Obrazem

Tisíce Čechů po celé republice demonstrovaly proti Ondráčkovi

05.03. 21:10

Praha - Tisíce lidí dnes po celé republice demonstrovaly proti zvolení komunistického poslance Zdeňka Ondráčka do čela sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

OBRAZEM: Volební štáb Jiřího Drahoše

27.01. 17:00

Praha - Uchazeč o Pražský hrad Jiří Drahoš uznal porážku v prezidentských volbách. Pogratuloval vítězi Miloši Zemanovi, popřál mu hodně zdraví a poděkoval všem, kteří šli volit. Řekl, že se nechystá odejít z veřejného života.

OBRAZEM: Při požáru hotelu v Praze umírali lidé

20.01. 22:04

Praha - Při požáru hotelu Eurostars David v Náplavní ulici na Novém Městě dnes zemřeli dva lidé. Devět lidí se zranilo, z toho pět těžce, tři z nich museli lékaři oživovat.

reklama

OBRAZEM: Co se dělo ve volebním štábu Jiřího Drahoše?

13.01. 19:06

Praha - Účastník druhého kola prezidentských voleb Jiří Drahoš označil výsledek ve volbách za skvělý pocit. Je to podle něj ale jen postup ze skupiny do finále.

OBRAZEM: Na Zemana zaútočila u voleb polonahá aktivistka

12.01. 16:12

Praha - V místnosti, kam dnes přišel odvolit prezident Miloš Zeman, se vysvlékla žena a skočila na prezidenta. Zpacifikovala ji ochranka.

OBRAZEM: Prezident Zeman dnes jmenoval vládu Andreje Babiše

13.12. 21:27

Praha - Prezident Miloš Zeman dnes na Pražském hradě jmenoval jednobarevnou vládu Andreje Babiše (ANO). Ze 14 ministrů je devět nováčků, pět jich pracovalo v dosavadní vládě Bohuslava Sobotky (ČSSD). Ministři rovnou z Hradu zamířili do Strakovy akademie na první zasedání kabinetu a přijali první…

OBRAZEM: Pád betonové lávky u Trojského zámku v Praze

02.12. 16:31

Praha - V Praze - Troji se dnes odpoledne zřítila do Vltavy betonová lávka pro pěší. Při pádu se zranili čtyři lidé.

FOTOGALERIE ze Sněmu TOP 09

25.11. 14:53

Končící předseda TOP 09 Miroslav Kalousek na sněmu strany ve zprávě předsedy dnes zkritizoval řídkou síť místních organizací strany v regionech. Vyzval spolustraníky v regionech, aby ji dobudovali. Neexistují-li ve větších městech dodnes místní organizace schopné sestavit přitažlivé kandidátky do…

OBRAZEM: Češi si oslavami připomněli 17. listopad

17.11. 20:57

Praha - Česká republika si dnes připomíná výročí událostí spojených se 17. listopadem. Na Národní třídě v Praze se už od rána střídají politici, aby u památníku sametové revoluce položili květiny nebo zapálili svíčku.

OBRAZEM: Zeman udělil státní vyznamenání

29.10. 05:10

Prezident Miloš Zeman při výročí 99. let do vzniku státu udělil 39 vyznamenání. Nejvyšším státním vyznamenáním, Řádem bílého lva, ocenil šest vojáků a zahraničních politiků. Vyznamenání z rukou prezidenta převzala například také zpěvačka Helena Vondráčková, herec Luděk Sobota nebo režisér Zdeněk…

OBRAZEM: Jak probíhal první den voleb? Hlasoval Babiš i Zeman

20.10. 23:04

Praha - První den letošních voleb do Poslanecké sněmovny v Česku dnes ve 22:00 skončil. Během osmi hodin si cestu do volebních místností našly podle odhadu volebních komisařů zhruba dvě pětiny z více než osmi milionů voličů. Odvolili také přední čeští politici jako prezident Miloš Zeman nebo šéf…

OBRAZEM: Miloš Zeman zahájil nový školní rok na Akademii řemesel Praha

04.09. 12:28

Praha - Přáním, aby studenty bavilo jejich studium a později i práce, dnes zahájil nový školní rok prezident Miloš Zeman na Akademii řemesel Praha - Střední škole technické v Praze.

OBRAZEM: Summit G20 je u konce. Zářili Trump, Merkelová, Putin a Macron

08.07. 18:43

Hamburk (Německo) - V Hamburku dnes končí summit velkých světových ekonomik G20. Vyjednávačům se podle diplomatů z EU už podařilo najít shodu na všech bodech závěrečného prohlášení s výjimkou ochrany klimatu.

OBRAZEM: Jiří Kajínek je po 23 letech na svobodě

23.05. 16:00

Praha - Doživotně odsouzený dvojnásobný vrah Jiří Kajínek dnes opustil brány Rýnovické věznice v Jablonci nad Nisou. Dostal milost od prezidenta Miloše Zemana milost, na základě které se ocitl po 23 letech na svobodě.

OBRAZEM: Nová Škoda je tu. Jmenuje se Karoq

Aktualizovali jsme 19.5.2017, 11:34, 18.05. 20:16

Stockholm - Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto představila ve švédské metropoli nový SUV model, který nese jméno Karoq.

OBRAZEM: V Praze demonstrovaly desítky tisíc lidí proti Zemanovi a Babišovi

10.05. 21:55

Praha - Na Václavském náměstí v centru Prahy se dnes sešlo odhadem zhruba 20.000 lidí na demonstraci proti ministrovi financí Andreji Babišovi (ANO) a prezidentovi Miloši Zemanovi. Cílem akce bylo vznést požadavek, aby byl Babiš odvolán z funkce a aby po něm ministerské místo nezastával nikdo z…

OBRAZEM: Emmanuel Macron vítězí, bude nový prezident Francie

07.05. 20:57

Paříž - Dnes se bývalý bankéř Emmanuel Macron (39) stane nejmladším francouzským prezidentem v historii země. Působí téměř dokonale - je bohatý, krásný, inteligentní, vystudoval nejlepší vysokou školu ve Francii a má za sebou skvělou kariéru

OBRAZEM tip na výlet: Zřícenina nádherného hradu Zvířetice

24.04. 03:37

Zvířetice jsou rozsáhlá zřícenina hradu přestavěného na renesanční zámek nad vesnicí Podhradí asi 2 km jihozápadně od města Bakov nad Jizerou ve výšce 250 m n. m. Od roku 1958 je zřícenina chráněna jako kulturní památka ČR.

Exkluzivní čajový dýchánek s osobnostmi

19.01. 14:55

Praha - Po Vánocích je většina lidí plná nadějí, že nový rok bude úspěšnější než ten minulý a hlavně skoro každý z nás má nějaké to novoroční předsevzetí. Mezi nejčastější z nich patří shodit pár kilo, začít se více věnovat rozvoji svoji osobnosti nebo si aspoň na chvíli odpustit skleničku dobrého…

OBRAZEM: Srbský prezident Tomislav Nikolić přijel do Česka

29.11. 16:44

Praha - Srbský prezident Tomislav Nikolić přijel do České republiky na oficiální státní návštěvu. Během dvou dnů se setká s prezidentem Milošem Zemanem a dalšími zástupci české vlády.

OBRAZEM: Česko si připomnělo 17. listopad. Prahou prošel i průvod masek

17.11. 22:30

Praha - Oslavy 17. listopadu se nenesly jen v duchu demonstrací pro či proti prezidentu Miloši Zemanovi. Satirický průvod masek Sametové posvícení s nadsázkou poukázal například také na vztahy s Čínou nebo potřebu používání obnovitelných zdrojů.

OBRAZEM: V Praze lidé demonstrovali proti islámu a uprchlíkům

Aktualizovali jsme 17.11.2016, 21:57, 17.11. 18:13

Praha - Prahu dnes nezaplavili pouze demonstranti vyjadřující sympatie nebo antipatie k Miloši Zemanovi. Na Náměstí Jana Palacha se sešli odpůrci migrace a islámu.

OBRAZEM: Češi demonstrovali proti Zemanově politice i na Hradčanském náměstí

17.11. 19:00

Praha - Demonstrace proti Miloši Zemanovi se dnes odehrála i na Hradčanském náměstí. Lidé s transparenty dávali najevo mimo jiné i svou nespokojenost s příklonem České republiky k Rusku.

OBRAZEM: Lidé zaplnili Albertov Vyhranili se proti Zemanovi

17.11. 16:25

Praha - S poděkováním studentům za jejich angažmá v roce 1989 i kritikou dnešní politiky vystoupili dnes řečníci na pražském Albertově. Nepřímou kritiku sklidili prezident Miloš Zeman a ministr financí Andrej Babiš (ANO).

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací