DISKUZE K ČLÁNKU Celý svět sleduje Česko. Může za to Babiš a Benešová

Demonstraci za demisi premiéra Andreje Babiše a ministryně spravedlnosti Marie Benešové dnes zaznamenaly i velké světové agentury, které protest označují za jeden z největších od sametové revoluce v roce 1989. Podle agentury Reuters je demonstrace v Praze další z řady protestů v postkomunistických zemích střední Evropy, kde se lidé obávají o osud demokracie.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Petr Payne

  Petr Payne

  88.101.58.XXX
  Za pozornost světa a zejména bruselských úředníků nemohou Babiš a Benešová, ale mocenské choutky Miliónu chvilek pro kleptokracii, resp. neprůhledných struktur za tímto spolkem stojících. Ta hovada demonstrující na Václaváku nás budou stát desetkrát tolik, co všechny dotace Babišovým firmám od jejich vzniku, protože "díky" znejistění investorů a kapitálových trhů oslabí koruna, do Čech se bude méně investovat a zdraží se nám obsluha státního dluhu. Navíc tím vytvořili "významný" důvod, proč nám půjde z Bruselu méně dotací, teď totiž budou dotace do Čech prověřovány mnohem víc než do ostatních zemí EU. Takže děkujeme pěkně, ksindle z Miliónu chvilek pro kleptokracii, vaše mocenské choutky na rozdíl od Babišových dotací všichni zaplatíme. A bude to řacha v nejbližších 2-3 letech v řádu desítek miliard. Jo, není nad to, když si nás nějaký Sorosem a podobnými zmetky z mezinárodních finančních kruhů placený ksindl bere za rukojmí.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie