Články k tématu: Vánoce

Vánoční nákupy začaly. E-shopy dnes neúčtují dopravu

15.11. 12:40

Praha - Na internetu se rozjíždí předvánoční nákupy a řada e-shopů se přidala ke Dni dopravy zdarma. Loni poštovné po 24 hodin neúčtovalo více než 1500 e-shopů, letos se do akce zapojí zhruba 1650 prodejců.

Česká televize na Vánoce připravila čtyři nové pohádky i filmové premiéry

08.11. 18:52

Praha - Letošní vánoce se na české televizi přinesou čtyři premiérové pohádky. Pravého rytíře, Slíbenou princeznu, Zázračný nos a pohádku Nepovedený čert natočenou ve znakovém jazyce. Poprvé se také na televizní obrazovce objeví jeden z nejnavštěvovanějších filmů českých kin Lída Baarová nebo…

Pražské vánoční trhy v ohrožení? Magistrát ještě nemá nového pořadatele

20.09. 19:12

Praha - Současnému pořadateli vánočních trhů v centru Prahy vypršela smlouva a město stále nemá jasno v tom, kdo letošní trhy bude pořádat. Nový organizátor měl přitom být vybraný už na konci prázdnin.

reklama

Do Vánoc je ještě daleko, obchodníci už však představili hity letošní zimy

Aktualizovali jsme 18.9.2016, 22:16, 18.09. 14:36

Praha - Vánoce jsou sice až za tři měsíce, obchodníci ale už nyní mají jasno v tom, jaké dárky budou letos hitem. Jední z nich jsou virtuální brýle PlayStation VR.

Vánoce se blíží, e-shopy čekají rekordní tržby

04.09. 15:31

Praha - Máme sice teprve začátek září, internetové obchody už ale řeší Vánoce. Většina e-shopů začne vánoční kampaně na začátku listopadu, letos se čekají rekordní tržby.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie