Články k tématu: Zeman, Miloš

Euro, Babiš, migranti, EU. Jaké názory mají Zeman a Drahoš na zásadní otázky?

dnes 10:46

Praha - Už za týden bude jasné, kdo se na dalších pět let stane prezidentem České republiky. Půjde v pořadí o druhou hlavu státu zvolenou přímo. Přinášíme vám výběr názorů kandidátů na Hrad Miloše Zemana (73) a Jiřího Drahoše (68), jak je prezentovali v médiích.

Jaká je první dáma ČR? O Ivaně Zemanové toho ví veřejnost jen málo, své soukromí si střeží

dnes 10:44

Praha - První dáma ČR Ivana Zemanová se se svým mužem údajně seznámila poté, co si v roce 1990 veřejně postěžoval, že nemá žádnou sekretářku. Studium romanistiky na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně přerušila, i když už pracovala na diplomové práci, a začala pro něj pracovat.

Je dobře, že se Zeman neúčastnil debat. Na funkci prezidenta už nemá, spustil známý herec

Aktualizovali jsme 20.1.2018, 22:25, včera 14:06

Praha – Herec a ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se netají tím, že s Milošem Zemanem a jeho působením na Hradě spokojený není. V kampani před prezidentskými volbami proto podpořil někdejšího šéfa Akademie věd ČR Jiřího Drahoše. Jeho preference se nezměnily ani před druhým kolem.

reklama

Absolonová už Zemana za prezidenta nechce. Její slova ale pořádně naštvala některé voliče

Aktualizovali jsme 20.1.2018, 22:23, 17.01. 13:50

Praha - Zpěvačka Monika Absolonová se svěřila, že se kvůli slovům o prezidentské volbě stala terčem slovních útoků. Zpěvačka už v pátek prohlásila, že by si na Hradě přála změnu. Lidé ji prý ale začali psát, že by měla raději jen zpívat a nestarat se o politiku. Právě těmto svým kritikům proto…

DSSS dál povede Vandas, strana doporučuje volit Zemana

včera 22:05

Praha - Staronovým předsedou Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) se dnes stal Tomáš Vandas. Výkonným místopředsedou zůstává Jiří Štěpánek a tajemníkem Erik Lamprecht. Nově byla do vedení zvolena Alena Poláčková, která bude zastávat funkci místopředsedkyně.

Komentář: Divoká kampaň, netransparentnost a tahání špíny. Zeman vytáhl do boje naplno

včera 18:42

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Nejméně transparentní kampaň, napojení na čínský byznys, dezinformace a polopravdy. I to jsou synonyma pro kampaň prezidenta Zemana a jeho lidí před druhým kolem prezidentské volby, kde se utká s akademikem Jiřím Drahošem. Podobný přístup stál už za jeho první výhrou,…

Debaty kandidátů? Zeman je excelentní rétor, Drahoš to bude mít těžké, myslí si experti

včera 12:02

Praha - Experti na politický marketing se shodují na tom, že debaty Miloše Zemana s Jiřím Drahošem mohou výsledek voleb zvrátit ve prospěch jednoho z kandidátů. Zeman je podle nich favoritem a v duelu si s méně zkušeným rétorem Drahošem věří.

Debata Drahoše a Zemana v ČT bude v Rudolfinu, Prima zveřejnila čtyři okruhy otázek

Aktualizovali jsme 19.1.2018, 22:08, 19.01. 18:02

Praha - Předvolební debatu prezidentských kandidátů bude Česká televize natáčet v pražském Rudolfinu. Každý z uchazečů si s sebou bude moci vzít 30 příznivců. Další duel se odehraje v Hudebním divadle Karlín, odkud ho bude vysílat v přímém přenosu televize Prima.

Vlastenec Zeman? Rozprodal co mohl, zahraničí dal i Krtečka

Aktualizovali jsme 19.1.2018, 22:08, 19.01. 16:15

Praha - S blížící se druhým kolem prezidentských voleb se budou s největší pravděpodobností fanouškovské tábory Miloše Zemana a Jiřího Drahoše hašteřit, kdo více hájí národní zájmy. Více slyšet jsou hlasy prezidentových voličů. Je tomu ale skutečně tak? Opravdu Miloš Zeman hájí národní zájmy?

Neúspěšný kandidát Fischer osobně podpoří Drahoše, v Brně se společně setkají s voliči

19.01. 17:11

Brno - Bývalý diplomat Pavel Fischer osobně podpoří Jiřího Drahoše ve volební kampani, připojí se k němu na nedělním setkání s voliči v Brně. Na stranu Miloše Zemana se naopak postavil Petr Hannig

Evangelíci doporučili věřícím volit JiříhoDrahoše. Chtějí důstojnost a prozápadní Česko

19.01. 16:04

Praha - Čeští evangelíci doporučují svým stoupencům, aby dali hlas Jiřímu Drahošovi. Vyzývají také všechny občany, aby šli volit. Česká biskupská konference (ČBK), která reprezentuje katolíky, vyzývala k účasti v prezidentské volbě před prvním kolem a činí tak znovu i před kolem druhým.

