DISKUZE K ČLÁNKU Nečekané! Babiš se omluvil za svá slova o protivládní demonstraci!

Premiér Andrej Babiš (ANO) se snaží předstírat, že protivládní demonstrace, které se konají nejen v Praze, ale i v regionech, příliš nesleduje. Tu včerejší, na které se sešly desetitisíce lidí, dokonce zlehčoval, čímž demonstranty pořádně naštval! Nakonec se ale omluvil.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Jiří K.

  Jiří K.

  178.255.168.XXX
  Pokud se spolek "Milion chvilek" domnívá, že se mu podařilo dostat do ulic největší počat demonstrantů tak se velice mýlí, dosud nepřekonané demonstrace se konaly v roce 1942 po celém Protektorátu kdy tehdejší vláda zorganizovala masivní demonstrace, aby zmírnila následky pro Český národ po atentátu na Heydricha ! Jenom v samotné Praze se jich zúčastnilo více než jeden milion lidí ! Spontánně nadávali na Beneše a exilovou vládu v Londýně ! A vyjadřovali loajalitu Třetí říši Podle mého názoru jsou tyto demonstrace formou nátlaku na premiéra a Benešovou a pokusem o státní převrat ! Představme si, že by měli úspěch, za nějaký čas by nějaká skupinka vlivných a bohatých lidí zorganizovala další demonstrace třeba za demisi celé vlády a to by se často opakovalo tak tady se o demokracii nedá mluvit ! Pokud porostou platy, důchody a podaří se udržet inflaci na přijatelné výši, tak se přátelé můžete UDEMONSTROVAT všimli jste si že popularita hnutí ANO stále roste vyhráli volby i do Europarlamentu čím to asi je ? 04

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie