DISKUZE K ČLÁNKU Jarní prázdniny v plném proudu? Policie varuje před nebezpečím

Únor je pro rodiny s dětmi specifický především tím, že se v Česku vyhlašují po jednotlivých okresech jarní prázdniny, oblíbené období výprav za lyžováním a jinými zimními radovánkami. Policie ČR proto radí, jak se bezpečně chovat v tomto specifickém ročním období.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Zdena R.

  Zdena R.

  89.29.113.XXX
  To mi povídejte. Loni jsme byli v Beskydech a hned po příjezdu jsem měla takové štěstí, že se mi "ztratila" taška s osobními věcmi. Naštěstí jsem měla peněženku a doklady u sebe, ale i tak to bylo nepříjemné. Teď jedeme do Krkonoš [odkaz na stránku] tak snad se nám teď vyhnou všechny nepříjemnosti. Každopádně jsem úplně nepochopila závěr článku - kyberšikana a tak. To rozhodně není problémem jen jarních prázdnin ale může se to dík kdykoliv. Řekla bych, že její propuknutí bude spíš hrozit během školy. Ale to je možná jen můj názor.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie