DISKUZE K ČLÁNKU Vojenské zpravodajství varuje: Cizí agenti se snažili posílit vliv na české politiky

Ve světě loni pokračovala zvýšená aktivita některých vojensky významných států v kybernetickém prostoru. Nedílnou součástí prosazování globálních hráčů se stále častěji stávaly informační a psychologické operace. Ve výroční zprávě za rok 2017 to uvedlo Vojenské zpravodajství. Zpravodajci zároveň napsali, že s rozvojem informačních technologií pokračoval informační chaos ve veřejném prostoru a roli tradičních médií přebírají sociální sítě a alternativní zdroje informací.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Pavel (Hlasovali 2 lidé) 04.12.2018 00:44
Piráti největší povolební zklamání. Očekával jsem… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Pavel

  Pavel

  89.103.105.XXX
  Piráti největší povolební zklamání. Očekával jsem od nich, když už nic, tak alespoň čerstvý vítr a nové přístupy. Místo toho spadli na úroveň žumpy ukřivděných opozičních stran, které prohrály volby a od kterých rychle přijali chování i jejich rétoriku. Jenom samé špinění a kecy o ničem, tak toho jsme si užili i bez nich dost.

  + 2 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie