DISKUZE K ČLÁNKU KLDR děsí sousední země. Odpálila raketu v ponorky, ohrozila Japonsko

Severní Korea dnes pravděpodobně provedla test balistické rakety odpalované z ponorky. Informovaly o tom tiskové agentury s odvoláním na jihokorejskou armádu. Střela vyslaná od východního pobřeží KLDR směrem k Japonsku urazila vzdálenost 450 kilometrů a dosáhla výšky 910 kilometrů. Raketová zkouška se uskutečnila pouhý den poté, co Severní Korea oznámila, že se s USA dohodla na obnovení rozhovorů o odstranění jaderných zbraní z Korejského poloostrova.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Pavel O.

  Pavel O.

  88.101.83.XXX
  KLDR děsí sousední země, Mne zas děsí ten překlep v ponorky, vy co smolíte ty články, se zamyslete jestli klesající úroveň našeho školství se nezačíná projevovat i tam u vás, správně by bylo:Odpálila raketu z ponorky a ne v ponorky. Fakt lidi děsíte mne......, víc než KLDR.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie