DISKUZE K ČLÁNKU Trump se dopálil. USA potrestají Turecko za nákup ruských raket S-400

V Turecku dnes přistála další ruská letadla s komponenty ruského systému protiraketové obrany S-400. Oznámilo to turecké ministerstvo obrany. Dodávky, které začaly v pátek, vyvolaly napětí mezi Ankarou a USA, které pohrozily sankcemi a vyřazením turecké účasti z programu stíhacích letounů F-35. Agentura Bloomberg dnes napsala, že americký prezident Donald Trump sankce vyhlásí pravděpodobně příští týden.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Petr Payne

  Petr Payne

  88.101.58.XXX
  A co kdyby vyhlásilo Turecko sankce proti USákům kvůli vyhrožování? Co takhle zmrazení veškerých US investic v Turecku - a pokud se USáci nezačnou k Turecku chovat s respektem, který si Turecko bezesporu zaslouží, USácké investice v Turecku znárodnit? To by USáčtí zmetci čuměli jak péro z gauče. Na rozdíl od dosavadní USácké praxe přepadat země, které se před USáky neklaní, by přepad Turecka pro USáky dopadl asi dost špatně.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie