Články k tématu: Zeman, Miloš

Osobní Zemanův lékař promluvil o prezidentově zdravotním stavu

04.04. 16:14

Praha - Zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana je podle lékaře Martina Holcáta dobrý. Podle jeho vyjádření pro časopis Týden může prezident ze zdravotního hlediska znovu kandidovat.

Rakouský prezident se přijede rozloučit, přivítá ho Zeman v Lánech

03.04. 11:08

Praha - 12. dubna přijede na rozlučkovou návštěvu Česka rakouský prezident Heinz Fischer. Hlava ČR Miloš Zeman ho přivítá na stochovském nádraží u Lán. Připomene tak první zahraniční návštěvu po vzniku Československa, kterou byl právě příjezd rakouského prezidenta na stochovské nádraží v roce 1919.

Zeman se zúčastní zahájení olympijských her v Brazílii

01.04. 17:52

Kostelecká Lhota - Prezident Miloš Zeman přijal pozvání na účast při zahájení letních olympijských her v brazilském Riu de Janeiro. Navazovat bude na jeho návštěvu Latinské Ameriky. Zeman to dnes řekl v Kostelecké Lhotě na Rychnovsku na tiskové konferenci při ukončení dvoudenní návštěvy…

reklama

Zeman nazval Kalouska špatným šaškem

01.04. 14:33

Praha - Prezident Miloš Zeman dnes diskutuje s občany ve Vrchlabí. Po dotazu jednoho ze spoluobčanů se ostře pustil do šéfa TOP 09 Miroslava Kalouska.

Zeman by rád zavedl bezvízový styk s Čínou

31.03. 13:39

Hradec Králové - Prezident Miloš Zeman je pro zavedení bezvízového styku s Čínou. Zrušení víz si podle něj vynutí příliv čínských turistů. Zeman to řekl na dnešním setkání se zastupiteli Královéhradeckého kraje na úvod své dvoudenní návštěvy v kraji.

Prezident Zeman podepsal dva zákony o elektronické evidenci tržeb

30.03. 17:57

Praha - Prezident Miloš Zeman dnes podepsal dva zákony zavádějící elektronickou evidenci tržeb. Pokud by zákon vyšel ve Sbírce zákonů ještě ve čtvrtek, tedy do konce března, povinnost evidovat tržby by na první podnikatele dopadla od listopadu. Pokud zákon vyjde až v dubnu, posune se nová povinnost…

Zeman se rozloučil s čínským prezidentem u sklenice piva

30.03. 13:50

Praha - Prezident Miloš Zeman se dnes na terase Strahovského kláštera rozloučil se svým čínským protějškem Si Ťin-pchingem. Každé krásné setkání musí jednou skončit, řekl mu u sklenice piva s tím, že se těší, až se opět potkají.

Prezidentovi důvěřuje mnohem více lidí než vládě. Jak jsou na tom další instituce?

29.03. 18:14

Praha - V reprezentativním šetření Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) byla v březnu 2016 občanům položena otázka, zda důvěřují základním ústavním institucím.

Zeman žil v jiné zemi než já, diví se politik. Občanští demokraté se pustili do prezidenta

29.03. 12:03

Praha – Prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro čínskou CCTV mimo jiné kritizoval někdejší vládu občanského demokrata Petra Nečase, která podle něj až příliš podléhala tlaku Evropské unie a Spojených států. Proti tomu se ale občanští demokraté ostře ohradili.

Čínský prezident přijíždí na Hrad. Setká se znovu se Zemanem

29.03. 10:48

Praha - Čínský prezident Si Ťin-pching se dnes setká se svým českým protějškem Milošem Zemanem. Pražský hrad byl proto uzavřen a policie vytvořila bezpečnostní zóny.

Prezident Zeman navštíví Královehradecký kraj, Třebechovice, Vrchlabí a Kostelec

29.03. 08:11

Hradec Králové – Na konci měsíce navštíví prezident Miloš Zeman Královéhradecký kraj. Při dvoudenní návštěvě zamíří mimo jiné do Třebechovic pod Orebem, Vrchlabí a do Kostelce nad Orlicí. ČTK o tom informovala mluvčí hejtmanství Martina Götzová. 

Babiš souhlasí se Zemanem. Chce jen obnovit vztahy s Čínou, říká

28.03. 15:34

Praha – Ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš se domnívá, že se prezident Miloš Zeman snaží o restart česko-čínských vztahů. Reagoval ta v souvislosti s prezidentovými slovy o tom, že minulá vláda velmi podléhala tlaku EU a USA.

Zemanův rozhovor o Číně jde proti zahraniční politice Česka, sdělil Kalousek

28.03. 14:44

Praha – Slova českého prezidenta o vztahu mezi Českou republikou a Čínou pobouřila šéfa TOP 09 Miroslava Kalouska. Podle něj jdou proti dlouhodobé zahraniční a bezpečnostní politice Česka.

Poničení čínských vlajek v Praze si všímají i v zahraničí. Toto se o nás píše

28.03. 12:23

Peking – Barvou polité čínské vlajky, která v Praze poničil neznámý vandal, upoutaly také čínský tisk. V České republice existuje navzdory dokončené politické transformaci stále několik ideologických aktivistů, kteří se zabývají ultrapravicovou politickou kampaní, napsal dnes čínský státem řízený…

Česko nepodléhá tlaku Ameriky a Evropské unie jako dřív, oznámil Miloš Zeman v čínské televizi

28.03. 10:19

Praha - Prezident Miloš Zeman kritizoval v rozhovoru s čínskou televizí CCTV politiku minulé české vlády. Podléhala podle něj Spojeným státům a Evropské unii. Zeman rozhovor týkající se česko-čínských vztahů poskytl před nadcházející návštěvou čínského prezidenta Si Ťin-pchinga v ČR.

Aktivisté se pustili do vlády i prezidenta za kolaboraci s Čínou

26.03. 13:43

Praha - Aktivisté v petici kritizují vládu i hlavu státu. Podle nich nejvyšší představitelé České republiky kolaborují s komunistickým totalitním režimem.

Čínského prezidenta uvítá 21 dělostřeleckých salv, na místě budou i vojáci

24.03. 17:18

Praha - Si Ťin-pching přiletí v pondělí do Česka bez první dámy a na Hradě bude přivítán při zvláštním ceremoniálu s mimořádnými vojenskými poctami. Protokoláři měli menší problém. Nemohli hledat inspiraci v minulosti, jelikož čínský prezident přiletí vůbec poprvé.

Postižený Zeman? Výroky Cikrta a dalších se nebudou líbit jeho příznivcům

Aktualizovali jsme 23.3.2016, 23:53, 23.03. 11:59

Praha - Miloš Zeman už téměř rok tvrdí, že viděl článek Ferdinanda Peroutky s názvem Hitler je džentlmen. Lékař Martin Stránský kvůli této aféře dokonce prezidenta na dálku diagnostikoval s tím, že Zeman projevuje znaky demence. Bývalý mluvčí ministerstva zdravotnictví a publicista Tomáš Cikrt si…

Marocký král se objevil na hradě, pozval ho Zeman

21.03. 22:21

Praha - Prezident Miloš Zeman se dnes na Pražském hradě setkal s marockým králem Muhammadem VI.

Veselo u Hradu: Aktivisté vypustili panáky s obličeji Zemana a Putina

21.03. 17:09

Praha - U Pražského hradu bylo dnes živo. Dva aktivisté ze skupiny oMen protestovali proti údajně proruské politice prezidenta Miloše Zemana. Z Malostranského náměstí si donesli nafukovací figuríny a před Hradem je vypustili do vzduchu.

Zeman pozval na Hrad marockého krále Muhammada VI.

20.03. 19:09

Praha - Marocký král Muhammad VI. je na soukromé návštěvě v Česku. Při té příležitosti se sejde také s hlavou Česka prezidentem Milošem Zemanem.

Zeman se postavil za učitele, podpoří zvýšení platů

17.03. 17:09

Praha - Prezident Miloš Zeman podpořil zvyšování platů učitelů. Více peněz by podle něj kantoři neměli dostat plošně, ale podle svých výsledků. Zeman to dnes řekl při přijetí finalistů soutěže pro nejoblíbenějšího učitele v Česku Zlatý Ámos na Pražském hradě. Finále soutěže se bude konat v pátek v…

23. března Babiš zveřejní exmajitele Čapího hnízda

16.03. 16:36

Praha - Ministr financí Andrej Babiš se dnes sejde s prezidentem Milošem Zemanem. Ještě před plánovanou schůzkou oznámil, že na mimořádné schůzi Sněmovny zveřejní majitele farmy Čapí hnízdo z doby, kdy firma žádala o dotace z EU.

Zeman po Dudově návštěvě: EU by neměla kritizovat Polsko

15.03. 15:21

Praha - Polská vláda by neměla být vystavena moralizující kritice Evropské unie, řekl dnes po jednání se svým polským protějškem český prezident Miloš Zeman. Polská hlava státu Andrzej Duda navštívil Česko v době, kdy Varšava už delší dobu čelí kritice EU i některých dalších států kvůli údajně…

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací