DISKUZE K ČLÁNKU Pod ministrem kultury se houpe židle? Onderka chce o Staňkovi jednat na stranickém grémiu

Statutární místopředseda ČSSD Roman Onderka trvá na projednání situace kolem ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD) stranickým grémiem. ČTK dnes řekl, že v pondělí o svém názoru, že by měla sociální demokracie zvážit odvolání ministra, hovořil s předsedou ČSSD Janem Hamáčkem. "Trvá na tom, že ho dovolávat nebude. Co se týká grémia, předpokládám, že bude příští týden, protože pan Staněk dnes odlétá do Spojených států," uvedl. Vedení sociálních demokratů se zřejmě sejde příští čtvrtek, dodal.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Pavel (Hlasoval 1 člověk) 01.05.2019 00:26
Na základě interního auditu v NGP bylo zjištěno … »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Pavel

  Pavel

  89.176.29.XXX
  Na základě interního auditu v NGP bylo zjištěno (mimo jiné), že nějaká jeho podřízená pracovnice (Fajta) Národní galerie mu podepsala odměnu 1,2 milionu Kč za nějaký jeho soukromý projekt. Pan ministr Staněk podal na něho-ně trestní oznámení a odvolal Fajta z funkce ředitele NGP.To je povinnost ministra.

  Ono toho tam bylo více.

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie