DISKUZE K ČLÁNKU Týrání, mučení, mrzačení. Afričtí migranti přinesli do Evropy otřesné praktiky

Žehlení prsou a ženská obřízka patří mezi nejkrutější praktiky, které se ve světě na ženách praktikují. Mrzačení s doživotními následky má původ v afrických zemích, díky migraci se ale postupně rozšiřuje i do Evropy, především do Velké Británie. A počet těchto případů stoupá.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Iskander Macedonius (Hlasovali 4 lidé) 09.02.2019 10:50
Několik případů spáchaných v lednu roku 2018: v… »
» kat Mydlář (Hlasovali 3 lidé) 08.02.2019 19:34
Co čekat od dobytka. »
» pepek (Hlasovali 3 lidé) 08.02.2019 19:58
Milý kolego, neurážej dobytek, ani žádnou jinou… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Iskander Macedonius

  Iskander Macedonius

  77.111.247.XXX
  Několik případů spáchaných v lednu roku 2018: v BRD
  1. ledna 23letý súdánský žadatel o azyl znásilnil ve městě Speyer 27letou ženu. Skupina mladých mužů obklíčila a sexuálně napadla dvě ženy v Brémách; policie zatkla 20letého Syřana. Skupina čtyř mladých mužů obklíčila a sexuálně napadla 23letou ženu v Rüthenu. Dva Guinejci sexuálně napadli 32letou ženu poblíž hlavního vlakového nádraží v Dortmundu.
  22letý Maročan sexuálně napadl 34letou ženu v nemocnici v Hamburku. Muž hovořící německy s cizím přízvukem, sexuálně napadl ženu v Schwabachu. Dva „jižansky vypadající” muži (südländischem Erscheinungsbild) sexuálně napadli ženu na vlakovém nádraží v Karben-Kloppenheimu; muži fyzicky napadli kolemjdoucího, který se pokusil zasáhnout. „Jižansky vypadající“ taxikář („Südländer") sexuálně napadl svoji pasažérku v Bochumi.
  2. ledna dva „arabsky vyhlížející” muži (arabisch aussehenden Personen) sexuálně napadli 75letou ženu, když opouštěla nákupní centrum v Stadtallendorfu. Muž, hovořící cizím jazykem, se dráždil před kolemjdoucí ženou v zámecké zahradě v Erlangenu. Stejný muž se odhaloval před běžkyní. 35letý Polák se pokoušel znásilnit 41letou ženu v Hennigsdorfu. Policie uvedla, že se tento muž v listopadu 2017 pokoušel znásilnit další ženu v Thüringenu.
  3. ledna „turecky vypadající” muž (türkischstämmig) sexuálně napadl 17letou dívku v autobusu v Postupimi, když jela do školy.
  4. ledna 24letý Albánec znásilnil ženu ve škole v Hannoveru.
  5. ledna muž hovořící lámanou němčinou znásilnil 41letou ženu v Ofterdingenu. Dva Afghánci (25 a 17 let) sexuálně napadli 14letou dívku na tramvajové zastávce ve městě Gera.
  6. ledna muž hovořící lámanou němčinou sexuálně napadl 33letou ženu ve Wolfenbüttelu. Muž hovořící německy s cizím přízvukem sexuálně napadl 22letou ženu ve Waiblingenu. 40letý Súdánec sexuálně napadl dvě ženy v Papenburgu. Muž „tmavé pleti“ (dunklem Teint) se sexuálně dráždil před 17letou dívkou ve vlaku v Seckachu.
  7. ledna dva „jižansky vypadající muži” (südländisch aussehenden Männern) sexuálně napadli 15letou dívku ve městě Gera. Muž hovořící lámanou němčinou sexuálně napadl 23letou ženu v Lecku. „Severoafričan" (nordafrikanisch aussehend) sexuálně napadl 30letou ženu v Drážďanech.
  8. ledna policie zveřejnila předpokládanou podobiznu muže, který brutálně znásilnil 23letou ženu na schodišti bytového domu v Hanau. Muž je pravděpodobně zodpovědný za nejméně další čtyři sexuální útoky ve městě. 30letý Maročan se obnažil před dvěma policisty na nádraží v Görlitzu.
  9. ledna muž hovořící německy s východoevropským přízvukem znásilnil ženu v Nettetal-Leuthu. 24letý Afghánec se pokusil znásilnit 23letou Íránku v Grünstadtu. 28letý Afghánec sexuálně napadl dvě ženy ve dvou různých tramvajích v Mannheimu. Čtyři muži „tmavé pleti” (dunkelhäutig) napadli 29letou ženu v centru města Bad Krozingen. Policie uvedla, že to mohou být stejní muži, kteří 19. prosince sexuálně napadli 16letou dívku ve stejné oblasti.
  „Indicky, nebo afghánsky vypadající“ muž (indische / afghanische Erscheinung) sexuálně napadl 14letou dívku na stanici metra Harras v Mnichově. Muž „tmavé pleti“ se obnažoval a močil a při tom upřeně zíral na 23letou studentku na univerzitě v Tübingenu. Předpokládá se, že se stejným způsobem obnažoval i před několika dalšími studentkami na univerzitě.
  10. ledna 31letý žadatel o azyl z Čadu sexuálně napadl dvě ženy ve vlaku v Müllheimu.
  Muž „tmavé pleti” (dunklerer Teint) se obnažoval před 15letou dívkou v Überlingenu. Jiný muž „tmavé pleti” (dunkelhäutigen Täter) masturboval před kolemjdoucími v centru Augsburgu. Další muž „tmavé pleti” (dunklem Teint) se vzrušoval před 35letou ženou na radnici ve Fellbachu.
  11. ledna 20letý Afghánec sexuálně napadl 29letou ženu, která se procházela se svým synem v Kasselu. Dva policisté, kteří byli svědky tohoto incidentu, muže bydlícího v blízkém útulku pro uprchlíky zatkli. Nějaký muž „tmavé pleti“ (dunkle Hautfarbe) napadl dva 11leté chlapce na autobusové zastávce v Schwenningenu. Před mladou ženou na vlakovém nádraží ve čtvrti Steele v Essenu masturboval „pravděpodobně jižan” (vermutlich südländischer Abstammung).
  Muž „pravděpodobně cizího původu" (vermutlich ausländischer Herkunft) se vzrušoval před 15letou dívkou poblíž vlakového nádraží v Lingenfeldu.
  12. ledna muž „jižanského vzhledu“ (südländisches Aussehen) sexuálně napadl 22letou ženu u restaurace v Limburgu. Muž se snažil se ženou navázat oční kontakt a rozzuřil se, když ho ignorovala.
  13. ledna 46letý Turek se obnažoval před 23letou ženou a 16letou dívkou na hlavním vlakovém nádraží v Mönchengladbachu. 25letý Iráčan sexuálně napadl 20letou ženu ve vlaku mezi Münsterem a Dortmundem. Když dva cestující zasáhli, Iráčan je fyzicky napadl. 29letý ilegální libanonský imigrant masturboval před 19letou dívkou ve vlaku v Berlíně.
  Útočí sami, ale klidně i ve čtyřech nebo v šesti
  Muž „tmavé pleti“ (dunkelhäutiger Mann) se vzrušoval před cestujícími v Unterjettingenu. Skupina mladých mužů obklíčila 14letou dívku a sexuálně ji napadla v Düsseldorfu-Altstadtu.
  14. ledna 23letý Afghánec fyzicky a sexuálně napadl ženu ve vlaku nedaleko Münsteru. Pachatel byl zadržen, vyslechnut a propuštěn. 21letý syrský žadatel o azyl sexuálně napadl 19letou ženu v Hamburku.
  15. ledna arabsky vypadající muž sexuálně napadl 33letou ženu v Hornu. „Jižansky vypadající muž” (südländischen Aussehen) se obnažoval před dvěma 13letými dívkami v Essenu. Muž „tmavé pleti" (dunklen Teint) sexuálně napadl 42letou ženu v Krefeldu. „Jižan" (Südländer) sexuálně napadl 18letou dívku také v Krefeldu.
  16. ledna 24letý Nigerijec se pokusil znásilnit 59letou Rusku v Mnichově.
  17. ledna muž „tmavé pleti“ (dunkelhäutig) se obnažoval před 15letou dívkou na hřišti v Chemnitzu. 72letý Turek sexuálně napadl ženu ve vlaku mezi Stuttgartem a Mannheimem.
  18. ledna dva „severoafričané” (nordafrikanische Erscheinung) sexuálně napadli a okradli 51letou ženu v Trieru. 21letý Somálec se obnažoval před kolemjdoucími na hlavním vlakovém nádraží v Hamburku.
  19. ledna šest chlapců „tmavé pleti“ (dunkelhäutigen Jungen) sexuálně obtěžovalo čtyři dospívající dívky v Ueckermünde.
  20. ledna čtyři „severoafričané” (nordafrikanischer Herkunft) sexuálně napadli 33letou ženu na hlavním nádraží v Greifswaldu.
  21. ledna 19letý Etiopan sexuálně napadl 18letou dívku v Geře. Dva severoafričané sexuálně napadli 22letou ženu v Greifswaldu. „Asiat” (orientalisches Aussehen) se v Heidelbergu-Altstadtu obnažoval před 30letou ženou.
  22. ledna „muž jižanského vzhledu“ (südländisches Aussehen) se v Neu-Ulmu obnažoval před 82letou ženou. Muž „tureckého nebo arabského vzhledu“ (türkischer oder nordafrikanischer Herkunft) sexuálně napadl 16letou dívku ve Freiburgu.
  23. ledna muž „cizího vzhledu“ (ausländisches Aussehen) se obnažoval před třemi ženami v Erlangenu. Muž „tmavé pleti“ (dunklen Teint) sexuálně napadl 14letou dívku v Groß-Gerau.
  24. ledna muž hovořící lámanou němčinou přistoupil v Moosachu na hřišti k osmiletému děvčátku a políbil je na ústa. Tři muži „tmavé pleti“ (dunklen Teint) sexuálně napadli 29letou ženu, která si v Höchstu vyšla na procházku se svým dítětem.
  25. ledna „severoafričan” (nordafrikanisches Erscheinungsbild) sexuálně napadl 25letou ženu, která šla domů z vlakového nádraží v Hamburku.
  26. ledna „Asiat nebo severoafričan” (orientalisch bis nordafrikanischer Herkunft) znásilnil 22letou studentku na Goetheově univerzitě ve Frankfurtu. Má se za to, že stejný pachatel je odpovědný za znásilnění nebo pokus o znásilnění dalších tří žen v univerzitním areálu během posledních šesti měsíců.
  Čtyři 19letí Syřané se pokusili sexuálně napadnout 14letou dívku v Eberswaldu. Muž „tmavé pleti“ (dunkelhäutig) sexuálně napadl 35letou ženu v Dortmundu. Když se bránila, bodl ji nožem do břicha. Muž „tmavé pleti“ (dunklerem Hauttyp) sexuálně napadl 18letou dívku na autobusové zastávce v Bad Schwartau.
  28. ledna muž hovořící lámanou němčinou sexuálně napadl 67letou ženu v Bonnu. „Muž jižanského vzhledu“ (südländischem Aussehen) sexuálně napadl 20letou ženu na stanici tramvaje v Drážďanech. 20letá Němka náhodně vrazila do muže na masopustním karnevalu v Münstertalu v Černém lese. Když se žena omluvila, tento muž, pravděpodobně Rus, nebo východoevropan, ji popadl za ruku a zlomil ji zápěstí.
  29. ledna 18letý afghánský žadatel o azyl znásilnil v Esslingenu 13letou dívku. Později se ukázalo, že Afghánec byl již před tím za jiné znásilnění odsouzen, ale soud ve Stuttgartu rozhodl, aby byl z vazby v prosinci 2017 propuštěn. Další „jižan“ (südländisch) sexuálně napadl 16letou dívku ve Speyeru.
  „Jižansky vypadající muž“ (Südländisches Aussehen) se obnažoval před 14letou dívkou ve Weselu. Muž hovořící lámanou němčinou sexuálně napadl 67letou ženu v Bonnu-Tannenbusch. Muž „tmavé pleti“ (südländisches Aussehen) sexuálně napadl 22letou ženu v nemocnici v Moersu.
  30. ledna 45letý Íránec znásilnil 41letou ženu v Bothfeldu.
  31. ledna muž „tmavé pleti“ (dunkle Hautfarbe) sexuálně napadl 16letou dívku na autobusové stanici v Gochu.

  + 4 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
  • vomod

   vomod

   194.228.13.XXX
   To přece je to kulturní obohacení, co nám slibuje třeba ředitel Organizace pro pomoc uprchlíkům Martin Rozumek.

   + 1 / − 0

   Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
   • pepek

    pepek

    188.175.54.XXX
    A má Rozumek vyžehlený prsa? No, že bychom mu mohli přiblížit tu slast.

    + 0 / − 0

    Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
  • Mirek S.

   Mirek S.

   94.230.150.XXX
   To jsou přeci učenci co obohacují Evropany. Někteří jsou i nemocní a proto se jim musí pomáhat a hlavně nesmí do basy tam by se jim pritizilo.

   + 1 / − 0

   Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
  • Pavel Dvorský

   Pavel Dvorský

   88.101.96.XXX
   Proč to tu všechno vypisujete? Stačí napsat odkaz na www. a to je počteníčko.
   Kdo neovládá němčinu tak ať si to hodí přes Google do překladače.

   https://www.refcrime.info/de/Home/Index

   + 0 / − 0

   Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
 • Frank51

  Frank51

  89.24.215.XXX
  Obřízka je povolena jen u pejzáčů. Hitler to měl s jejich identifikací dost jednoduché.

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
  • Al Capone

   Al Capone

   93.99.50.XXX
   Jestli on nebyl taky obřezaný, sám ze 1/4 židovského původu.

   + 0 / − 0

   Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
 • Mirek S.

  Mirek S.

  94.230.150.XXX
  stredovek se vraci. to jsou ti ucenci co nas maji ucit??? To by mela krawa Merkelova nejak vysvetlit, asi je taky zaostala jako imigranti ze stredoveku.

  + 2 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
 • Attila K.

  Attila K.

  158.255.251.XXX
  Už konečne kedy budeme písať ne migranti ale ľudia ktorí porušili Šengenskú hranicu .Počas ČSSR POHRANIČIARI na Rakúskej a Nemeckej hranici postrelili každú osobu, ktorá došla do hraničnej zony.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
 • pepek

  pepek

  188.175.54.XXX
  A co Toňýk, ten už obřezaný je?

  + 2 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
  • Mirek S.

   Mirek S.

   94.230.150.XXX
   Tomu by měli udělat obřízků mezi hlavou a trupem.

   + 2 / − 0

   Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
 • kat Mydlář

  kat Mydlář

  188.75.145.XXX
  Co čekat od dobytka.

  + 3 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
  • pepek

   pepek

   188.175.54.XXX
   Milý kolego, neurážej dobytek, ani žádnou jinou zvěř, ta úmyslně neubližuje.

   + 3 / − 0

   Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
  • Mirek S.

   Mirek S.

   94.230.150.XXX
   Myslíte tím krawuMerkelovou ? Ta je taky dobytek.

   + 0 / − 0

   Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
   • pepek

    pepek

    188.175.54.XXX
    Naštěstí jalovice, ale že to je odporný zjev.

    + 1 / − 0

    Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie