DISKUZE K ČLÁNKU

Číňané chtějí koupit Škodu Transportation, smlouva by mohla být podepsána v létě

Peking/Praha - Nákup Śkody Transportation čínskou společnosti Railway Rolling Stock Corporation (CRRC) je jedním z projektů, které by se mohly podepisovat v červenci na česko-čínském obchodním fóru na Pražském hradě. Vyplývá to z podkladů, které novinářům poskytl úřad českého prezidenta. Mezi dalšími chystanými projekty je třeba vstup fondu banky ICBC do vítkovického koncernu nebo stavba továrny na pneumatiky firmy Longlong Tire.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Jarypadlo

  Jarypadlo

  46.13.175.XXX
  Prodávat fungující a vydšlávající podnik mi nepřijde extra dobré.Co se v dávné primitivizaci prodalo,je zlikvidováno a lidi jsou bez práce,zmizela spousta našich vlastních a dobrých produktů. A nakonec se stalo - " peníze z privatizace jsme projedli a propili " -řekl to přece Kalousek.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama

Fotogalerie