Články k tématu: Zeman, Miloš

Babiš dostal od Zemana na Čapím hnízdě dárek. Politici si neodpustili kritiku

28.04. 14:47

Olbramovice – Prezident Miloš Zeman dnes navštívil kontroverzní farmu Andreje Babiše. Areál si také prohlédly desítky dětí ze zařízení Klokánek. Prezident přinesl šéfovi státní kasy dárek. Někteří politici si ale neodpustily kousavé komentáře.

Čapí hnízdo v obležení. Babiš a Zeman u jednoho stolu

Aktualizovali jsme 28.4.2016, 13:52, 28.04. 13:24

Olbramovice - Prezident Miloš Zeman se při dnešní návštěvě farmy Čapí hnízdo na Benešovsku seznámil s historií areálu a jeho přestavbou na kongresové centrum a farmu. Její majitel, vicepremiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš, prezidentovi ukázal na velkoformátových fotografiích jednotlivé etapy v…

Slovní přestřelky ve verších? Kalousek a Ovčáček komentují sešlost na Čapím hnízdě

28.04. 12:40

Praha - Podivuhodná sestava se dnes sešla na kontroverzní farmě Čapí hnízdo. Její majitel, ministr financí Andrej Babiš, přivítal prezidenta Miloše Zemana. Kromě toho jsou na farmu pozvané i děti z Klokánků. Ještě než Zeman dorazil, stihli o jeho návštěvě svést na Twitteru krátkou přestřelku…

reklama

Za dluh Altnerovi může Zeman, naštval se Sobotka. Ovčáček zanedlouho kontroval

Aktualizovali jsme 27.4.2016, 19:55, 27.04. 10:17

Praha - Premiér Bohuslav Sobotka tvrdí, že nelze z Miloše Zemana sejmout hlavní díl odpovědnosti, kterou nese v kauze Altner. S tím ale nesouhlasí hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

Zeman se sešel s Chovancem. Předmětem diskuze byla migrace a hradní policie

27.04. 17:23

Praha - Prezident Miloš Zeman přijal dnes na Pražském hradě ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD), hovořili o migraci a hradní policii.

Zákazem kouření to začíná, přijdou horší regulace, říká Kubera. Zmínil se také o Zemanovi

Aktualizovali jsme 27.4.2016, 15:29, 27.04. 11:16

Praha - V pořadu Vaše téma vystoupil primátor města Teplic a senátor za ODS Jaroslav Kubera. Řeč přišla na protikuřácký zákon, jehož je Kubera velkým kritikem, ale také na otázku jeho prezidentské kandidatury, vztah k Miloši Zemanovi nebo na uprchlickou krizi.

Bude Halík kandidovat na prezidenta? Takto to vidí on, následně se pustil do Zemana

Aktualizovali jsme 27.4.2016, 13:20, 27.04. 09:36

Praha – O knězi Tomáši Halíkovi se mluví jako o možném kandidátovi na Pražský hrad. On sám sice Miloše Zemana kritizuje, myslí si však, že by se našlo více lidí, kteří by mohli být dobrými prezidenty.

Zeman společně s Mládkem projedná budoucnost OKD

26.04. 14:14

Praha - Prezident Miloš Zeman bude ve středu odpoledne jednat s ministrem průmyslu a obchodu Janem Mládkem (ČSSD) o budoucnosti uhelné OKD. Prezident mluví o možnosti znárodnění firmy. Termín schůzky dnes oznámil mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Před Mládkem přijme Zeman ve středu na Pražském hradě…

Zeman ve čtvrtek přijede na Čapí hnízdo. I s dětmi z Klokánků

26.04. 12:36

Praha - Vicepremiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš bude ve čtvrtek odpoledne hostit v Čapím hnízdě na Benešovsku prezidenta Miloše Zemana. Jak už dříve uvedli, spolu s nimi si prohlédnou farmu a zvířata na ní chovaná děti z takzvaných Klokánků. Termín návštěvy prezidenta na farmě, kvůli níž čelí…

Hrad zpřísnil bezpečnost, uzavřel se vstup z Hradčanského náměstí

25.04. 17:25

Praha - Pražský hrad dál zpřísňuje bezpečnostní opatření, která byla zavedena v uplynulých měsících v souvislosti s teroristickými útoky v Evropě. Nově byl uzavřen vstup z Hradčanského náměstí do jižních hradních zahrad.

Zeman už není tak populární, důvěra klesla na 56 procent

25.04. 16:27

Praha - V šetření Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) byla v dubnu 2016 občanům položena otázka, zda důvěřují základním ústavním institucím.

Kocáb se pořádně pustil do Zemana. Chce republiku vrátit před rok 1989, tvrdí

25.04. 08:42

Praha - Muzikant a exministr pro lidská práva Michael Kocáb se neváhal pustit do prezidenta Miloše Zemana. Tvrdí, že chce vrátit Českou republiku před rok 1989.

Zeman změnil datum senátních a krajských voleb. Proč?

21.04. 12:57

Praha - Prezident Miloš Zeman poopravil své včerejší rozhodnutí a termín krajských a senátních voleb dnes vyhlásil na 7. a 8. října. Jde o nejzazší možný termín.

Nečas se bavil se Zemanem o Kalouskovi, tohle padlo

21.04. 11:26

Praha - Prezident Miloš Zeman se nedávno sešel s expremiérem Petrem Nečasem. Nyní prozradil, co mu bývalý předseda vlády řekl o šéfovi TOP 09 Miroslavu Kalouskovi.

Do kraje a senátu budeme volit 14. a 15. října, oznámil Zeman

20.04. 17:01

Jince - Krajské volby a volby do třetiny Senátu se budou konat 14. a 15. října. Druhé kolo senátních voleb bude o týden později, tedy 21. a 22. října.

Bakala je nový Viktor Kožený, řekl Zeman

20.04. 16:13

Jince - Prezident Miloš Zeman dnes označil podnikatele Zdeňka Bakalu za "nového Viktora Koženého". Prohlásil to na mítinku v Jincích na Příbramsku při své návštěvě Středočeského kraje. Bakala do letošního února spoluvlastnil společnost New World Resources (NWR), majitele OKD. Podle Zemana nyní…

Beroun přivítal Zemana pískotem a červenými kartami

19.04. 16:38

Beroun - V Berouně přivítalo prezidenta Miloše Zemana zhruba pět set odpůrců i příznivců. Odpůrci ukazovali prezidentovi desítky červených karet, někteří měli vlajky Tibetu. Vystoupení prezidenta předcházel pískot, který chvílemi přerušoval i diskuzi. Zeman je ve středních Čechách od pondělí na…

EU potřebuje rázné lídry, kteří se vypořádají s migrační krizí, řekl Zeman

18.04. 14:36

Praha - Prezident Miloš Zeman kritizuje Evropskou unii, aby zvýšil její schopnost potýkat se s problémy, ne aby ji rozbil. Ve vedoucích orgánech EU vidí naprostou neschopnost k rozhodné akci v souvislosti s migrační krizí. EU přitom potřebuje výrazné osobnosti, které by dokázaly strhnout, řekl dnes…

S dalajlámou bych se nesetkal, řekl Zeman v rozhovoru

17.04. 15:48

Praha - Prezident také odmítl kritiku, že obrací zemi k Číně a Rusku. V rozhovoru pro Blesk se přirovnal k britské královně nebo americkému prezidentovi, kteří se s Si Ťin-Pchingem také setkali.

Zeman pogratuloval ke kulatinám britské královně a švédskému králi

15.04. 16:39

Praha - Prezident Miloš Zeman dnes zaslal gratulační dopis Carlu XVI. Gustafovi, králi Švédského království. Ke kulatým narozeninám popřál také Alžbětě II. Ačkoli má britská královna narozeniny již 21. dubna, tradičně je oficiálně oslaví až v červnu.

Zeman šíří nenávist, měl by jednat zodpovědně, zuří organizace

14.04. 15:46

Praha - Čtyři nevládní organizace vyzvaly hlavu státu Miloše Zemana, aby jednal zodpovědně. Prezident je podle nich původcem nenávisti, která otravuje společnost.

Situace s prezidentem je vážná, chtěl jsem ho kritizovat, ale... Kraus promluvil o Zemanovi

14.04. 09:17

Praha – Moderátor a herec Jan Kraus na úvod svého pořadu přiznal, že chtěl kritizovat Miloše Zemana kvůli zásahům policistů při návštěvě čínského prezidenta. Ale nakonec se rozhodl to neudělat. Místo toho se zaměřil na poprask kolem vyjádření zpěvačky Lenky Dusilové a Davida Kollera.

Čech se vyjádřil k uprchlické krizi: Nezachrání nás ani Zeman

13.04. 15:25

Praha - Hostem Marcely Škábové v pořadu Vaše téma byl umělec František Ringo Čech. Vyjádřil se k uprchlické krizi, přátelství s prezidentem Zemanem i novým obrazům.

Kateřina Bursíková Jacques se pustila do Zemana... Dělá si z nás p*del, rozčílila se

13.04. 09:32

Praha – Prezident Miloš Zeman v úterý na Hradě ocenil členy policejního sboru za jejich přístup k zásahům nejen při návštěvě čínského prezidenta, ale i při 17. listopadu 2015. Mnohým politikům se to ale nelíbí.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie