DISKUZE K ČLÁNKU Armáda USA si zničila základnu v Sýrii, Trump při schůzce s kongresmany vypěnil

Spojené státy podnikly předem plánovaný nálet na severu Sýrie na skrýš s municí a vojenskou technikou, kterou po sobě zanechali američtí vojáci, kteří se na pokyn Bílého domu ze severovýchodní Sýrie stahují. S odvoláním na sdělení Spojenými státy vedené koalice proti teroristické organizaci Islámský stát (IS) o tom dnes informovala agentura Reuters.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Pavel (Hlasoval 1 člověk) 17.10.2019 23:22
Američani vyjednávají přiměří se svým… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Pavel

  Pavel

  89.103.53.XXX


  Američani vyjednávají přiměří se svým spojencem, se kterým neválčí a to na území třetího státu. Povolí svému spojenci zabavovat zbraně a ničit stanoviště svému bývalému spojenci, kterého tam nechali na holičkách. Trump zase tweetuje o tom jak ušáci zachránili miliony životů. Jako... má smysl psát nějaký komentář k této frašce? To by nikdo nevymyslel ani jako komedii do dívadla.

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie