DISKUZE K ČLÁNKU Z čeho mají Češi největší strach? Cizinci žijících v Česku se nebojí, prvenství patří teroristům

Za riziko pro mír a bezpečnost v zemi považují Češi především terorismus, za velkou hrozbu ho považuje šest z deseti obyvatel. Mezinárodního organizovaného zločinu a uprchlíků se velmi obává shodně 54 procent lidí. Naopak relativně málo se Češi obávají krajně levicových skupin a cizinců žijících v České republice, zjistil listopadový průzkum Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM).

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Mirek S. (Hlasoval 1 člověk) 23.01.2019 18:08
kdo by se bal tajnych sluzeb? to nejsou teroristi… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Mirek S.

  Mirek S.

  94.230.150.XXX
  kdo by se bal tajnych sluzeb? to nejsou teroristi ale prave prichozi imigranti tech se bat musime, nikdo nevi kdo to je, nemaji doklady a v jejich zemich nefunguje nic takze se neda zistit ani snad jmeno natoz jeho kriminalni prohresky v zemi kde se narodil a zil. muslimsky uprchlůik sstale lze, chlap s rukama jak lopaty, vousy jak 60lety kmet vrasky jak kdyz vyora pluhem brazdy a rikaji si deti. Kdo tomu ma verit? bezny clovek NE ale jediny kdo tomu veri jsou idiiotsti politici a tem jsou bezni obyvatele fukac at je nekdo treba okrade,znasilni, zabije ale jim se nic nestane,maj ochranky. Takze kazdy imigrant je nebezpecny jak muzi tak zeny i deti, kazdy z nich dokaze odpalit bombu.

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie