Články k tématu: Zeman, Miloš

Zeman je oblíbený téměř u 60 procent občanů, u dalších institucí je to horší

28.06. 16:14

Praha - V rámci šetření Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) byla v červnu 2016 vybraným občanům položena otázka, zda důvěřují základním ústavním institucím, k nimž byli přiřazeni ještě veřejný ochránce práv (ombudsman), Ústavní soud a Nejvyšší kontrolní úřad.

Zeman, Babiš, Brichta a další terčem českých raperů. Píseň s názvem Fuck off si servítky nebere

28.06. 09:15

Praha - Prezident Miloš Zeman, ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš, zpěvák Aleš Brichta nebo bojovník proti islamizaci Martin Konvička. Tito lidé a další se stali ústředním motivem nové české písně s názvem Fuck off, za níž stojí přední čeští rapeři.

Boj o křeslo na Hradě: Zeman, Horáček nebo Klaus. Jak by dopadly volby?

Aktualizovali jsme 27.6.2016, 19:59, 27.06. 12:32

Praha - V případě aktuálního konání všelidových prezidentských voleb by v prvním kole ze 17 uvedených kandidátů získal nejvíce hlasů stávající prezident Miloš Zeman (29,5%) a textař, spisovatel a producent Michal Horáček (12,9%). Ukázal to průzkum společnosti SANEP.

reklama

Ztohoven rozstříhali ukradenou standartu. Kousky budu posílat poštou. Ovčáček zuří

27.06. 13:40

Praha - Členové skupiny Ztohoven rozstříhali prezidentskou standartu, která se údajně ztratila při akci červených trenýrek, na 1152 kousků. Ty podle členů skupiny dostane stejný počet náhodně vybraných lidí v Česku poštou.

Elity nerespektují rozhodnutí voličů. Krása spojuje brexit s vítězství Zemana ve volbách

27.06. 10:38

Praha - Předseda Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása hodnotí výsledek referenda o brexitu podobnou formou, jako vítězství Miloše Zemana v prezidentských volbách. Upozorňuje totiž, že některé elity nerespektují rozhodnutí voličů a neumí se s ním smířit.

Kabelky Jany Nagyové jako výsledek reorganizace policie? Zeman zkritizoval také Bakalu a OKD

Aktualizovali jsme 26.6.2016, 21:02, 26.06. 12:33

Praha – Prezident Miloš Zeman vystoupil v pořadu Partie televize Prima. Kromě problematiky brexitu se vyjádřil i k reorganizaci policie. Sám se domnívá, že reforma policejních útvarů není nic neobvyklého.

Brexit naruší zónu obchodu v Evropské unii, tvrdí Zeman

26.06. 13:14

Praha - Prezident Miloš Zeman se obává, že odchod Velké Británie z Evropské unie naruší zónu volného obchodu v unii.

Zeman se rozjel: Cenzura a odlišné názory? Vhodně umístěný vulgarismus udělá více než dlouhá věta

26.06. 12:56

Praha – Na základě nařízení Evropské unie zavádí Česko zákon, podle kterého bude trestné hanobit třídu definovanou životním stylem, vzděláním, příjmem a autoritou. Tresné bude i podněcování nenávisti i lidem ze sexuálních menšin. Podle prezidenta Miloše Zemana jde o nesmyslný zákon.

Brexit se odrazí na studentech, Skotsko se odtrhne a Británie už nebude velká, hlásí Zeman

26.06. 12:10

Praha – Velká Británie si v pátek odhlasovala odchod z Evropské unie, pro brexit se vyslovilo 51,9 procent voličů. Podle prezidenta Miloše Zemana nakonec brexit bude mít špatný dopad pro zastánce i příznivce brexitu. Uvedl to v pořadu Partie.

Zeman se sešel s Dukou kvůli žalobám při restitucích

24.06. 19:37

Praha - Kvůli žalobám, které církve podávají na obce a kraje, se dnes na Pražském hradě sešli prezident Miloš Zeman a kardinál Dominik Duka.

Zeman je brexitem zklamán, Sobotka se bojí vlny nacionalismu

24.06. 12:03

Praha - Prezident Miloš Zeman je z výsledku britského referenda zklamán. Na Evropskou unii bude mít podle něj nepříjemný dopad, protože francouzsko-německý tandem nebude vyvážen britským vlivem. Premiér Bohuslav Sobotka má obavy z vlny nacionalismu.

Zeman požádal policisty, aby neodcházeli do civilu. Je to zbytečně vyhrocené, řekl o reorganizaci

23.06. 16:12

Praha - V 15:30 se konala tisková konference prezidenta Miloše Zemana. Jde o nezvyklý krok, protože běžně se názory hlavy státu dozvídáme jen zprostředkovaně ústy hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka.

Stydím se, udělal jsem dvě chyby, přiznal Miroslav Kalousek. Jaké?

Aktualizovali jsme 22.6.2016, 21:53, 22.06. 14:25

Praha – Šéf TOP 09 Miroslav Kalousek přiznal, že během svého politického působení udělal při hlasování dvě chyby. V rozhovoru pro Reflex také promluvil o tom, zda jeho strana postaví vlastního prezidentského kandidáta.

Sněmovna by měla projednat arménskou genocidu, navrhl Zeman

22.06. 20:38

Praha - Předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáčkek (ČSSD) se dnes sešel na Hradě s prezidentem Milošem Zemanem. Tem nu doporučil, aby poslanci projednali usnesení o odsouzení arménské genocidy. 

Zeman vyzval Babiše s Chovancem, aby ukončili mediální přestřelku

22.06. 18:50

Praha - Místopředseda vlády Andrej Babiš (ANO) a ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) by měli skončit s mediální přestřelkou. Vyzval je k tomu dnes na Hradě prezident Miloš Zeman.

Zlatí fotbalisté z Bělehradu byli na Hradě. Pozval je tam Zeman

Aktualizovali jsme 22.6.2016, 16:42, 22.06. 13:43

Praha – Na Pražském hradě se dnes vzpomínalo na největší úspěch československého fotbalu. Prezident Miloš Zeman přijal fotbalisty ze zlatého mistrovství Evropy 1976 v Bělehradě.

Prezident Zeman se mýlí. Svou politiku povyšuje na ideologii, tvrdí známý ekonom

Aktualizovali jsme 22.6.2016, 15:39, 22.06. 10:21

Praha - Prezident Miloš Zeman se hluboce mýlí, když svou „východní“ zahraniční politiku odlišuje od politiky ostatních evropských zemí a povyšuje ji na ideologii, ve které vyznává svůj obdiv k autoritářským režimům a vládcům. Tvrdí to ekonom a exporadce Václava Havla Jan Švejnar.

Zeman se barikáduje na Hradě. Čeho se bojí?

22.06. 09:25

Praha - Pražský hrad zpřísňuje bezpečnostní opatření. Reaguje tak na přetrvávající hrozbu teroristických útoků a také na akci recesistů ze skupiny Ztohoven, kteří dokázali vyměnit prezidentskou standartu za rudé trenýrky. Změny se ale dotknou turistů a návštěvníků Pražského hradu.

Halík: Zeman lže, kandidovat můžu

21.06. 21:10

Praha/Londýn - Všechna tvrzení, která dnes uvedl prezident Miloš Zeman o "knězi, který chtěl kandidovat na prezidenta", jsou nepravdivá. Uvedl to sám katolický kněz a teolog Tomáš Halík.

Zeman na sjezdu bojovníků: Je třeba bojovat za svobodu a nepodléhat cenzuře

21.06. 15:38

DOKUMENT - Prezident republiky Miloš Zeman vystoupil na X. sjezdu Českého svazu bojovníků za svobodu. Přečtěte si celý jeho projev.

Zeman obdržel řád bojovníků za svobodu: Myslím si, že si to nezasloužím, ale že si to ještě odpracuju

21.06. 13:45

Praha - Prezident Miloš Zeman dostal Řád Československého svazu bojovníků za svobodu (ČSBS).

Prezident Zeman možná vystoupí na Bezpečnostní radě státu

21.06. 13:04

Praha - Prezident Miloš Zeman nevyloučil účast na červencové Bezpečnostní radě státu. Chtěl by na ní přispět k uklidnění situace.

Vražda Coxové je šok pro celý svět. Zeman a Sobotka kondolovali Cameronovi

Aktualizovali jsme 17.6.2016, 16:37, 17.06. 15:03

Praha - Prezident Miloš Zeman a premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) dnes zaslali kondolence předsedovi britské vlády Davidu Cameronovi kvůli vraždě labouristické poslankyně Jo Coxové.

Poradce Zemana Nejedlý bude slavit narozeniny na Hradě. Detaily ale tají

Aktualizovali jsme 17.6.2016, 13:34, 17.06. 09:28

Praha - Padesátiny by si snad každý přál oslavit stylově a na úrovni. Poradci prezidenta Martinovi Nejedlému se to rozhodně podaří - své blížící se padesátiny oslaví v Královské zahradě a Letohrádku královny Anny na Pražském hradě. Jindy veřejně přístupné prostory budou pro veřejnost uzavřeny.…

reklama

Fotogalerie