DISKUZE K ČLÁNKU OBRAZEM: Požár sežehnul halu v Hostivaři, do vzduchu unikly jedovaté látky

Praha - Asi 120 hasičů dnes zasahuje v Praze Hostivaři u požáru haly, kvůli kterému byl vyhlášen zvláštní stupeň požárního poplachu. Ošetření dosud vyhledalo devět z nich, do nemocnice byl převezen jeden. Oheň stále není zcela pod kontrolou, není přesně lokalizován.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Jirka K.

  Jirka K.

  90.178.126.XXX
  Jako obvykle, o čem se nepíše: Intoxikovaní hasiči dostali dávku zblízka, je v pořádku, že dostanou pomoc. Ale dál se nikdo nestará o to, kam se sune kouřová vlečka obsahující ty toxické látky, které vznikají při nedokonalém spalování a hašení požáru, zejména při pyrolýze za nižších teplot. Kde tyto látky spadnou a kdo je bude dýchat, na které pole se uloží a v čem je pak sníme, vypijeme.... Kam se vsáknou hasební vody a ve které studni se pak objeví... V ČR nemáme zákon, který by ukládal státu povinnost toto vysledovat k ochraně obyvatelstva a výsledky zveřejnit, včetně uložených opatření. Takovéto požáry a havárie jsou u nás několikrát do měsíce a často slouží k zakrytí různých machinací a podvodů. Která strana a vláda s tím konečně něco udělá? Nebo se toho ujmou třeba Arnika, Děti Země, DUHA nebo jiní řvouni?

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie