Články k tématu: Záchody

Nebezpečný jev? Tohle najdete téměř v každé koupelně

05.06. 15:54

Zřejmě každý z nás si uvědomuje, že toaleta je jedním z těch míst v domácnosti, kde se vyskytuje nejvíce bakterií a s nimi spojeného rizika. Nebezpečí podle odborníků představuje především jev, kterému se říká „záchodový oblak“.

Toalety v letadle: Kdy je nejlepší doba na jejich použití?

Aktualizovali jsme 3.4.2017, 23:54, 03.04. 07:04

Londýn - Používání toalet v dopravních prostředcích není mezi lidmi moc populární. Dvojnásob to platí o letadle, kde je prakticky všem jasné, kam jdete a co tam budete dělat, jakmile se zvednete ze sedadla. I přesto je způsob, jak si tuto nezbytnost zpříjemnit.

Poprask v Texasu: Chystaný zákon o záchodcích prý diskriminuje transsexuály

06.01. 13:51

Austin - V Texasu se bouřlivě řeší takzvaný zákon o soukromí, který nařizuje transgenderovým osobám používat veřejné toalety podle rodného listu. Návrh tedy nakazuje mužům, kteří se cítí být ženami, chodit na veřejných místech na pánské toalety a naopak.

reklama

Tajemství středověkých toalet odhaleno. Kam chodili lidé v Pompejích na záchod?

19.09. 16:19

Pompeje - Záchod je v dnešní době jedna z neodmyslitelných součástí domácnosti. Najdete ho v každé restauraci, obchodním domě i na veřejném místě. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, kam chodili lidé na záchod ve starověku, například v legendárních Popmpejích? Podle dřívějšího tvrzení historiků a…

Močením ve sprše zachráníte planetu, radí vědci

Aktualizovali jsme 15.9.2016, 22:20, 15.09. 13:44

Londýn - Chcete zachránit planetu Zemi? Močte ve sprše. Takovou radu mají vědci pro všechny, kterým alespoň trochu záleží na tom, jak s místem, kde žijeme, zacházíme. Svůj návrh odůvodňují zejména masivním šetřením vody.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací