Obrazem

OBRAZEM: Prahou prošly největší novodobá vojenská přehlídka

28.10. 19:16

Přehlídka vojáků, policistů, hasičů, záchranářů i strážníků připomněla dnes v Praze stoleté výročí vzniku Československa. Po Evropské třídě pochodovalo víc než 2100 lidí včetně zástupců aktivních záloh a některých armád NATO, projely stovky kusů techniky. Zapojení letecké techniky bylo kvůli…

Příbuzný Adolfa Hitlera promluvil o Merkelové a uprchlících. Jeho slova vás asi překvapí

Aktualizovali jsme 12.10.2018, 22:35, 12.10. 08:00

Jeden z posledních příbuzných německého nacistického vůdce Adolfa Hitlera dlouho odmítal médiím poskytovat rozhovory. Teď udělal výjimku a německému listu Bild prozradil názory nejen na německou politiku.

OBRAZEM: StBák! Češi na pietním aktu u Rozhlasu vypískali Babiše

21.08. 14:14

Praha - Pískot a provolávání hesel proti přítomnému premiérovi Andreji Babišovi (ANO) provázely před budovou Českého rozhlasu v Praze pietní shromáždění k uctění památky padlých v souvislosti s událostmi srpna 1968.

reklama

OBRAZEM: V Praze spadla část budovy, pohřbila několik lidí

17.07. 14:26

Praha - V rekonstruovaném domě v Mikulandské ulici v centru Prahy se dnes zřítila část budovy. Spadlý strop o rozměrech zhruba pět krát deset metrů zavalil několik lidí.

OBRAZEM: Harry a Meghan jsou svoji. Novomanželé se stali Vévody ze Sussexu

Aktualizovali jsme 19.5.2018, 15:26, 19.05. 14:03

Windsor (Británie) - Britský princ Harry a americká herečka Meghan Markleová si řekli ano na královském hradě Windsor. V přítomnosti 600 hostů tak učinili před arcibiskupem z Canterbury. Novomanželé budou mít titul vévoda a vévodkyně ze Sussexu.

OBRAZEM: Požár sežehnul halu v Hostivaři, do vzduchu unikly jedovaté látky

08.05. 19:05

Praha - Asi 120 hasičů dnes zasahuje v Praze Hostivaři u požáru haly, kvůli kterému byl vyhlášen zvláštní stupeň požárního poplachu. Ošetření dosud vyhledalo devět z nich, do nemocnice byl převezen jeden. Oheň stále není zcela pod kontrolou, není přesně lokalizován.

OBRAZEM: Češi oslavili na Vítkově konec druhé světové války

08.05. 13:02

Praha - Politici, vojáci a další lidé dnes oslavili 73. výročí konce druhé světové války v Evropě. K Národnímu památníku v Praze na Vítkově se přišli podívat na tradiční kladení věnců také pamětníci a váleční veteráni.

OBRAZEM: Noční vlci uctili v Praze památku padlých ruských vojáků

07.05. 18:16

Praha - Motorkáři z ruského nacionalistického klubu Noční vlci v Praze uctili památku ruských vojáků padlých za druhé světové války. Na Olšanských hřbitovech na ně čekalo více než 150 příznivců i desítky odpůrců. Obě skupiny se slovně střetly, policie jednoho muže zadržela.

Tisíce Čechů po celé republice demonstrovaly proti Ondráčkovi

05.03. 21:10

Praha - Tisíce lidí dnes po celé republice demonstrovaly proti zvolení komunistického poslance Zdeňka Ondráčka do čela sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

OBRAZEM: Volební štáb Jiřího Drahoše

27.01. 17:00

Praha - Uchazeč o Pražský hrad Jiří Drahoš uznal porážku v prezidentských volbách. Pogratuloval vítězi Miloši Zemanovi, popřál mu hodně zdraví a poděkoval všem, kteří šli volit. Řekl, že se nechystá odejít z veřejného života.

OBRAZEM: Při požáru hotelu v Praze umírali lidé

20.01. 22:04

Praha - Při požáru hotelu Eurostars David v Náplavní ulici na Novém Městě dnes zemřeli dva lidé. Devět lidí se zranilo, z toho pět těžce, tři z nich museli lékaři oživovat.

OBRAZEM: Co se dělo ve volebním štábu Jiřího Drahoše?

13.01. 19:06

Praha - Účastník druhého kola prezidentských voleb Jiří Drahoš označil výsledek ve volbách za skvělý pocit. Je to podle něj ale jen postup ze skupiny do finále.

OBRAZEM: Na Zemana zaútočila u voleb polonahá aktivistka

12.01. 16:12

Praha - V místnosti, kam dnes přišel odvolit prezident Miloš Zeman, se vysvlékla žena a skočila na prezidenta. Zpacifikovala ji ochranka.

OBRAZEM: Prezident Zeman dnes jmenoval vládu Andreje Babiše

13.12. 21:27

Praha - Prezident Miloš Zeman dnes na Pražském hradě jmenoval jednobarevnou vládu Andreje Babiše (ANO). Ze 14 ministrů je devět nováčků, pět jich pracovalo v dosavadní vládě Bohuslava Sobotky (ČSSD). Ministři rovnou z Hradu zamířili do Strakovy akademie na první zasedání kabinetu a přijali první…

OBRAZEM: Pád betonové lávky u Trojského zámku v Praze

02.12. 16:31

Praha - V Praze - Troji se dnes odpoledne zřítila do Vltavy betonová lávka pro pěší. Při pádu se zranili čtyři lidé.

FOTOGALERIE ze Sněmu TOP 09

25.11. 14:53

Končící předseda TOP 09 Miroslav Kalousek na sněmu strany ve zprávě předsedy dnes zkritizoval řídkou síť místních organizací strany v regionech. Vyzval spolustraníky v regionech, aby ji dobudovali. Neexistují-li ve větších městech dodnes místní organizace schopné sestavit přitažlivé kandidátky do…

OBRAZEM: Češi si oslavami připomněli 17. listopad

17.11. 20:57

Praha - Česká republika si dnes připomíná výročí událostí spojených se 17. listopadem. Na Národní třídě v Praze se už od rána střídají politici, aby u památníku sametové revoluce položili květiny nebo zapálili svíčku.

OBRAZEM: Zeman udělil státní vyznamenání

29.10. 05:10

Prezident Miloš Zeman při výročí 99. let do vzniku státu udělil 39 vyznamenání. Nejvyšším státním vyznamenáním, Řádem bílého lva, ocenil šest vojáků a zahraničních politiků. Vyznamenání z rukou prezidenta převzala například také zpěvačka Helena Vondráčková, herec Luděk Sobota nebo režisér Zdeněk…

OBRAZEM: Jak probíhal první den voleb? Hlasoval Babiš i Zeman

20.10. 23:04

Praha - První den letošních voleb do Poslanecké sněmovny v Česku dnes ve 22:00 skončil. Během osmi hodin si cestu do volebních místností našly podle odhadu volebních komisařů zhruba dvě pětiny z více než osmi milionů voličů. Odvolili také přední čeští politici jako prezident Miloš Zeman nebo šéf…

OBRAZEM: Miloš Zeman zahájil nový školní rok na Akademii řemesel Praha

04.09. 12:28

Praha - Přáním, aby studenty bavilo jejich studium a později i práce, dnes zahájil nový školní rok prezident Miloš Zeman na Akademii řemesel Praha - Střední škole technické v Praze.

OBRAZEM: Summit G20 je u konce. Zářili Trump, Merkelová, Putin a Macron

08.07. 18:43

Hamburk (Německo) - V Hamburku dnes končí summit velkých světových ekonomik G20. Vyjednávačům se podle diplomatů z EU už podařilo najít shodu na všech bodech závěrečného prohlášení s výjimkou ochrany klimatu.

OBRAZEM: Jiří Kajínek je po 23 letech na svobodě

23.05. 16:00

Praha - Doživotně odsouzený dvojnásobný vrah Jiří Kajínek dnes opustil brány Rýnovické věznice v Jablonci nad Nisou. Dostal milost od prezidenta Miloše Zemana milost, na základě které se ocitl po 23 letech na svobodě.

OBRAZEM: Nová Škoda je tu. Jmenuje se Karoq

Aktualizovali jsme 19.5.2017, 11:34, 18.05. 20:16

Stockholm - Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto představila ve švédské metropoli nový SUV model, který nese jméno Karoq.

OBRAZEM: V Praze demonstrovaly desítky tisíc lidí proti Zemanovi a Babišovi

10.05. 21:55

Praha - Na Václavském náměstí v centru Prahy se dnes sešlo odhadem zhruba 20.000 lidí na demonstraci proti ministrovi financí Andreji Babišovi (ANO) a prezidentovi Miloši Zemanovi. Cílem akce bylo vznést požadavek, aby byl Babiš odvolán z funkce a aby po něm ministerské místo nezastával nikdo z…

reklama
reklama
reklama