Články k tématu: Zárubová - Witowská, Světlana

Islám v ČR? ČT si do studia pozvala muslima, debata vyvolala rozruch

Aktualizovali jsme 13.8.2018, 22:03, 12.08. 18:23

Praha - Jedním z hostů čtvrtečního pořadu České televize Události, komentáře byl muslim Bader Eknaifith, majitel jazykové školy Alfirdaus, který hovořil o muslimech v české republice. Moderátorka Světlana Witowská se ho ptala třeba i na to, jak mluví se ženami. Kvůli tomu se pak stala terčem…

Pravda o zaujatosti a manipulaci České televize? Známá moderátorka promluvila

Aktualizovali jsme 23.6.2018, 22:15, 23.06. 18:45

Praha - Moderátorka Světlana Witowská se do paměti Čechů nejvíce zapsala předvolebním duelem mezi Jiřím Drahošem a Milošem Zemanem. Za ten ji pochválila jak velká část Čechů, tak i oba stěžejní pánové. Teď se rozhodla prozradit, jak to skutečně je s údajnou manipulací v České televizi.

"Chtěl jsem říct Světlano, ale řeknu paní magistro...," Moderátorka Witowská utřela Faltýnka

Aktualizovali jsme 2.2.2018, 22:24, 01.02. 15:33

Praha - Na moderátorku České televize Světlanu Witowskou se po zvládnutí prezidentského duelu mezi Milošem Zemanem a Jiřím Drahošem snesla chvála nejen u laické veřejnosti, ale také od politiků, kteří její práci označili za profesionální. Nyní Witowská dělala rozhovor s Jaroslavem Faltýnkem.

reklama

Vítěz pozuráží 2 ze 3 tazatelů, novináře i některé politiky. Sporťáci z ČT se naváží do Zemana

02.02. 08:18

Praha - Prezidentské volby byly v mnohém srovnatelné se sportovním utkáním. Kandidáti tvrdě bojovali, někteří se dopustili i faulů. A na konci je jeden vítěz, který získal pomyslnou trofej, Není proto divu, že volby komentovali

Debatu mezi Zemanem a Drahošem na ČT bude moderovat Světlana Witowská

19.01. 12:13

Praha - Česká televize dnes oficiálně oznámila, že prezidentskou debatu ve čtvrtek 25. ledna bude moderovat Světlana Witowská. Moderátorka nyní moderuje na veřejnoprávní televizi pořad Interview ČT24.

reklama
Fotogalerie