Články k tématu: Znásilnění

Malého chlapce (5) obvinili ze znásilnění, oběť byla o osm let starší

14.03. 15:52

Manchester - Policie v Manchesteru řeší pro nás hodně nevšední případ. Pětiletý chlapec tady měl znásilnit třináctiletou dívku. V Británii to přitom není ojedinělé.

Mladý uprchlík (16) se pokusil znásilnit dvě ženy. Vymklo se mu to ale z rukou

14.03. 15:49

Vídeň – Rakouská policie o víkendu zatkla ve Vídni mladého migranta (16), který se podle všeho pokusil zatáhnout dvě ženy, které právě potkal, do sklepa. Tam je chtěl znásilnit. Čin mu ale nevyšel tak, jak plánoval.

Otřesný útok, dva násilníci zabili novorozeně a znásilnili matku. Dcera oběti to vše musela sledovat

Aktualizovali jsme 11.3.2016, 11:56, 11.03. 09:15

Dillí – Otřesný případ znásilnění vyšetřuje indická policie. Dva útočníci znásilnili ženu (28) v autobuse, její malá tříletá dcera se na vše musela dívat. A Její druhá dítě – čtrnáctidenního chlapce násilníci zabili, když s ním hodili o zem.

reklama

Německá policie zveřejnila fotky útočníků, kteří osahávali ženy na Silvestra

09.03. 16:41

Berlín - Německá policie stále pátrá po pachatelích silvestrovských útoků na ženy a dívky v Kolíně nad Rýnem. Skupiny přistěhovalců v okolí kolínského nádraží okrádaly a sexuálně obtěžovaly ženy. Se souhlasem soudu teď policisté zveřejnili fotografie pětice mužů, po kterých pátrají.

Soudkyně drsně vyslýchala oběť znásilnění. Dala jste nohy k sobě, ptala se

09.03. 15:47

Madrid – Španělské sdružení zabývající se pomocí obětem trestných činů žádají hlavu tamní soudkyně. Ta měla až příliš útočně vyslýchat oběť znásilnění. Zprávu přinesl server The Local.

Dva muži cizí národnosti znásilnili ženu, již byli zadrženi

09.03. 14:28

Domažlice - V Havlovicích na Domažlicku znásilnili dva cizinci mladou ženu, hrozí jim až deset let za mřížemi.

Hrůzný útok. Mladík zbil, zapálil a znásilnil dívku (15)

08.03. 20:19

Dillí – Z Indie přišla další zpráva o otřesném sexuálním útoku, který skončil pokusem o upálení patnáctileté dívky. Případ se odehrál v pondělí a policie už zadržela dvacetiletého muže, který je ze zločinu podezřelý.

Muž měl znásilnit svou dceru (13), vymyslela si historku o panenství

08.03. 17:59

Ústí nad Labem - Ústecký krajský soud dopoledne zprostil obžaloby osmačtyřicetiletého muže, který měl údajně znásilnit svou třináctiletou dceru. Podle dívky se tak chtěl přesvědčit, že je jeho dcera ještě panna.

Deviant, který útočil v Praze na ženy, byl chycen. Čtyři se pokusil pokusil znásilnit

08.03. 12:13

Praha - Policisté chytili devianta, který přepadával ženy na pražském sídlišti Černý most. Nejméně čtyři se pokusil znásilnit, jednu navíc oloupil.

V Calais brutálně znásilňují děti, nikoho to ale nezajímá, naléhají humanitární pracovníci

Aktualizovali jsme 7.3.2016, 14:26, 07.03. 10:45

Calais – Britský deník The Independent přinesl svědectví několika dobrovolníků, kteří uvedli, že za posledního půl roku museli léčit sedm chlapců ve věku mezi 14 a 16 lety, kteří byli znásilnění ve francouzském uprchlickém táboře v Calais. Problémem ale je, že informace o znásilněných dětech …

Musela skočit z balkónu, jinak by ji znásilnili

07.03. 13:44

Dillí - Tři muži byli zatčeni poté, co během večírku z dvoupatrového domu vyskočila dívka prchající před znásilněním.

Gang znásilnil německou školačku, pak ji nechal polonahou venku

04.03. 18:26

Londýn – Gang srbských mladíků údajně znásilnil německou školačku (14), zatímco další dívka (15) vše nahrávala na kameru. Skupina pak znásilněnou nechala ležet polonahou na ulici, kde dívka utrpěla silné podchlazení.

reklama
Fotogalerie