DISKUZE K ČLÁNKU Protest u ministerstva životního prostředí: Demonstranti ostře kritizovali Brabce

Zhruba dvě desítky lidí protestovaly dnes před budovou ministerstva životního prostředí v pražských Vršovicích. Chtěli upozornit na podle nich nedostatečný postup české vlády v boji proti změnám klimatu. Demonstranti s transparenty a vlajkami symbolicky blokovali vchod do budovy, lidi ale nechali procházet.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Jarmila Š. (Hlasoval 1 člověk) 06.08.2019 10:51
Je vidět jejich IQ, čím přijeli, čím doma topí,… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Jarmila Š.

  Jarmila Š.

  90.181.27.XXX
  Je vidět jejich IQ, čím přijeli, čím doma topí, čím svítí, kupují potraviny? Tak o co jim jde? Nejlepší by jim bylo v jeskyni, svítili by loučí, lovili zvěř lukem a šípem, přemisťovali by se na dřevěných vozech, tahaných voly, Bože, ty to vidíš, proč nepracují? AŤ jdou vysazovat stromy, zametat, uklízet, a to lepidlo je vyrobeno jak? Je to chemické, tak proti čemu furt protestují? Brabec nemůže za změny klimatu . 11

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie