DISKUZE K ČLÁNKU Babiš se Zemanem příliš nevyřešili, budou jednat i příští týden

Premiér Andrej Babiš (ANO) na dnešní schůzce na Pražském hradě informoval prezidenta Miloše Zemana, že chce dodržovat koaliční smlouvu. Předseda vlády doufá v to, že výměna v čele ministerstva kultury, kterou požaduje koaliční ČSSD a podmiňuje jí setrvání v menšinové vládě, bude vyřešena nejpozději příští týden. Babiš se setká s vicepremiérem a předsedou sociální demokracie Janem Hamáčkem ještě před jeho schůzkou se Zemanem, která se koná v pátek od 15:00 na zámku v Lánech a které se zúčastní i ministr kultury Antonín Staňek (ČSSD).

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» tr53 (Hlasoval 1 člověk) 12.07.2019 06:38
Jestli je na ministerstvu ten či onen je úplně… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • tr53

  tr53

  77.242.86.XXX
  Jestli je na ministerstvu ten či onen je úplně jedno. Bude fungovat dál a vůbec nic se nestane. Je k smíchu jak se opoziční trolové vztekají, pomlouvají a dělají okolo toho humbuk,. Ve světě to nikoho nezajímá, protože většina ani neví kde Česko je. A v Česku to už taky nikoho nezajímá - teda kromě štvavé ČT a deb.lů okolo tohoto spolku, za naše prachy. Blít a zase jen blít.

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie