Obrazem

OBRAZEM: Emmanuel Macron vítězí, bude nový prezident Francie

07.05. 20:57

Paříž - Dnes se bývalý bankéř Emmanuel Macron (39) stane nejmladším francouzským prezidentem v historii země. Působí téměř dokonale - je bohatý, krásný, inteligentní, vystudoval nejlepší vysokou školu ve Francii a má za sebou skvělou kariéru

OBRAZEM tip na výlet: Zřícenina nádherného hradu Zvířetice

24.04. 03:37

Zvířetice jsou rozsáhlá zřícenina hradu přestavěného na renesanční zámek nad vesnicí Podhradí asi 2 km jihozápadně od města Bakov nad Jizerou ve výšce 250 m n. m. Od roku 1958 je zřícenina chráněna jako kulturní památka ČR.

Exkluzivní čajový dýchánek s osobnostmi

19.01. 14:55

Praha - Po Vánocích je většina lidí plná nadějí, že nový rok bude úspěšnější než ten minulý a hlavně skoro každý z nás má nějaké to novoroční předsevzetí. Mezi nejčastější z nich patří shodit pár kilo, začít se více věnovat rozvoji svoji osobnosti nebo si aspoň na chvíli odpustit skleničku dobrého…

reklama

OBRAZEM: Srbský prezident Tomislav Nikolić přijel do Česka

29.11. 16:44

Praha - Srbský prezident Tomislav Nikolić přijel do České republiky na oficiální státní návštěvu. Během dvou dnů se setká s prezidentem Milošem Zemanem a dalšími zástupci české vlády.

OBRAZEM: Česko si připomnělo 17. listopad. Prahou prošel i průvod masek

17.11. 22:30

Praha - Oslavy 17. listopadu se nenesly jen v duchu demonstrací pro či proti prezidentu Miloši Zemanovi. Satirický průvod masek Sametové posvícení s nadsázkou poukázal například také na vztahy s Čínou nebo potřebu používání obnovitelných zdrojů.

OBRAZEM: V Praze lidé demonstrovali proti islámu a uprchlíkům

Aktualizovali jsme 17.11.2016, 21:57, 17.11. 18:13

Praha - Prahu dnes nezaplavili pouze demonstranti vyjadřující sympatie nebo antipatie k Miloši Zemanovi. Na Náměstí Jana Palacha se sešli odpůrci migrace a islámu.

OBRAZEM: Češi demonstrovali proti Zemanově politice i na Hradčanském náměstí

17.11. 19:00

Praha - Demonstrace proti Miloši Zemanovi se dnes odehrála i na Hradčanském náměstí. Lidé s transparenty dávali najevo mimo jiné i svou nespokojenost s příklonem České republiky k Rusku.

OBRAZEM: Lidé zaplnili Albertov Vyhranili se proti Zemanovi

17.11. 16:25

Praha - S poděkováním studentům za jejich angažmá v roce 1989 i kritikou dnešní politiky vystoupili dnes řečníci na pražském Albertově. Nepřímou kritiku sklidili prezident Miloš Zeman a ministr financí Andrej Babiš (ANO).

OBRAZEM: Lidé si pietními akcemi připomínají události 17. listopadu

17.11. 11:52

Praha - Na Národní třídě si dnes Češi připomněli historické události spojené se 17. listopadem, kdy proti studentům v roce 1939 krvavě zakročili němečtí nacisté a o 50 let později komunistická moc.

OBRAZEM: Miloš Zeman uděloval nejvyšší státní vyznamenání

28.10. 23:45

Praha - Při příležitosti oslav založení Československa dnes prezident Miloš Zeman vyznamenal Řádem bílého lva šest osobností. Další tři osobnosti ocenil Řádem Tomáše Garrigua Masaryka.

OBRAZEM: Lidé bojkotovali oslavy na Hradě, uspořádali alternativní akci

Aktualizovali jsme 28.10.2016, 23:20, 28.10. 23:16

Praha - Tisíce lidí se dnes večer sešly na shromáždění k 28. říjnu na Staroměstském náměstí, které bylo svoláno jako alternativa k oficiálním oslavám na Hradě. Mezi přítomnými hosty vystoupil například Petr Pithart, Daniel Herman nebo Jiří Brady.

OBRAZEM: Duchovní vůdce Tibetu dalajlama přijel do Prahy

17.10. 17:02

Praha - Duchovní vůdce Tibetu dalajlama dnes přijel do Prahy na dvacátý ročník konference Forum 2000. Na Hradčanské náměstí ho přivítalo zhruba tisíc lidí.

OBRAZEM: Aktivisté z hnutí Greenpeace vyšplhali na věž chvaletické elektrárny

03.10. 15:21

Pardubice - V pondělí Dnes ráno vyšplhalo 11 aktivistů hnutí Greenpeace na chladicí věž elektrárny Chvaletice. Protestovali tak proti plánu na prodloužení provozu elektrárny.

OBRAZEM: Letní fotostřípky z Brna

21.09. 11:27

Brno - Podívejte se na několik snímků z moravské metropole, jak je zachytil náš nejmladší fotoreportér letos v létě. Jde o historické centrum města.

Škoda Kodiaq je tu. Prodej odstartuje příští rok + VIDEO

Aktualizovali jsme 2.9.2016, 01:18, 01.09. 20:53

Berlín - V Berlíně dnes došlo k oficiálnímu odhalení nové Škoda Kodiaq. Ta začne z výrobní linky ve východočeských Kvasinách sjíždět během října, k prvním zákazníkům se pak nové SUV dostane v únoru příštího roku.

OBRAZEM: Škoda Kodiaq odhalila tajemství interiéru

30.08. 16:27

Praha, Mladá Boleslav - Odhalování Škody Kodiaq je víceméně u konce. Již zítra v podvečer bude v Berlíně odhalena kompletní podobna prvního sedmimístného SUV s okřídleným šípem. Ještě předtím ale můžeme zřejmě naposledy ochutnat některý z „napínavých“ teaserů a podívat se do interiéru vozu.

OBRAZEM: Merkelová navštívila Česko, do ulic vyšli příznivci i odpůrci

25.08. 22:11

Praha - Na několikahodinovou návštěvu dnes do Prahy přijela německá kancléřka Angela Merkelová. Dočkala se vřelého uvítání z řad českých politiků, ale i vln odporu o demonstrantů, kteří nesouhlasí s její migrační politikou.

OBRAZEM: Itálii zasáhlo ničivé zemětřesení

24.08. 13:51

Řím - Střední Itálii postihlo ve středu ráno zemětřesení o síle 6,2 stupně. Vyžádalo si řadu zničených budov a několik mrtvých.

OBRAZEM: Praha se ponořila do barev. Centrem prošel Prague Pride

14.08. 22:17

Praha - Šestý ročník pochodu hrdosti neboli Prague Pride prošel pražskými ulicemi a zamířil schodištěm pod někdejším Stalinovým pomníkem, kde dnes stojí občas fungující obří kyvadlo, na Letenskou pláň. Jedná se o akci, která má upozornit na problematiku lesbiček, gayů, bisexuálů a transsexuálů, ale…

OBRAZEM: Škoda odhaluje nový Kodiaq

10.08. 15:16

Praha - Odhalování Škody Kodiaq pokračuje. Stejně jako kdysi s Rapidem a Superbem odhaluje mladoboleslavská automobilka ještě před premiérou první detaily karosérie. Pokud ale sledujete ságu kolem velkého SUV už od konceptu VisionS, pravděpodobně Vás nové snímky nepřekvapí. Více na www.AutoRoad.cz

OBRAZEM: Teroristický útok v Mnichově: Střelci zaútočili v obchodním centru

22.07. 21:10

Mnichov - V pátek večer se obchodním centrem Olympia rozlehly výstřely. Dosud není znám přesný počet útočníků ani obětí, policie po pachatelích stále pátrá.

OBRAZEM: Dokončuje se nový seriál Četníci z Luhačovic. Pamatujete na Četnické humoresky?

22.07. 13:42

Luhačovice/Praha - Již naposled se tento týden přímo v Luhačovicích objevil štáb dobového seriálu Četníci z Luhačovic, který bude mít 12 dílů a do vysílání České televize v roce 2017 ho připravuje brněnské studio. To, že si tvůrci pro natáčení vybrali právě Luhačovice svědčí o tom, že jsou nejen…

OBRAZEM: Generálu Bočkovi se splnilo přání, po 71 letech letěl opět Spitfirem

22.07. 13:19

Londýn/Praha - Brigádní generál Emil Boček usedl za knipl legendární stíhačky po dlouhých 71 letech. Z nejmladšího pilota RAF se rázem stal jeden z nejstarších mužů, kteří kdy do kokpitu Spitfiru usedli. Od realizace přání uběhl bezmála rok. Poprvé ho Boček vyslovil na podzim v České mincovně. Ta…

OBRAZEM: Tanky a střelba v ulicích. V Turecku je pokus o převrat

16.07. 00:46

Ankara/Istanbul - Z Turecka byl dnes večer ohlášen pokus o vojenský převrat. Z metropole televizní stanice v přímých přenosech informují o střelbě a nízkých přeletech vojenských letounů nad městem, v Istanbulu tanky zablokovaly přístup k mezinárodnímu letišti. Část armády se pokusila o převrat,…

reklama
reklama
reklama