DISKUZE K ČLÁNKU Zálohované výživné? Strhla se bouřlivá debata, opozice tepe vládu

Kriticky se staví představitelé opozice oslovení ČTK k plánu vládní koalice vyplácet zálohované výživné až dva roky rodičům, kterým partner neposlal celé soudem stanovené výživné po čtyři měsíce. Kabinet by podle nich měl řešit především to, aby byly dluhy na alimentech lépe vymahatelné. Zatímco Piráti kritizují některé prvky plánu, na kterém se koalice shodla v úterý, ODS či TOP 09 odmítají zavedení dávky jako takové.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Jan B. (Hlasovali 2 lidé) 15.01.2020 15:45
Ukázková blbost platit výživné místo výživného má… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Jan B.

  Jan B.

  178.255.168.XXX
  Ukázková blbost platit výživné místo výživného má stát nasadit represe neplatí kriminál a v kriminálu tvrdě makat -ne jedno současný Demokraté úmyslně zapomínají že za Masaryka byl kriminál pro dlužníky kteří museli dostat práci a byli zavřený dokud dluh nesplatili proč se současní Demokraté tohoto dobrého řešení bojí když jinak mají Masaryka plné huby--místo za lumpi kteří okrádají vlastní děti budou výživné platit poctiví pracující to už je--ZVĚRSTVO-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  + 2 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie