DISKUZE K ČLÁNKU Kam se poděl agent CIA Smolenkov? Rusko ho dalo na seznam pohřešovaných

Údajný americký špion Oleg Smolenkov, který měl působit v nejvyšších patrech kremelské hierarchie, byl zařazen na seznam pohřešovaných a bylo po něm vyhlášeno pátrání. Agentuře RIA Novosti to dnes sdělil mluvčí ruského ministerstva vnitra. Kdo po údajném agentovi americké Ústřední zpravodajské služby (CIA) pátrá, mluvčí neuvedl. Podle dřívějších informací Rusko o pomoc požádalo Interpol.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Petr Payne

  Petr Payne

  88.101.58.XXX
  Agenta Smolenkova, již informačně vytěženého a v podstatě již nepoužitelného, chystají USani k nové "kauze Novičok". Brzy se dozvíme, že byl "zlými ruskými agenty" otráven 100% smrtelným jedem, ale "zázrakem" přežil. Opět jako v Londýně bude jed účinkovat i na okolí, přesto ho budou ošetřovat policajti a zdravotníci bez jakékoli ochrany a nikomu se nic nestane. Prostě "zázrak" a další důvod pro potvrzení a rozšíření protiruských sankcí.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie