 paranormálních jevů, řadu z nich se nepodařilo vysvětlit

01.04. 17:30

Praha - Projekt Záře, který registruje hlášení o UFO, kruzích v obilí a dalších anomáliích, přijal loni 117 oznámení o takových jevech. Více než polovinu z nich se nakonec podařilo vysvětlit.

Jak vypadají mimozemšťané? Popis expertů překoná všechny vaše představy

Aktualizovali jsme 31.3.2018, 22:47, 31.03. 08:15

Existují mimozemské civilizace, nebo jsme ve vesmíru sami? Tuto otázku si lidé kladou od doby, co poprvé vzhlédli ke hvězdám a zjistili, že ve vesmíru jsou miliony dalších planet. Někteří ale zašli ještě dál a ptají se, jak by případní mimozemšťané mohli vypadat. Na tuto otázku je ale podle…

reklama

Obletuje Falcon Heavy UFO? Snímek ostře sledované rakety šokoval svět

15.02. 09:10

New York - Start rakety Falcon Heavy sledoval nedávno se zatajeným dechem celý svět. Internet zaplavilo množství obrázků z vesmíru, na kterých je vidět samotná raketa nebo třeba automobil Tesla jak se volně vznáší vesmírem. Ale mnozí na obrázcích vidí ještě mnohem víc.

Nad domy se vznášela podivná postava. Zachytila kamera UFO?

Aktualizovali jsme 2.2.2018, 12:34, 02.02. 08:11

Obyvatelé mexického Baja California natočili podivnou postavu, jež se vznáší nad střechami budov. Byl to návštěvník z vesmíru. Možná ale z jiného, než by se mohlo na první pohled zdát.

Může být UFO skutečné? Bývalý vědec Pengatonu má prý důkazy

27.01. 11:19

Tvrzení, že ve vesmíru nejsme sami a že naši planetu čas od času navštíví mimozemšťané, se na internetu objevují často. Málokdy ale pochází od předních vědců amerického ministerstva obrany.

Američtí vojenští piloti viděli nepopsatelné věci? Vědec promluvil o UFO a mimozemšťanech

Aktualizovali jsme 10.1.2018, 12:34, 10.01. 08:11

Minulý měsíc se objevil článek popisující tajný program americké vlády vyšetřující zprávy vojenských pilotů o neidentifikovatelných létajících objektech (UFO), k nimž se přiblížili, připomíná fyzik Don Lincoln v komentáři pro server CNN. Vědec, který mimo jiné pracuje s obřím urychlovačem částic…

Záhada oblasti 51: Ukrývá skutečně důkazy o mimozemšťanech?

22.12. 13:49

Nevada (USA) - Area 51 je v centru konspirační teorií ve Spojených státech amerických už po řadu let. Nepřístupná vojenská základna má bohatou historii, pohledy zvědavců však přitahuje odjakživa. Proč je oblast v nevadské poušti tak slavná?

Přelomový objev? Vědci ve Sluneční soustavě objevili asteroid, který může být kosmickou lodí mimozemšťanů

15.12. 12:40

Londýn - Astronomové mohou být podle všeho na stopě kolosálního objevu. První mezihvězdný asteroid, který proletěl sluneční soustavou, by ve skutečnosti mohl být kosmickou lodí. Těleso bylo objeveno na konci října a přesně o měsíc později se dostalo jako první pozorovaná mezihvězdná hmota na území…

Mimozemšťané existují, schovali se u Saturnu, tvrdí prestižní vědec

19.07. 15:12

Podle inženýra Normana Bergruna, který dříve pracoval pro NASA v Ames Research Center jsou v naší sluneční soustavě a stojí za prstenci okolo planet, jako je například Saturn. Co tam dělají? Máme se bát?

Létající talíře jsou s námi 70 let.Kde se vzaly?

04.07. 16:29

Představa, že jsme ve vesmíru sami, je děsivá. Podle některých odborníků existují civilizace mnohem vyspělejší, než je v současné době lidstvo, jiní tvrdí, že mimozemské formy života existují například v podobě bakterií a prvoků. Od padesátých let minulého století je ale řada lidí, především…

Lidstvo vzniklo šťastnou náhodou či „nehodou"? Život na Zemi vznikl příliš brzy

18.05. 08:09

Zatím marně si lidé pokládají otázku: „Jsme ve vesmíru sami?“ Ačkoliv jasnou odpověď jen tak nedostaneme, studie vědců z astrofyzikálního ústavu Harvard-Smithsonian Center for Astrophysics se snaží vysvětlit, proč jsme zatím při hledání mimozemského života nebyli úspěšní.

Jsme ve vesmíru sami? Lidstvo usilovně hledá mimozemšťany, výsledek?

12.05. 18:30

Jsme ve vesmíru sami? Odpověď na tuto otázku lidstvo hledá zatím marně, přesto velmi usilovně. Už desítky let spekulujeme o možnostech, že by se mimo naší soustavu nacházel jiný, vyspělý život, postupně ale zjišťujeme, že vůbec nemusíme pátrat tak daleko. A že je možná lepší nepátrat vůbec.

Mějte oči otevřené, říkají příznivci UFO. Představme si tento fenomén podrobněji

21.04. 14:24

Byly doby, kdy se UFO objevovalo na stránkách tisku pod palcovými titulky, pak zase jako kdyby tiše a nenápadně vyklidilo pole. Ať věříte či nevěříte, jde o natolik zvláštní téma, že je dobré si o něm říci něco víc.

Záhada kolem zmizení letu MH370 stále nebyla objasněna. Expert představuje velmi bizarní teorii

Aktualizovali jsme 31.3.2017, 22:03, 31.03. 11:29

Kuala Lumpur – Již více než tři roky se svět pokouší zjistit, jaký osud vlastně potkal ztracený let MH370 společnosti Malaysia Airlines. Objevila se další bizarní teorie, která by údajně tuto záhadu mohla vysvětlit.

Muž, který byl na Měsíci: Ve vesmíru nejsme sami, mimozemšťané o nás ale ještě neví

Aktualizovali jsme 30.3.2017, 21:23, 28.03. 12:51

Washington - Astronaut Alan Bean byl čtvrtým člověkem v historii, který se procházel po povrchu Měsíce. Nyní je přesvědčen, že ve vesmíru nejsme sami, ale stejně jako zatím my nevíme o existenci mimozemšťanů, oni podle něj nevědí o nás.

Setkání UFO s letectvem RAF? Winston Churchill věděl víc a rozhodl se vše utajit. Proč?

22.03. 12:01

Sir Winston Churchill, bývalý britský ministerský předseda, podle zveřejněných vládních dokumentů nařídil utajit blízké setkání letounu Královského letectva (RAF) s neidentifikovatelným létajícím předmětem UFO. Informovala o tom televize SkyNews.

Kerry navštívil Antarktidu, aby prozkoumal nacistickou UFO základnu? Konspirátoři mají žně

01.01. 10:35

Washington – Americký ministr zahraničí John Kerry navštívil Antarktidu, aby prozkoumal pozůstatky tajné nacistické UFO základny. Právě to tvrdí konspirační teoretici, kteří se o zařízení na zmrzlém kontinentě zajímají.

VIDEO: UFO nadšenci tvrdí, že umí přivolat mimozemšťany a mají na to důkaz

02.11. 18:03

Melbourne – Skupina Australanů z Melbourne tvrdí, že je možné „přivolat“ mimozemšťany. Své tvrzení dokládá videem, na kterém se jí podařilo zachytit podivný objekt na obloze, který se objevil těsně poté, co se parta pokusila „navázat kontakt“.

Vyšlete do vesmíru kondomy. Bojíme se sexu s ufony, prosí lidé NASA

Aktualizovali jsme 30.9.2016, 16:27, 30.09. 08:06

Stockholm - Bojíte se, že přiletí mimozemšťané a budou vás chtít znásilnit? Pak vás možná bude zajímat petice švédské firmy, která se snaží donutit NASA, aby vyslala do vesmíru kondomy, takže bude sex s mimozemšťany bezpečnější.

UFO v Malajsii, vyděšení vesničané natočili neuvěřitelné záběry

Aktualizovali jsme 4.9.2016, 22:51, 03.09. 16:51

Kuala Lumpur - Záběry údajných létajících talířů se na internet objevují denně. Většinou jde ovšem jen o podivné tečky nebo světýlka někde daleko na obloze. Tentokrát ovšem záběry vypadají úplně jinak.

Průhledné tělo, dlouhé nohy. Objevili manželé před svým domem mimozemšťana?

Aktualizovali jsme 30.8.2016, 22:19, 29.08. 18:40

Oslo - Hrozivě vypadající tvor vyděsil manželský pár v Norsku. Asi 25 centimetrů velkého tvora s hladkou kůží, téměř průhledným tělem a dlouhýma nohama by si mohl kdekdo splést s rekvizitou z filmu o mimozemšťanech. Podle odborníků je ale velmi nepravděpodobné, že by pocházel z jiné planety.

V Paříži spatřili na obloze něco divného. Jde o UFO?

11.08. 15:44

Paříž - Francouzský pár má z sebou nevšední zážitek. Když večer vystupoval z auta, spatřil na obloze něco, co silně připomíná neidentifikovatelný létající objekt, neboli UFO. Podivný objekt natočili na mobilní telefon.

NASA něco tají? Zastavila přímý přenos z ISS, když se objevil zářící objekt +VIDEO

Aktualizovali jsme 16.7.2016, 21:48, 15.07. 17:22

Washington – Americká vesmírná agentura NASA nabízí lidem možnost sledování přímého přenosu z Mezinárodní vesmírné stanice (ISS). Na síti YouTube se nyní objevilo video z tohoto přenosu, které má zachycovat UFO vstupující do zemské atmosféry. Více informací přinesl server Science Alert.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací