DISKUZE K ČLÁNKU V4 a Timmermans se nemohou vystát. Znovu ho odmítneme, vzkázal Babiš

Země visegrádské skupiny (V4), tedy Polsko, Maďarsko, Slovensko a Česká republika, na nedělním a dnešním summitu EU byly a zůstaly jednotné, pokud jde o jejich společný odmítavý pohled na možnost, že by Evropskou komisi v příštích pěti letech vedl její nynější první místopředseda, socialista Frans Timmermans. Novinářům to po krachu dnešního jednání summitu řekl český premiér Andrej Babiš, který zdůraznil, že tento postoj se nezmění ani v dalším jednání o obsazení klíčových unijních postů, které začne v úterý dopoledne.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Jarmila Š. (Hlasoval 1 člověk) 02.07.2019 12:32
On je ještě horší, než Merkelová, ona si to… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Jarmila Š.

  Jarmila Š.

  90.181.27.XXX
  On je ještě horší, než Merkelová, ona si to začíná uvědomovat, i když to nepřizná, ale on by to chtěl přerozdělovat mezi země hlavně V4, na to ať zapomene, proto by měly být demonstrace a ne kvůli blbostem a mělo by se sejít hodně lidí, skoro většina z těch větších měst, to by mělo smysl, snad by to pomohlo, Němec totiž zůstane Němcem, já jim nevěřím ani dobrý den. 20 20 20 20

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie