DISKUZE K ČLÁNKU Velký průzkum ukázal, kolik Čechů se potkalo s covidem-19

Osm z deseti Čechů osobně nezná nikoho, u koho by se potvrdilo onemocnění covid-19. Desetina lidí ale měla na základě příznaků podezření, že jsou nemocní. Ústa a nos si na veřejnosti v květnu zakrývalo víc než 90 procent lidí, podobná část veřejnosti se zaměřila na zvýšení hygieny. Vyplývá to z květnového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Výsledky dnes CVVM poskytlo ČTK.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Karel Janyška

  Karel Janyška

  185.186.162.XXX
  Já jsem přesvědčen, že já jsem měl coronavirus také, i když to nemám potvrzeno testem. Po návštěvě FN Olomouc někdy v únoru, kde už byli nakažení i lékaři a roušky se ještě nenosily, jsem asi za 3 dny dostal neuvěřitelnou zimnici a udělal jsem to, co dělám už možná 40 let. Okamžitě jsem zalehl a natáhl na sebe tzv. temperační bundu, jak říkám tomu kusu oděvu a čekal jsem co bude, jako obvykle. Asi za 15 minut mi začala stoupat teplota a zastavila se až na téměř 39 stupních. Což normální u mě nebývá, a tak jsem čekal dál. A zabralo to, jako obvykle. Za hodinu jsem měl teplotu 35,7 a cítil jsem se zcela zdráv. Tělo dá po takové exekuci vždy vědět velkým horkem.

  Zapnul jsem tím včas imunitní sytém těla, tedy sebezáchovné, sebepořádací a seberegulační účiánky spontánního řádu svého těla v předstihu a ten se s vetřelcem, jako vždy vapořádal. Jde vždy o tu rychlost pnapadeného viry všemožného druhu.

  WHO konečně vydala doporučení, které já doslova trousím kudy chodím a píši na internetu celou coronavirovou éru. Babišovo ministerstvo zdravotnictví však ne, to pořád říká nemoci příznaky... Dzp.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie