Obrazem

OBRAZEM: Summit G20 je u konce. Zářili Trump, Merkelová, Putin a Macron

08.07. 18:43

Hamburk (Německo) - V Hamburku dnes končí summit velkých světových ekonomik G20. Vyjednávačům se podle diplomatů z EU už podařilo najít shodu na všech bodech závěrečného prohlášení s výjimkou ochrany klimatu.

OBRAZEM: Jiří Kajínek je po 23 letech na svobodě

23.05. 16:00

Praha - Doživotně odsouzený dvojnásobný vrah Jiří Kajínek dnes opustil brány Rýnovické věznice v Jablonci nad Nisou. Dostal milost od prezidenta Miloše Zemana milost, na základě které se ocitl po 23 letech na svobodě.

OBRAZEM: Nová Škoda je tu. Jmenuje se Karoq

Aktualizovali jsme 19.5.2017, 11:34, 18.05. 20:16

Stockholm - Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto představila ve švédské metropoli nový SUV model, který nese jméno Karoq.

reklama

OBRAZEM: V Praze demonstrovaly desítky tisíc lidí proti Zemanovi a Babišovi

10.05. 21:55

Praha - Na Václavském náměstí v centru Prahy se dnes sešlo odhadem zhruba 20.000 lidí na demonstraci proti ministrovi financí Andreji Babišovi (ANO) a prezidentovi Miloši Zemanovi. Cílem akce bylo vznést požadavek, aby byl Babiš odvolán z funkce a aby po něm ministerské místo nezastával nikdo z…

OBRAZEM: Emmanuel Macron vítězí, bude nový prezident Francie

07.05. 20:57

Paříž - Dnes se bývalý bankéř Emmanuel Macron (39) stane nejmladším francouzským prezidentem v historii země. Působí téměř dokonale - je bohatý, krásný, inteligentní, vystudoval nejlepší vysokou školu ve Francii a má za sebou skvělou kariéru

OBRAZEM tip na výlet: Zřícenina nádherného hradu Zvířetice

24.04. 03:37

Zvířetice jsou rozsáhlá zřícenina hradu přestavěného na renesanční zámek nad vesnicí Podhradí asi 2 km jihozápadně od města Bakov nad Jizerou ve výšce 250 m n. m. Od roku 1958 je zřícenina chráněna jako kulturní památka ČR.

Exkluzivní čajový dýchánek s osobnostmi

19.01. 14:55

Praha - Po Vánocích je většina lidí plná nadějí, že nový rok bude úspěšnější než ten minulý a hlavně skoro každý z nás má nějaké to novoroční předsevzetí. Mezi nejčastější z nich patří shodit pár kilo, začít se více věnovat rozvoji svoji osobnosti nebo si aspoň na chvíli odpustit skleničku dobrého…

OBRAZEM: Srbský prezident Tomislav Nikolić přijel do Česka

29.11. 16:44

Praha - Srbský prezident Tomislav Nikolić přijel do České republiky na oficiální státní návštěvu. Během dvou dnů se setká s prezidentem Milošem Zemanem a dalšími zástupci české vlády.

OBRAZEM: Česko si připomnělo 17. listopad. Prahou prošel i průvod masek

17.11. 22:30

Praha - Oslavy 17. listopadu se nenesly jen v duchu demonstrací pro či proti prezidentu Miloši Zemanovi. Satirický průvod masek Sametové posvícení s nadsázkou poukázal například také na vztahy s Čínou nebo potřebu používání obnovitelných zdrojů.

OBRAZEM: V Praze lidé demonstrovali proti islámu a uprchlíkům

Aktualizovali jsme 17.11.2016, 21:57, 17.11. 18:13

Praha - Prahu dnes nezaplavili pouze demonstranti vyjadřující sympatie nebo antipatie k Miloši Zemanovi. Na Náměstí Jana Palacha se sešli odpůrci migrace a islámu.

OBRAZEM: Češi demonstrovali proti Zemanově politice i na Hradčanském náměstí

17.11. 19:00

Praha - Demonstrace proti Miloši Zemanovi se dnes odehrála i na Hradčanském náměstí. Lidé s transparenty dávali najevo mimo jiné i svou nespokojenost s příklonem České republiky k Rusku.

OBRAZEM: Lidé zaplnili Albertov Vyhranili se proti Zemanovi

17.11. 16:25

Praha - S poděkováním studentům za jejich angažmá v roce 1989 i kritikou dnešní politiky vystoupili dnes řečníci na pražském Albertově. Nepřímou kritiku sklidili prezident Miloš Zeman a ministr financí Andrej Babiš (ANO).

OBRAZEM: Lidé si pietními akcemi připomínají události 17. listopadu

17.11. 11:52

Praha - Na Národní třídě si dnes Češi připomněli historické události spojené se 17. listopadem, kdy proti studentům v roce 1939 krvavě zakročili němečtí nacisté a o 50 let později komunistická moc.

OBRAZEM: Miloš Zeman uděloval nejvyšší státní vyznamenání

28.10. 23:45

Praha - Při příležitosti oslav založení Československa dnes prezident Miloš Zeman vyznamenal Řádem bílého lva šest osobností. Další tři osobnosti ocenil Řádem Tomáše Garrigua Masaryka.

OBRAZEM: Lidé bojkotovali oslavy na Hradě, uspořádali alternativní akci

Aktualizovali jsme 28.10.2016, 23:20, 28.10. 23:16

Praha - Tisíce lidí se dnes večer sešly na shromáždění k 28. říjnu na Staroměstském náměstí, které bylo svoláno jako alternativa k oficiálním oslavám na Hradě. Mezi přítomnými hosty vystoupil například Petr Pithart, Daniel Herman nebo Jiří Brady.

OBRAZEM: Duchovní vůdce Tibetu dalajlama přijel do Prahy

17.10. 17:02

Praha - Duchovní vůdce Tibetu dalajlama dnes přijel do Prahy na dvacátý ročník konference Forum 2000. Na Hradčanské náměstí ho přivítalo zhruba tisíc lidí.

OBRAZEM: Aktivisté z hnutí Greenpeace vyšplhali na věž chvaletické elektrárny

03.10. 15:21

Pardubice - V pondělí Dnes ráno vyšplhalo 11 aktivistů hnutí Greenpeace na chladicí věž elektrárny Chvaletice. Protestovali tak proti plánu na prodloužení provozu elektrárny.

OBRAZEM: Letní fotostřípky z Brna

21.09. 11:27

Brno - Podívejte se na několik snímků z moravské metropole, jak je zachytil náš nejmladší fotoreportér letos v létě. Jde o historické centrum města.

Škoda Kodiaq je tu. Prodej odstartuje příští rok + VIDEO

Aktualizovali jsme 2.9.2016, 01:18, 01.09. 20:53

Berlín - V Berlíně dnes došlo k oficiálnímu odhalení nové Škoda Kodiaq. Ta začne z výrobní linky ve východočeských Kvasinách sjíždět během října, k prvním zákazníkům se pak nové SUV dostane v únoru příštího roku.

OBRAZEM: Škoda Kodiaq odhalila tajemství interiéru

30.08. 16:27

Praha, Mladá Boleslav - Odhalování Škody Kodiaq je víceméně u konce. Již zítra v podvečer bude v Berlíně odhalena kompletní podobna prvního sedmimístného SUV s okřídleným šípem. Ještě předtím ale můžeme zřejmě naposledy ochutnat některý z „napínavých“ teaserů a podívat se do interiéru vozu.

OBRAZEM: Merkelová navštívila Česko, do ulic vyšli příznivci i odpůrci

25.08. 22:11

Praha - Na několikahodinovou návštěvu dnes do Prahy přijela německá kancléřka Angela Merkelová. Dočkala se vřelého uvítání z řad českých politiků, ale i vln odporu o demonstrantů, kteří nesouhlasí s její migrační politikou.

OBRAZEM: Itálii zasáhlo ničivé zemětřesení

24.08. 13:51

Řím - Střední Itálii postihlo ve středu ráno zemětřesení o síle 6,2 stupně. Vyžádalo si řadu zničených budov a několik mrtvých.

OBRAZEM: Praha se ponořila do barev. Centrem prošel Prague Pride

14.08. 22:17

Praha - Šestý ročník pochodu hrdosti neboli Prague Pride prošel pražskými ulicemi a zamířil schodištěm pod někdejším Stalinovým pomníkem, kde dnes stojí občas fungující obří kyvadlo, na Letenskou pláň. Jedná se o akci, která má upozornit na problematiku lesbiček, gayů, bisexuálů a transsexuálů, ale…

OBRAZEM: Škoda odhaluje nový Kodiaq

10.08. 15:16

Praha - Odhalování Škody Kodiaq pokračuje. Stejně jako kdysi s Rapidem a Superbem odhaluje mladoboleslavská automobilka ještě před premiérou první detaily karosérie. Pokud ale sledujete ságu kolem velkého SUV už od konceptu VisionS, pravděpodobně Vás nové snímky nepřekvapí. Více na www.AutoRoad.cz

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací