Články k tématu: Záchranná služba

Pálení čarodějnic má první oběť: Při přípravě hranice zahynul mladý muž

30.04. 17:44

Brno - Příprava vatry na letošní čarodějnice se stala osudnou jednadvacetiletému muži na jižní Moravě. Když s kamarádem jeli pro dřevo, převrátil se s nimi v lesním porostu traktor. Mladý spolujezdec zůstal pod traktorem zaklíněný a na místě zahynul.

Letecká záchranná služba v šesti regionech. Jaké jsou náklady na provoz?

Aktualizovali jsme 28.4.2016, 16:16, 28.04. 12:54

Praha - Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček (ČSSD) předloží vládě zprávu týkající se maximální ceny pro leteckou záchrannou službu. Tendr by měl být vyhlášen na tři rok plus jeden rok opce.

Neštěstí při kácení stromů. Muže zabila spadlá větev

03.04. 09:35

Brušperk - Tragédií skončilo kácení stromů v Brušperku na Frýdecko-Místecku. Na muže (56) v sobotu spadla větev a i přes okamžitou první pomoc se ho nepodařilo zachránit.

reklama

Nehoda školního autobusu na Lounsku, 47 osob bylo zraněno, jedno dítě ve vážném stavu

Aktualizovali jsme 9.3.2016, 14:07, 09.03. 09:45

Praha - K vážné dopravní nehodě došlo dnes ráno na silnici R7 u Panenského Týnce na Lounsku. Převrátil se tam školní autobus, 47 lidí utrpělo zranění, jedno dítě je na ARO ve vážném stavu. Děti z Vejprt na Chomutovsku jely podle policie na školní výlet do Prahy.

Bývalý náměstek Vymazal odmítl chybu za tendr, přesto rezignoval. Proč?

08.03. 16:43

Praha - Jakékoli pochybení v souvislosti s přípravou tendru na leteckou záchrannou službu odmítl dnes v prohlášení pro média Josef Vymazal (za ANO), který v pondělí rezignoval na funkci náměstka ministra zdravotnictví pro zdravotní péči. Svůj krok odůvodnil zdravotními důvody, podle zdrojů ČTK ale…

Autobus s 23 dětmi sjel na Plzeňsku do příkopu, na místě zasahuje vrtulník

01.03. 16:33

Plzeň - U Všerub na Plzeňsku sjel dnes kolem poledne do příkopu autobus se 23 malými dětmi. Několik jich utrpělo lehčí zranění, nikdo ale podle záchranářů není ohrožen na životě.

reklama
Fotogalerie