Ruský demonstrant z roku 1968 podporuje Drahoše

19.01. 13:47

Praha - Na stranu Jiřího Drahoše se postavil také Pavel Litvinov, jeden z účastníků demonstrace proti okupaci Československa na moskevském Rudém náměstí v srpnu roku 1968. Podporu mu vyjádřil v otevřeném dopise.

Mountfield odmítá spojení s volební kampaní na podporu Zemana, Drahoš vyrukoval se svým inzerátem

19.01. 13:44

Praha - Mountfield odmítá spojení s volební kampaní na podporu současného prezidenta Miloše Zemana. V médiích se firma objevila kvůli místopředsedovi svého představenstva Miroslavu Schönovi, který je zároveň ředitelem firmy Euro - Agency.

Debatu mezi Zemanem a Drahošem na ČT bude moderovat Světlana Witowská

19.01. 12:13

Praha - Česká televize dnes oficiálně oznámila, že prezidentskou debatu ve čtvrtek 25. ledna bude moderovat Světlana Witowská. Moderátorka nyní moderuje na veřejnoprávní televizi pořad Interview ČT24.

Zeman? Populistický hulvát na Pražském hradě.. Slovenský tisk kritizuje kampaň proti Drahošovi

19.01. 11:23

Bratislava/Praha - Inzerátů, které obviňují českého prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše z toho, že nechce bránit příchodu imigrantů do Česka, si všimli i na Slovensku. Tamní tisk dnes píše, že nepochybně nejsou tím nejhorším, co úřadující hlava státu Miloš Zeman a jeho lidé vytáhnou.

Zeman hájil inzeráty spojující Drahoše s migrací, Drahoš mu to tvrdě vrátil

19.01. 08:07

Praha - Prezidentský kandidát Jiří Drahoš je spojen s migrací a na dnešních inzerátech v tisku tak šlo o pravdivé téma, řekl prezident Miloš Zeman v televizi Barrandov. Sám Drahoš přitom jakoukoliv spojitost s vítáním migrantů několikrát odmítnul.

Místopředsedkyně Senátu se pustila do Zemana kvůli slovům o neziskovkách

Aktualizovali jsme 18.1.2018, 22:21, 17.01. 20:51

Praha – Kvůli výrokům na adresu neziskových organizací dnes místopředsedkyně Senátu Miluše Horská (za KDU-ČSL) kritizovala dnes prezidenta Miloše Zemana. Zeman se o neziskových organizacích zmínil naposledy před týdnem ve svém projevu na podporu Babišovy vlády ve Sněmovně. Uvedl, že si někdy říká,…

Seznam Zemanových lží je odporně dlouhý, nezdráhá se snížit se k těm nejzákeřnějším útokům, tvrdí Brzobohatý

Aktualizovali jsme 18.1.2018, 22:21, 16.01. 11:42

Praha – Zpěvák, herec a skladatel Ondřej Brzobohatý se netají tím, že je s výsledky prvního kola prezidentské volby spokojený – a to i přesto, že v prvním kole podpořil svého kolegu z branže Michala Horáčka. Na sociálních sítích vysvětluje, komu a proč dá svůj hlas.

K*nda sem, Babiš tam, Miloušovi vyhrajou volby 3 miliony důchodců, spustil známý sportovec

Aktualizovali jsme 18.1.2018, 22:20, 18.01. 19:39

Praha – Český silniční cyklista Leopold König už před prvním kolem prezidentské volby veřejně vystoupil na podporu kandidáta Michala Horáčka. Poukazoval na to, jak Miloš Zeman zklamal celou řadu svých dřívějších voličů. A v podobné rétorice teď pokračuje.

Drahoš a Zeman absolvují předvolební duely na ČT a Primě

18.01. 19:07

Praha - Prezidentští kandidáti Jiří Drahoš a Miloš Zeman se v předvolebních debatách utkají v České televizi a v televizi Prima. Na twitteru to dnes uvedl Drahoš. Debatu v České televizi bude moderovat místo Václava Moravce Světlana Witowská.

Předvolební kampaň vstoupila do další fáze. Objevila se agresivita

18.01. 18:51

Praha - Do kampaně prezidenta Miloše Zemana přibyla před druhým kolem voleb agresivita, shodli se odborníci oslovení dnes ČTK. Dokladem je podle nich inzerát, který se dnes objevil v některých denících a útočí na Zemanova protikandidáta Jiřího Drahoše.

Zeman podstoupil operaci v nemocnici

18.01. 18:20

Praha - Prezident Miloš Zeman podle informací serveru Aktuálně.cz v minulých dnech podstoupil v Nemocnici Na Homolce zákroku v dutině ústní.

Zeman drží vysoké školy v nejistotě. 11 rektorů čeká na jmenování

18.01. 17:25

Praha - 1. února mají do čela 11 univerzit a vysokých škol nastoupit rektoři. Funkce se mohou ujmout až poté, co je jmenuje prezident Miloš Zeman. Dosud ale neví, kdy se tak stane.

Drahoš má podporu většiny stran ve Sněmovně. SPD a KSČM volí Zemana

18.01. 16:33

Praha - Většina stran zastoupených ve Sněmovně preferuje ve druhém kole prezidentských voleb Jiřího Drahoše. SPD a KSČM zopakovaly po prvním kole svá doporučení, aby jejich voliči podpořili stávající hlavu státu Miloše Zemana.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací