DISKUZE K ČLÁNKU Útok na poslance AfD: Německo se dostává do skutečného chaosu

Komentář Petra Šulky – Útok na brémského poslance Bundestagu a předsedu místní AfD Franka Magnitze otřásl celým Německem. Mnozí komentátoři varují před návratem politického násilí spjatého s výmarskou republikou, které vyvrcholilo nástupem Adolfa Hitlera k moci. Ukazuje se, že radikální levice je daleko větší problém, než se zdálo.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: všechny podle vláken všechny podle času

 • Jaroslav P.

  Jaroslav P.

  178.255.168.XXX
  TAKÉ je další možnost, že strany CDU/CSU, které začali oslabovat, a AfD začalo posilovat tak ten motiv na posilující AfD ze stran CDU/CSU je hodně PRAVDĚPODOBNÝ !!! A samozřejmě to vyšetřování je vedeno, jako by se nic NESTALO, ale náznak likvidace opozice je zřejmý, protože ta NEnávist proti AfD, které vzrůstájí preference je ZŘEJMÁ !!!! Ale oni to hodí na vzrůstání krajní levice Adolfa, a nic nevyšetří !!!!

  + 4 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama
Fotogalerie