DISKUZE K ČLÁNKU Přijede Merkelová do Prahy? Čeká se na potvrzení z německé strany

Česko jedná s Německem o možné návštěvě kancléřky Angely Merkelové v Praze u příležitosti summitu visegrádské čtyřky (V4), kterou tvoří Česko, Slovensko, Polsko a Maďarsko. Termín schůzky se očekává v květnu, zatím ale není definitivně potvrzený, zjistila dnes ČTK z diplomatických zdrojů.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Jarmila Š. (Hlasovali 3 lidé) 21.02.2020 20:57
Co sem přijede baba dělat? Přemlouvat, abychom si… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Jarmila Š.

  Jarmila Š.

  90.176.176.XXX
  Co sem přijede baba dělat? Přemlouvat, abychom si vzali černé huby a živili je? Kéž by se našel ostřelovač, který, i když má ochranku, tu babu zapicl, jak já si to přeju, ať se stará o ty, které pozvala a tedˇse jaksi nemohou stmelit,že? My to zvládnem, zvládneš tak velké H...o, Němcům už se zajídá živit tyto parchanty, kteří nepracují, ale jen ničí a vyžírají, znásilňují a zabíjejí, jednou to praskne a to bude tanec, ale Němci musí konečně nabrat odvahu a začít střílet ty hnusné černochy a Araby. 05

  + 3 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie