DISKUZE K ČLÁNKU Klaus mladší je hysterický? Ombudsman se rušit nebude, vláda smetla návrh Trikolóry

Úřad ombudsmana má být podle soudu vlády zachován. Stanovisko dnes kabinet vydal k návrhu hnutí Trikolóra vedeného Václavem Klausem mladším na zrušení úřadu veřejného ochránce práva. Ombudsman je podle Klause ukázkou rozpínavosti státu a zbytečné byrokracie. Naopak podle vlády lze návrh na zrušení úřadu pokládat za naprosto neodůvodněný.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Pája

  Pája

  178.255.168.XXX
  Rodina Klausů už prokázala, že je charakterově, mentálně i fyzicky pokřivená. To, že hlasy do voleb se získávají tím, že budu hodně řvát a co nejvíce navštěvovat lůzu a říkat jí co chce slyšet i když jsou to lži, je bohužel smutná pravda. To radí starý Kikina svému křivohubcovi a ten to také dělá. Obyčejný lidský hnůj v Čechách na to bohužel dost slyší. Inteligentní voliči se už o demokracii dost poučili a neletí na to.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie