DISKUZE K ČLÁNKU Vedení Hizballáhu se ocitlo na seznamu teroristů vedeném Saúdy

Rijád - Saúdská Arábie zařadila deset členů vedení libanonské šíitské strany Hizballáh na teroristický seznam. Podle stanice Al-Arabíja je na seznamu i vůdce Hizballáhu Hasan Nasralláh.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Fero H.

  Fero H.

  109.230.49.XXX
  Pokrytečtí a cyničtí Evropané, kteří před 80 lety přivírali oči na řáděním SA-manů a protižidovskými pogromy v Německu, Polsku i Rusku, tvářili se, že neví o existenci koncentráků a navíc ještě okrádali a terorizovali přeživší Židy pokoušející se dostat do Země zaslíbené, mají nyní náramnou starost o populaci asociálů odkojenou nenáviděnou dojnou krávou pohanské Evropy - charitativními programy z daní evropských poplatníků, kteří sami nedostanou bez práce nejen koláče, ale ani slanou vodu. Ostudou EU-humanistů je, že zatímco vrahoun a terorista Jásir Arafat (zakladatel největší palestinské teroristické organizace al-Fatah, předseda Organizace pro osvobození Palestiny a prezident tzv. Palestinské autonomie, mj. agent KGB s krycím jménem "Aref" , resp. "Beskov") měl otevřené dveře i v OSN, a palestinská teroristka, únoskyně dvou letadel, Leila Khaledová arogantně vystupuje v Evropském parlamentu, EU dotuje z našich daní palestinské teroristy a zatímco Rusové i představitelé EU seděli se založenýma rukama, když Kurdi za nás bojovali a umírali v boji s Islámským státem a pod útlakem tureckého fašistického režimu, ty nyní předhodíme znova jejich uzurpátorům jako vždy v minulosti. Kšeft je holt kšeft.
  Však i jihoafrický mírotvorce Mandela, kterého evropští "demokraté" ve velkém oslavovali, byl komunistický terorista, od r. 1962 člen Jihoafrické komunistické strany (SACP) napojené na SSSR. Od r. 1961 byl velitelem teroristické organizace Umkhonto we Sizwe ("Kopí národa"), ozbrojeného křídla ANK (inspirovaného hnutím Fidela Castra, Mao Ce-tunga a Che Guevary), spolupracujícího mj. s Irskou republikánskou armádou (sponzorovanou Kaddáfím). IRA poskytovala Mandelově organizaci technickou pomoc při výrobě bomb, výcvik zajišťovala KGB prostřednictvím východoněmecká služba Stasi.

  Bohužel, na rozdíl třeba od Kurdů, PALESTINCI jsou podle mne prostě takoví "arabští cikáni", ať přijdou, kam přijdou, všude s nimi mají potíže i jejich hostitelé – tím myslím jejich etnické soukmenovce, kteří jim poskytli útočiště (v Libanonu, Jordánsku, Sýrii, Iráku, Libyi, Tunisu, Egyptě) – a jejich jediným snem je, zničit Izrael a na celém území někdejšího mandátního území britské Palestiny nastolit kleptokraci a změnit kvetoucí zemi v jeden obrovský Luník, Bronx či Chánov (tj. a la dnešní Gaza). Pokud by se vzdali oné autodestruktivní a sebestravující nihilistické ideologie nenávisti a konečně přistoupili na pozitivní soužití se Židy a namísto trpitelského divadýlka, budování podzemních tunelů, zapalování pneumatik, výroby bomb a vraždění židovských civilistů začali konečně pracovat k rozkvětu vlastního národa, nebyli by odkázáni na izraelské milodary a sponzoring EU a mezinárodních organizací. Žili by stejně komfortně jako jejich příbuzní, izraelští Arabové, Beduíni, Samaritáni a Drúzové (resp. etiopští, jemenští, kavkazští a další přistěhovalci v Izraeli), kteří jednoduše akceptují izraelské (tj. standardní) zákony a nemají tam žádné problémy kvůli etnickému původu, náboženství ani barvě pleti.
  Díky svým fanatickým vůdcům jsou prokletým národem bez perspektivy, i nejmladší generace je totiž odkojena slepou nenávistí, která je vede jen do pekla ... kam se s sebou snaží stáhnout co nejvíce obětí. Těžko je litovat, pokud si svého života sami neváží a pohrdají normálním životem.

  1) Ti smradi, co dnes hází kameny, budou za pár týdnů, měsíců házet granáty a Molotovovy koktejly, resp. vezmou do ruky kalašnikovy, pokud budou po ruce, anebo podřezávat židovské děti! Ty kameny jsou pro ně jen trénink a z nouze ctnost. Mají nenávist v sobě a jejich idoly jsou palestinští teroristé. Na svědomí je mají jejich rodiče a učitelé, kteří jim vštěpují odmalička nenávist a tím je i předurčují k „hrdinné smrti“ v boji proti „sionistické okupaci“. Nazývat sadistické vraždy civilistů a masakry židovských dětí, včetně kojenců, těhotných žen a důchodců "bojem s okupanty" - je cynismus, přesněji SVINSTVO!

  2) Každý aspoň trochu vzdělaný člověk ví (resp. si to může lehko zjistit), že drtivá většina "sionistických okupantů" nepřišla "odněkud z dnešní Ukrajiny", nýbrž z arabských a muslimských zemí (cca 1 milion osob + jejich potomci), odkud je vyhnali - většinou s holýma rukama - soukmenovci "ubohých Palestinců", další Izraelci jsou vesměs potomci obětí našeho (evropského) pogromistického útlaku. Stačí zalistovat v publikacích jako je třeba Gilbertův či Cohn-Sherbokův "Atlas of Jewish History" nebo

  3) Nebýt palestinského antisemitismu a skutečnosti, že hned po zrušení britského mandátu jim určená území rozkradly bratrské arabské národy, měli by svůj stát už 70 let. Ona "okupovaná palestinská území" byla předtím (po zániku britského mandátu) okupována Egyptem a Jordánskem, které Palestince následně vyhnalo ze svého území kvůli jejich aroganci, politickým intrikám a neschopnosti soužití s většinovým obyvatelstvem;

  4) Valná část palestinských "uprchlíků" odešla z domova dobrovolně v naději, že se vrátí s vítěznou panarabskou armádou, resp. svou půdu Židům prodala; ti, kteří na teritoriu Státu Izrael zůstali, mají stejná práva jako židovské obyvatelstvo –svobodu vyznání, zastoupení v parlamentu, vlastní média a politické a náboženské organizace; slouží dokonce v řadách izraelské armády a policie.

  Více poučovat nebudu, každý si může fakta najít a poskládat sám, POKUD CHCE!

  Pokud by mne někdo chtěl obvinit z xenofobie, rasismu či antiislamismu, pak se musím ohradit proti takovému případnému nařčení (mám zřejmě více muslimských přátel než kterýkoliv ze čtenářů Reflexu, pobývám každoročně mezi nimi celé měsíce a měl možnost seznámit se ZEVNITŘ s muslimskými komunitami od Maroka přes Turecko, Libanon, Sýrii, Čečensko, Dagestán, Irán a Střední Asii až po Indonésii, Malajsii a Čínu. Takové poučování ze strany truhlíka, jenž zná muslimský svět pouze z TV, nanejvýš pak prostřednictvím místního Kebab-bufetu nebo zájezdu do Hurgady, je pak tudíž vskutku úsměvné.)!


  Zdejší antisemity (maskující svůj antisemitismus a antiamerikanismus "bojem za práva Palestinců" - tedy neexistujícího národa) nepřesvědčí žádné argumenty, ale normálním nezaujatým čtenářům K tématu DOPORUČUJI MÉ ČLÁNKY:
  „V CENTRU NENÁVISTI -- Historie Israele a antisemitismu“
  [odkaz na stránku]
  +
  "PALESTINSKÝ FAŠISMUS": [odkaz na stránku]

  a alba "HISTORIE ISRAELE & ANTISEMITISMU V OBRAZECH" https://www.facebook.com/fero.hrabal/media_set?set=a.714645295242220.100000902690635&type=3
  "DŽIHÁD A HOLOCAUST": https://www.facebook.com/media/set/?set=a.141763129197109.19975.100000902690635&type=3

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie