DISKUZE K ČLÁNKU Útok na poslance AfD: Německo se dostává do skutečného chaosu

Komentář Petra Šulky – Útok na brémského poslance Bundestagu a předsedu místní AfD Franka Magnitze otřásl celým Německem. Mnozí komentátoři varují před návratem politického násilí spjatého s výmarskou republikou, které vyvrcholilo nástupem Adolfa Hitlera k moci. Ukazuje se, že radikální levice je daleko větší problém, než se zdálo.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: všechny podle vláken všechny podle času

 • Petr Payne

  Petr Payne

  85.70.3.XXX
  Tlak Antify a dalších promigrantských skupin zcela zákonitě vyvolá protitlak a důsledk jsou těžko odhadnutelné. Ačkoli to možná každému nedojde hned, tak každý, kdo podporuje příchod migrantů, tím do budoucna připravuje půdu pro budoucí volební vítězství extrémní pravice. Jenže to nebude Le Penová, Wilders nebo jím podobní, označovaní presstituty za extrémisty, ale bude to někdo typu Kotleby nebo spíše Hitlera. Bohužel to ale nakonec opět odneseme my, střední třída.

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama
Fotogalerie