DISKUZE K ČLÁNKU 85 tisíc nakažených. Kolik lidí se ale z koronaviru vyléčilo?

Kvůli novému koronaviru, který se od prosince rozšířil z Číny už do šesti desítek zemí světa, přijala dnes další například Francie, která zakázala veřejná shromáždění s účastí více než 5000 osob. Turecko, kde zatím žádný případ nákazy nepotvrdil, oznámilo od neděle zrušení leteckého spojení s Itálií, Irákem a Jižní Koreou, už dříve zakázala Ankara spojení s Čínou a Íránem. Právě tyto země jsou nákazou postiženy nejvíce. ČR zatím žádný případ nemá, ale ve středu se v Praze kvůli šíření nákazy v Evropě uskuteční schůzka visegrádské čtyřky.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Mirek S.

  Mirek S.

  94.230.150.XXX
  potrebujem koronavirus dostat mezi imbeciilni politiky v bruselistanu a Berline a v Parizi.Vychcipa ta luza co jde proti evropanum. Chtelo by to dostat do vetsiny taboru s okupanty a zadne leceni. Je potreba zacit jednat a to rychle,jinak nas okupanti znici,jsou horsi jak rusove a cela armada RVHP co vtrhla do ceskoslovenska.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie