DISKUZE K ČLÁNKU Ve velkých městech zabodovalo ANO, Prahu ale ztratilo

Hnutí ANO získalo v letošních komunálních volbách nejvíce velkých měst. Ztrácí ale v Praze, kde je po sečtení dvou třetin okrsků v čele ODS. V celé republice pak tradičně nejvíce zastupitelských křesel získala nejrůznější místní sdružení nezávislých kandidátů. Volební účast se pohybovala okolo 47 procent. Vyplývá to z údajů na volebním serveru.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Mirek S.

  Mirek S.

  94.230.150.XXX
  To zas bude Praha tunelovana lobisty a kamaradicky z ODS, kdyz se dostanou k moci. Zname to uz za davne doby vladnuti prave ODS. Tunel Blanka 20 miliard,prdlajs 42 miliard a jeste to nefunguje, reguluji vjezdy a tvori kilometrove kolony. Kdyz chete vyjet tam kam chcete jet,vyjezd je uzavren. Objizdute stejne pul prahy. K cemu to vlastne je???. Janousek, Rittig a dalsi kamaradickive lobiste vycucnou kasu prahy jak nic. Co bude mit Praha? Dluhy.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie