DISKUZE K ČLÁNKU Karel Gott je unikát, říká historik. Tak velké pohřby byly naposledy v 19. století

Jako mimořádnou a unikátní záležitost vnímá přípravu pohřbu zpěváka Karla Gotta historik Jaroslav Šebek. Specialista na dějiny českých zemí 20. století a církevní dějiny ČTK řekl, že srovnatelnou událost nelze najít v minulém století vzhledem k tomu, že v moderní době se velké pohřby odehrály téměř vždy pouze v souvislosti s úmrtími politiků a státníků.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Pavel10

  Pavel10

  89.103.203.XXX
  Ano jde to jem komedie jako hrom.Myslím si,že je bůh nad Gottem a nic víc .A je tu podobných jako Zeman a spol.Nikdo ještě jsem neslyšel,že by nkdo také o Gottovi jsem jen cvála,zatímco u ostatních,hlavně u herců a i zpěváků někdo nikoho člověka nikdo nikoho jen chvílí.Byli ještě větší umělci a to o mnoho lepších a to ne jen ve svéře jiní umělci a daleko, proti jiních supermani daleko než je Gott ale jen on byl asi svatý, zatím co ostatní na každého špínou ,každýho nikdy často pomluvají jen on byl jako anděl.Moráíka není jeho parketa ,i když svělý zpěvák ale nic oproti i o obyčejní lidé jsem činí ,hlavně MORÁLKOU nad něj vysoko ,Takže aby se najednou i když jsem jeho písně poslouchal i také, ale aby se nepodělal.Takových jsou to stovky a tisíce,kteří ,takže jak píši vše už ta komedie skončí u Gotta je jen to fraška a pokrytecký.,

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie