DISKUZE K ČLÁNKU Prymula otevřeně promluvil. Hodlá kandidovat na prezidenta?

Náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula, který přechází na konci května do nové funkce zmocněnce pro vědu a výzkum ve zdravotnictví na úřad vlády, chce zároveň působit v akademické sféře. Politické ambice v dnešním rozhovoru pro CNN Prima News vyloučil, neplánuje vstoupit do politické strany ani kandidovat na prezidenta.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: všechny podle vláken všechny podle času

 • Pája

  Pája

  178.255.168.XXX
  Já si myslím, a nejsem zdaleka sám, že když lidská zrůda Mynář nemá prověrku několik let, neměl by být na hradě. Drží ho tam jen prolhaný Rusočíňan a komunista pokřivený Zeman - ten kdysi řekl, že pokud Mynář nedostane prověrku, kancléřem nebude - a nic se nestalo, lidské spodině a lidskému odpadu, který Zemana volil zřejmě nevadí, že prezident lže..... Opravdu smutný konec naší zaprděné a fízly i estébáky od shora až dolů prolezlé zemičky....

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama
Fotogalerie