DISKUZE K ČLÁNKU

Šéf pražské mordparty promluvil o případu zavražděné Aničky. Co prozradil?

Praha – Moderátor Jan Kraus si do nejnovějšího dílu své show pozval šéfa pražského 1. oddělení policie, takzvané mordparty, Josefa Mareše. Právě on vedl tým vyšetřovatelů, kteří se snažili objasnit vraždu devítileté Aničky Janatkové. Právě o tomto případu se nyní opět zmínil.

 zpět na článek přehled všech diskuzí

Diskuze: Šéf pražské mordparty promluvil o případu zavražděné Aničky. Co prozradil?

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 1, poslední 14.02.2018 20:44 Vložte komentář

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • vlčice

  vlčice

  176.102.144.XXX
  Četla jsem názor Pražáka, který bydlí poblíž Janatkových: "Vandrák a lenoch Tomek nemohl vykopat údajně dosti velikou jámu, ve které byla Anička zahrabána. Neměl k tomu žádné nástroje, žádné nástroje se ani nenašly a Tomek by ani nebyl schopen takovou jámu vykopat. Poblíž Janatkových je vila Kocába, ve které v té době pobývala Lejla, za kterou se již tehdy stahovalo dosti Afričanů a jiných podivných tmavších mladých mužů. Tímto směrem by prý měla Policie ČR a Kriminálka zaměřit svoji pozornost. Také umístění Tomka na celu s Vietnamcem a jeho údajná sebevražda je velmi podezřelá."

  + 0 / − 0

  ohodnotit kladně záporně

  Reagovat Nahlásit
reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací