DISKUZE K ČLÁNKU Pravda o letu MH370: Hledali záchranáři místo letadla tajnou truhlu?

Jak jsme vás již informovali, pátrání po letu MH370 malajské společnosti Malaysia Airlines bylo obnoveno. Po stroji, který zmizel v březnu 2014 i s 239 lidmi na palubě, pátrá americká firma pro podmořský průzkum Ocean Infinity. Její pátrací plavidlo dne 31. ledna, přesně 10 dnů po obnovení pátrání, plavidlo vypnulo svůj automatický identifikační systém (AIS). Odpojen byl asi 80 hodin. To vyvolalo celou řadu spekulací.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Petr G.

  Petr G.

  213.192.10.XXX
  Určitě hledali tajnou truhlu, protože letadlo MH370 bylo odkloněno a přistálo bezpečně na ostrově San Diego, kde je velká americká vojenská základna. Možnost odklonu mají letadla Boeingy již od roku 1990, ovládáním ze základny. Proč bylo odkloněno? To letadlo převáželo velmi cenný náklad: velmi vzácné baterie pro spuštění provozu největšího počítače v našem světě v Číně, která zcela zaplnila podpalubí letadla, ale především mezi cestujícími bylo 22 čínských prvotřídních odborníků, kteří se vraceli ze stáže v Malajsii. Kam se tedy ztratili i s letadlem Boeing, které mohlo být ovládáno ze základny? San Diego je velký ostrov v Indickém oceánu s obrovskou vojenskou základnou USA, pro kterou bylo hračkou ovládnout přistávání poslušného Boeingu. Z toho je jasné, že tito čínští odborníci o život nepřišli, ale musejí pracovat pro jinou velmoc v IT technologiích. Takhle to dělali i 11. září 2001 s demolicí věží WTC (žárem 6660000°C), ohněm z ropy nad Aljaškou atd. My jen zíráme!!!

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie