Články k tématu: Zeman, Miloš

Prezident Miloš Zeman oslavil Den vítězství. Jaký byl jeho projev?

10.05. 14:56

DOKUMENT - U příležitosti konce druhé světové války na ruském velvyslanectví vystoupil s projevem český prezident Miloš Zeman. Podívejte se na celý jeho proslov.

Zeman zahájil historickou expozici letectva. Co letišti popřál?

10.05. 10:10

Praha - Prezident Miloš Zeman otevřel novou stálou expozici na letišti Praha-Kbely. Výstava "Galerie velitelů leteckých útvarů" pojednává o historii letiště a tuzemského vojenského letectva vůbec a o mužích, kteří letišti za posledních 100 let veleli.

Den vítězství strávil Zeman na ruské ambasádě, přišel také Klaus a Nečas

Aktualizovali jsme 9.5.2016, 14:41, 09.05. 13:30

Praha - Prezident Miloš Zeman promluvil k výročí konce druhé světové války na ruském velvyslanectví. Na slavnostní recepci dorazili i exprezident Václav Klaus, bývalý premiér Petr Nečas, současní šéfové komor Parlamentu Jan Hamáček a Milan Štěch (oba ČSSD) či americký velvyslanec v Praze Andrew…

reklama

Zeman vybídl státy ke spojení sil proti terorismu a Islámskému státu

09.05. 14:35

Praha - Před zopakováním zkušeností druhé světové války varoval dnes prezident republiky Miloš Zeman na recepci, pořádané na ruském velvyslanectví při příležitosti výročí konce války. Vybídl ke spojení sil v boji proti mezinárodnímu terorismu, Islámskému státu a podobným organizacím.

Na Hradě nám vládne komické duo, rozjel se známý herec

09.05. 14:15

Praha – Herec, humorista, scénárista a režisér Milan Šteidler v rozhovoru pro DVTV vzpomínal na počátky dnes již legendárního divadla Sklep. Při té příležitosti se také zastavil u toho, jak se do některých scének pokouší protlačit i stávající politiku. Pozastavil se hlavně u postav prezidenta…

Zeman obdržel kříž "Za zásluhy". Nikdo neví přesně za co

Aktualizovali jsme 9.5.2016, 11:23, 08.05. 15:22

Praha - Bizarnosti kolem prezidenta Miloše Zemana neberou konce. Při příležitosti Dne vítězství dnes na Hradě dostal kříž "Za zásluhy" od Českého svazu bojovníků za svobodu. Jenže ten už dávno není tím, co prezentuje svým názvem. Jeho lidickou pobočku ovládla Jana Bobošíková, členem ¨svazu se stal…

Zeman jmenoval nové generály, například i policejního prezidenta Tuhého

Aktualizovali jsme 8.5.2016, 14:42, 08.05. 10:15

Praha - Prezident Miloš Zeman dnes na Hradě jmenoval nové generály. Vysoké hodnosti se rozdávaly mezi vojáky, policisty i hasiči.

Na Vítkově uctili politici i s prezidentem památku obětí druhé světové války

08.05. 12:40

Praha - Česko si právě dnes připomíná 71. výročí konce druhé světové války. Politici v čele s prezidentem Milošem Zeman se sešli na Vítkově, kde se konala tradiční vojenská přehlídka.

Zeman se vyjádřil k setkání Haška s Nočními vlky

Aktualizovali jsme 6.5.2016, 22:49, 05.05. 15:55

Praha - Jihomoravský hejtman Michal Hašek se v Brně poklonil památce padlých vojáků s ruským generálním konzulem Alexandrem Nikolajevičem Budajevem a skupinou motorkářů známých jako Noční vlci. Ačkoli za to sklidil notnou dávku kritiky, prezident Miloš Zeman jeho počínání ocenil.

Hrad vrací úder: Co vzkazuje Zeman s Ovčáčkem Ebenovi?

Aktualizovali jsme 6.5.2016, 22:48, 06.05. 11:40

Praha - Moderátor a bavič Marek Eben se coby nově korunovaný král olomouckého Majálesu pořádně obul do prezidenta Miloše Zemana i jeho hradních pobočníků. Kancelář prezidenta si z jeho vystoupení ale vůbec nic nedělá.

Ze Zemana se nezhroutím, tvrdí Pánek. Bude kandidovat na prezidenta?

Aktualizovali jsme 5.5.2016, 10:53, 05.05. 09:05

Praha – Aktivista Tomasz Peszynski před několika dny vyzval v otevřeném dopise spoluzakladatele a současného šéfa známé organizace Člověk v tísni Šimona Pánka, aby kandidoval na prezidenta, poukazoval přitom na jeho inteligenci a morální kredit. Sám Pánek má ale jasno, kandidovat nebude.

Horáček promluvil: Jak je to s jeho kandidaturou na prezidenta?

Aktualizovali jsme 4.5.2016, 21:55, 04.05. 17:24

Praha - Hostem pořadu Vaše téma byl v úterý textař, antropolog a možná budoucí prezident Michal Horáček. S moderátorkou Michaelou Šmídovou mluvil o své možné kandidatuře, ale také o současném prezidentovi Miloši Zemanovi.

Inkluze zatím nebude. Prezident Zeman vetoval novelu školského zákona

Aktualizovali jsme 4.5.2016, 18:30, 04.05. 12:42

Praha -Prezident Miloš Zeman vetoval novelu školského zákona. Ten má mimo jiné posílit inkluzi dětí s postižením do běžných škol. Zeman proti inkluzi opakovaně vystoupil.

Zaorálek kritizuje kvóty na migranty: Rozdělují Evropu. Zlobí se i Hrad

04.05. 16:31

Praha - Zástupci visegrádské skupiny odmítli návrh Evropské komise na přerozdělování migrantů. Český ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek (ČSSD) je z něj nemile překvapen. Evropská komise by podle něj neměla předkládat něco, co Evropu rozděluje. Reagoval tak na dnešní návrh reformy způsobu,…

Horáček prezidentem: Je možné, že se o to budu snažit, říká

04.05. 08:01

Praha - Hostem pořadu Vaše téma byl v úterý textař Michal Horáček, který s moderátorkou Michaelou Šmídovou podrobně rozebral politickou situaci v zemi i nezvladatelný příliv uprchlíků. Promluvil také o své případné kandidatuře na prezidenta.

Český herec ostře o Zemanovi: Chce Czechii, ale fakticky z České republiky dělá Czechiastán

Aktualizovali jsme 3.5.2016, 17:46, 03.05. 08:33

Praha - Herec, divadelní ředitel a člen slavné herecké rodiny Jan Hrušínský se ostře vyjádřil na účet prezidenta Miloše Zemana. Na sociálních sítích se do něj pustil nejen kvůli jeho příklonu k Číně a Rusku, ale také kvůli dalším incidentům, které se v poslední době staly.

Na Zemana se sesypala kritika ze všech stran. Mluvilo se o provokaci a zneužívání dětí

29.04. 15:56

ANKETA – Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek navštívil spolu s asi třemi stovkami dětí z Klokánků kontroverzní Farmu Čapí hnízdo Andreje Babiše. Prezident při té příležitosti také pronesl, že by si politici neměli hrát na vyšetřovatele nebo dokonce na soudce. Politici napříč politickým spektrem mu…

Zemanův známý má problém. U podnikatele zasahuje celní správa

29.04. 13:28

Praha - Moravský podnikatel Vladislav Jarošek se opět potýká s problémy. Ve vinařských sklepích spojených právě s bývalým členem SPOZ v posledních dnech zasahuje celní správa. Uvedl to server Lidovky.cz.

Tisíce uprchlíků v Česku? Ovčáček nastínil katastrofický scénář

Aktualizovali jsme 28.4.2016, 17:39, 28.04. 08:19

Praha - Česká republika přijme na základě kvót Evropské komise první uprchlíky. Tiskový mluvčí prezidenta republiky se obává, že nyní to začíná jednotlivci, ale za nedlouho zde můžeme mít tisíce migrantů.

Politici chtějí na olympiádu, Čechy to přijde na miliony. A Babiš se pořádně naštval...

Aktualizovali jsme 28.4.2016, 17:38, 28.04. 10:27

Praha - Za 100 dní začne v brazilském Riu letní olympiáda. A nejsledovanější sportovní událost roku si přímo v místě tradičně nenechají ujít ani čeští politici. Letos jich tam v čele s prezidentem Zemanem vyrazí rovnou pět. A hradit to bude samozřejmě státní kasa. To se nelíbí ministru financí…

Zeman je největším problémem Česka, tvrdí analytici

Aktualizovali jsme 28.4.2016, 16:16, 28.04. 13:03

Praha - Hlavním problémem české zahraniční politiky je prezident Miloš Zeman, jsou přesvědčeni analytici Asociace pro mezinárodní otázky. V dnes zveřejněné publikaci Agenda pro českou zahraniční politiku 2016 kritizují zejména jeho postoje k Rusku nebo migrační krizi, které podle nich silně…

Babiš dostal od Zemana na Čapím hnízdě dárek. Politici si neodpustili kritiku

28.04. 14:47

Olbramovice – Prezident Miloš Zeman dnes navštívil kontroverzní farmu Andreje Babiše. Areál si také prohlédly desítky dětí ze zařízení Klokánek. Prezident přinesl šéfovi státní kasy dárek. Někteří politici si ale neodpustily kousavé komentáře.

Čapí hnízdo v obležení. Babiš a Zeman u jednoho stolu

Aktualizovali jsme 28.4.2016, 13:52, 28.04. 13:24

Olbramovice - Prezident Miloš Zeman se při dnešní návštěvě farmy Čapí hnízdo na Benešovsku seznámil s historií areálu a jeho přestavbou na kongresové centrum a farmu. Její majitel, vicepremiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš, prezidentovi ukázal na velkoformátových fotografiích jednotlivé etapy v…

Slovní přestřelky ve verších? Kalousek a Ovčáček komentují sešlost na Čapím hnízdě

28.04. 12:40

Praha - Podivuhodná sestava se dnes sešla na kontroverzní farmě Čapí hnízdo. Její majitel, ministr financí Andrej Babiš, přivítal prezidenta Miloše Zemana. Kromě toho jsou na farmu pozvané i děti z Klokánků. Ještě než Zeman dorazil, stihli o jeho návštěvě svést na Twitteru krátkou přestřelku…

reklama

Fotogalerie