DISKUZE K ČLÁNKU Kimova vodka navzdory sankcím? Nizozemci zabavili 90.000 lahví ruského alkoholu

Nizozemští celníci zabavili z čínské lodi kotvící v Rotterdamu 90.000 lahví ruské vodky. S odvoláním na dnešní oznámení nizozemských činitelů o tom informovala agentura Reuters. Náklad měl údajně mířit do Severní Koreje, což je v rozporu s mezinárodními sankcemi.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Petr Payne (Hlasoval 1 člověk) 27.02.2019 09:22
USáky podporovaný a současně vydíraný Rutte (US… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Petr Payne

  Petr Payne

  85.70.3.XXX
  USáky podporovaný a současně vydíraný Rutte (US tajné služby na něj mají pár korupčních kauz) musí plnit příkazy z Langley. USani mu pomohli proti Wildersovi a teď musí Rutte poškozovat Rusko (opět vytahují kauzu sestřelení MH17, za což je sice odpovědná banderovská vláda v Kyjevě, ale tu "kupodivu" nikdo k zodpovědnosti nevolá), Čínu a KLDR a další země, které neposlouchají rozkazy USáků, jak to jen půjde. Samozřejmě takový náklad vodky není určen ani pro jednoho člověka, ani pro celou vládu KLDR. Ale o logiku USáckým poskokům nikdy moc nešlo. Těm jde jen o to, aby USácké tajné služby i nadále utajovaly jejich korupční kauzy a pomáhaly jim i nadále se zlodějnou a podvody - o to víc budou zavázáni .....

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie